1. 11. 2014 HC Sparta

Aktuální informace o vstupenkách na derby

Již v neděli od 17:00 hodin přivítá Sparta na svém ledě v Tipsport areně pražského rivala ze Slavie, kterého v prvním vzájemném měření sil porazila 5:2. Do prodeje byly již na tento šlágr kola uvolněny i vstupenky na východní galerii, takže můžete vybírat z dalších míst s dobrým výhledem!

Tak neváhejte a pořiďte si své lístky včas přes prodejní síť Ticketportal. Doporučujeme nenechávat nákup na poslední chvíli před zápasem, o který je tradičně velký zájem, abyste se vyhnuli čekání ve frontě. Vstupenky na derby si kromě online nákupu můžete pořizovat také na prodejních místech Ticketportalu, na Zákaznickém centru či na pokladnách, které budou v neděli otevřeny od 13:00 hodin.

Vzhledem k velkému zájmu o tento zápas bude v provozu i express pokladna, která by měla urychlit nákup vstupenek a bude umístěna v místě bývalé úschovny (pokladna č. 11). Na této pokladně budou již předtištěné vstupenky do sektoru stání domácí, II. a III. kategorie. Nebude zde možné vybírat místo ani využívat slevy.