30. 7. 2015 HC Sparta

Informace o klouzavých permanentkách

Nechcete nebo nemůžete si pořídit permanentku na celou sezonu, ale zároveň chcete chodit na hokej častěji a ušetřit při tom? Právě pro vás Sparta opět připravila klouzavé permanentky. S nimi můžete navštívit pět, devět či třináct zápasů dle vašeho výběru a výrazně ušetřit v porovnání s koupí jednorázových vstupenek!

Klouzavé permanentky si můžete pořídit přes prodejní síť Ticketportal či na Zákaznickém centru Tipsport areny. Po zakoupení obdržíte svoji klouzavou permanentku v podobě vstupenky, na které je uveden unikátní kód. Pomocí toho si poté můžete přes Ticketportal i v Tipsport areně pořídit vstupenky na zápasy dle vašeho výběru.

Na každý z vámi vybraných zápasů dostanete novou vstupenku, vaše klouzavá permanentka, kterou je možné využít na všechna utkání v základní části Tipsport extraligy i duely základní skupiny Champions Hockey League, vám zůstává. Zároveň nemáte pevně rezervované jedno místo v areně, ale můžete si vždy vybírat ze všech volných míst v dané cenové kategorii. Vstupenku na vámi vybraný zápas si můžete pořídit ihned poté, co je s měsíčním předstihem zahájen jeho prodej.

Na výběr máte ze tří variant. Čím víc zápasů uvidíte, tím víc ušetříte! Při koupi klouzavé permanentky na pět zápasů máte jeden zdarma, při zakoupení permanentky na 13 zápasů už ušetříte částku rovnající se ceně tří jednorázových vstupenek. Ceny jsou počítány z předprodejové vlny (tzn. při koupi více než 5 dní před zápasem), avšak vy si můžete vstupenky vybrat i později. Kdo si však chce vybrat nejlepší místa, neměl by otálet.

1. kategorie2. kategorie3. kategorie4. kategorie
klouzavá permanentka 4+1:880 Kč800 Kč680 Kč520 Kč
klouzavá permanentka 7+2:1 540 Kč1 400 Kč1 190 Kč910 Kč
klouzavá permanentka 10+3:2 200 Kč2 000 Kč1 700 Kč1 300 Kč