13. 9. 2017 HC Sparta

Isostar dodavatelem nápojů pro A-tým Sparty

Až při přerušení extraligového zápasu v O2 areně pohlédnete na střídačku a uvidíte sparťanské hráče, jak se občerstvují, budou v ruce držet lahve s nápisem ISOSTAR. To je totiž další z řady nových partnerů klubu, který se stal členem sparťanské rodiny před startem aktuální extraligové sezony. Kromě ISOSTAR jsou to i významné korporátní společnosti jako Mastercard či KIKA NÁBYTEK.

Společnost ISOSTAR má silné vazby na světový hokej. Důležitým hráčem je ale i na tuzemském trhu. „ISOSTAR je nejstarším partnerem mistrovství světa a to již 27 let, po celou tu dobu dodává a výživově se stará o všechny národní týmy po celý průběh šampionátu. Spolu s Mezinárodní hokejovou federací IIHF v čele se známými hokejisty podporuje projekt s názvem Zelený puk při MS, který reprezentuje kampaň proti dopingu,“ říká Petr Čáp, jednatel společnosti.

„Na národní úrovni jsme hrdí, že můžeme být partnerem a dodavatelem výživy české hokejové reprezentace a několika extraligových klubů,“ dodává Čáp. Dlouhodobý vztah má společnost rovněž s HC Sparta Praha. „Na Spartě jsme v minulosti dlouhá léta byli a nyní se po krátké odmlce vracíme zpátky. Znamená to pro nás jednak prestiž, čest a také jsme potěšeni, že naše produkty budou moci sparťanům pomáhat k lepším výkonům. A v poslední řadě, ten nejpádnější důvod je, že naše fanouškovská krev a srdce tluče pro Spartu.“

Další partneři, které HC Sparta Praha přivítala před touto sezonou

HLAVNÍ PARTNEŘI

GOLD PARTNEŘI

SILVER PARTNEŘI