20. 12. 2011 Tomáš Zetek

Obránce David Kočí zůstává ve Spartě!

Dohoda je na světě. Třicetiletý obránce David Kočí podepsal se Spartou nový kontrakt a dnes večer nastoupí proti Vítkovicím. „Domluvili jsme se na spolupráci do konce aktuální sezony,“ řekl Josef Jandač, kouč a sportovní manažer pražského celku.

Kočí odehrál v aktuální sezoně v dresu Sparty jednadvacet utkání, v nichž zaznamenal tři asistence. Po návratu z NHL se v pražském klubu zabydlel a po dvou krátkodobých kontraktech se s vedením dohodl na smlouvě do konce probíhající sezony.

David Kočí
„Jednání dospěla k definitivnímu závěru. David měl i jiné možnosti, ale nakonec jsme se dohodli a bude ve Spartě pokračovat do konce sezony,“ dodal Jandač.

Dobrý pocit neskrývá ani sám hráč. „Jednání probíhala korektně a myslím si, že vše dopadlo ke spokojenosti obou stran,“ řekl David Kočí, který měl na rozmyšlenou, zda na Spartě zůstat, anebo se vydat za jiným angažmá. Zvolil pokračování v momentálně druhém týmu extraligové tabulky. „Na Spartě se mi moc líbí a jsem rád, že jsme se s klubem dohodli na podmínkách další spolupráce. Je polovina prosince a mně už se moc nechtělo uvažovat nad jiným působištěm. Jsem tady doma a věřím, že se Spartou můžeme v této sezoně dosáhnout úspěchu,“ pověděl Kočí.