30. 7. 2010 Tisková zpráva

Permanentky jsou v prodeji na všechna volná místa!

Koncem července vypršely rezervace permanentek pro jejich loňské držitele a možnost jejich pořízení za zaváděcí ceny. Počínaje 1. srpnem 2010 jsou tak v prodeji všechna volná místa v TESLA ARENĚ na domácí zápasy Sparty.

Fanoušci nyní mohou vybírat ze všech volných míst za níže uvedené ceny.

Rádi bychom upozornili všechny příznivce, kteří si svá oblíbená místa na zápasy příští sezony dosud nezajistili, aby tak učinili co nejdříve s ohledem na značný zájem ze strany fanoušků.

Permanentky na sezonu 2010/2011

Chodíte rádi a často na hokej? Nechcete neustále shánět vstupenky? Chcete mít zajištěné místo po celou základní část 2010-11 včetně čtvrtfinále play-off? Právě pro Vás je tu nabídka permanentních karet! Držitelé permanentek navíc získávají výhodu přednostního práva pro nákup vstupenek na případné semifinále a finále play-off.

Typ Pro Kde Cena Členové fanklubu Ke zlaté kartě

Zlatá karta
kdokoliv sezení 4.150 Kč 3.950 Kč x

Dámská jízda
ženy sezení 2.800 Kč 2.600 Kč 1.400 Kč

Sparťan junior
mládež
<18 let
sezení 2.800 Kč 2.600 Kč 1.400 Kč

Sparťánek
děti <145 cm sezení 1000 Kč x zdarma

Rudá karta
kdokoliv stání 1.650 Kč 1.450 Kč x

Klub 300
kdokoliv sezení sektor 300 5.450 Kč 5.250 Kč x

Klub 300 junior
děti <145 cm sezení sektor 300 2.200 Kč x x

Permanentky můžete zakoupit v Zákaznickém centru TESLA ARENY, vchod č. 30. každý pracovní den během otevírací doby 13:00 - 17:30 hod.

Slevy se nedají sčítat - např. k Dámské jízdě zakoupenou se slevou ke Zlaté kartě už na ni nejde uplatnit sleva na Fanclub.

K úspěšnému zakoupení permanentky je nutné vyplnit a předložit formulář Informace pro držitele permanentky. Můžete si ho stáhnout a vyplnit doma nebo je k dispozici přímo v Zákaznickém centru HC Sparta Praha. Stáhnout si formulář můžete ZDE

Platba převodem na účet
Chcete si koupit permanentku na novou sezónu, ale nemáte čas se pro ni zastavit? Máte to na Spartu daleko nebo neradi cestujete? Využijte naší nabídky!

Výhody jednotlivých karet

Klub 300 Zlatá karta Dámská jízda Sparťan junior Sparťánek Rudá karta
zdarma vstup na čtvrtfinále play-off
kalendář 2011
vlastní vchod do arény bez zbytečného čekání
parkování v den zápasu pouze za 50 Kč
disko bruslení v TESLA ARENĚ
voucher na speciální produkt ve fotostánku
podepsaná fotka hráče k sezónní kartě
sleva do fanshopu 10 %
exklusivní pozvánka na akce s hráči A-týmu
night shopping ve fanshopu
úschova zavazadel zdarma
karta "Sparťánek" ZDARMA
karta "Dámská jízda" za poloviční cenu
karta "Sparťan junior" za poloviční cenu
možnost zakoupení fandresu se jménem hráče za zvýhodněnou cenu 500 Kč nebo s vlastním jménem za cenu 700 Kč
vlastní sedadlo na všechna utkání ZČ
voucher na 2 vstupenky na zápasy ZČ (vstup. II. a III. kat. mimo utkání se SLA, PAR)
poukázka na pivo, klobásu, nealko (3+1+1)
2x za sezónu ZDARMA VIP vstup na koncerty či jiné kulturní akce v TESLA ARENĚ
vstup na přípravné zápasy Tipsport Hockey Cup
vstup na přípravné zápasy European Trophy
exklusivní místa 1. kategorie ve zrekonstruovaném sektoru
podsedáky na každé sedačce
vlastní výtisk Sparťanské jízdy na každém sedadle
exklusivní vánoční dárek
karta "Klub 300 junior" za zvýhodněnou cenu

Permice s motivem hráče

Budete si moci vybrat ze šesti tradičních druhů permanentních karet – Klub 300, Zlatá karta, Dámská jízda, Sparťan junior, Sparťánek a Rudá karta.

Na základě pozitivního ohlasu z loňské sezóny pro Vás Sparta i letos připravila jedinečnou možnost – vyberte si na permanentku motiv svého nejoblíbenějšího hráče ze současného kádru HC Sparta Praha. V Zákaznickém centru pro Vás budou na počkání připraveny motivy těchto hráčů – Petr Ton, David Výborný, Ondřej Kratěna, Michal Broš, Michal Gulaši, Jan Hanzlík, Jiří Vykoukal a Jakub Koreis.

Není Váš oblíbený hráč v základní nabídce? Neváhejte, napište e-mail na adresu predprodej@hcsparta.cz a uveďte následující informace – jméno hráče, kterého chcete mít na permanentce, druh permanentky a své jméno. Karta na objednávku bude vyhotovena ZDARMA. O termínu dodání Vás budeme informovat.

Důležitá upozornění

• ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit v Zákaznickém centru HC Sparta Praha, aby karta mohla být zablokována
  • za vyhotovení nové permanentky (z důvodu ztráty, odcizení nebo nespokojenosti se stávajícím místem) se platí poplatek 100 Kč/ks
  • ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události v Zákaznickém centru HC Sparta Praha