1. 7. 2014 HC Sparta

Pojeďte s fanclubem na výjezd do Švédska!

Už na konci srpna plánuje sparťanský fanclub unikátní výjezd! Autobusem chtějí totiž příznivci Holešovických vyrazit až do Švédska, kde čeká A-tým v neděli 24. srpna v rámci základní skupiny Champions Hockey League celek Växjö Lakers. Více o soupeři najdete v našem článku.

Na tento zápas vypravuje sparťanský fanclub vlastní autobus za bezkonkurenční cenu 1200 Kč pro členy fanclubu a 1500 Kč pro nečleny za zpáteční cestu. Cena zahrnuje veškeré poplatky. Navíc si tedy účastníci výjezdu budou platit pouze samotný lístek na zápas, jehož cena by se měla pohybovat okolo 400 Kč, a vlastní útratu.

Příjezd je plánován brzy ráno, odjezd ihned po zápase, který začíná v 16 hodin. V mezidobí má fanclub naplánovanou celodenní prohlídku města Växjö ležícího v jezerní oblastní na jihu Švédska. Neváhejte se přihlásit, počet míst je omezen kapacitou autobusu, který je třeba objednat co nejdříve!

Kontaktní osobou je předseda fanclubu Igor Němec, kterého můžete kontaktovat osobně, na jeho Facebooku přes soukromou zprávu či na mailu fanclub@spartans.cz.