25. 7. 2005 Tisková zpráva

Prohlášení k setrvání Sparty v T-Mobile Areně

Jak jistě každý fanoušek hokeje zaznamenal, v poslední době byla hojně diskutována otázka přesunu mistrovských zápasů hokejové Sparty do vysočanské Sazka Areny. Vedení HC Sparta Praha, a.s. tuto alternativu skutečně zvažovalo a detailně se zabývalo možnostmi, za jakých by mohlo A mužstvo hrát svá domácí klání v této hale.
Po intenzivních jednáních je však konečným rozhodnutím managementu Sparty pro sezonu 2005/06 setrvat v prostorách holešovické T-Mobile Areny, kde hraje svá domácí utkání už 40 let, a která je tradičním útočištěm Sparty.

V nejbližších dnech oznámíme ceny vstupenek a sezonních karet, které by měly být pro sparťanské fanoušky velmi příjemným překvapením, a které budou mnohem více zohledňovat potřeby našich nejvěrnějších příznivců. Doufáme a věříme, že zachováte klubu přízeň nejen pro sezonu příští, ale i pro mnoho dalších.

S pozdravem a přáním úspěšné sezony nám všem

Vedení HC Sparta Praha, a.s.