1. 10. 2014 HC Sparta

Sparta je partnerem projektu Srdcerváči

HC Sparta je hrdým partnerem projektu Srdcerváči, který se celým srdcem rve za dostatek férové práce pro zdravotně postižené. Úspěšná kampaň Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením - NFOZP s názvem Srdcerváči pokračuje. V minulém roce se Srdcerváčům podařilo získat téměř 500 000 korun a najít práci pro více než 600 lidí. Výtěžek je věnován na podporu nových pracovních příležitostí pro lidi, kteří neměli tolik štěstí a kvůli svým handicapům těžko hledají zaměstnání. Více se dozvíte na srdcervaci.cz.

Projekt Srdcerváči nabízí online katalog plný unikátních dárků a nečekaných zážitků, který připravil Nadační fond pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP). Za svůj finanční příspěvek v libovolné výši si na stránkách www.srdcervaci.cz. můžete vybrat z takřka pěti stovek atraktivních odměn. Nechybí ani hokejová Sparta, která nabízí tři zážitky, jejichž zakoupením pomůžete dobré věci a dostanete se do bezprostřední blízkosti hokejistů Sparty. Další informace najdete na oficiálním Facebooku Srdcerváčů.

Prvním zážitkem je jízda na rolbě v roli spolujezdce během vybraného zápasu, ke které dostanete vstupenky na vybrané utkání. Užijete si tak pohled, který jinde nezažijete, a projedete se arenou na rolbě po ledě, kde se ještě před chvílí proháněly extraligové hvězdy

Při druhém zážitku si užijete vybraný zápas v komfortním prostředí ve VIP na Spartě. Součástí jsou dvě vstupenky na vybrané utkání, při rozbruslení budete moci navštívit kabinu A-mužstva a po utkání se v mixzóně setkáte s hráčem, od kterého dostanete podepsaný puk.

Poslední sparťanským zážitkem, který si můžete vybrat, je možnost stát se kustodem sparťanského A-týmu. Obdarovaný přijde ráno do Tipsport areny, kterou si bude moci prohlédnout. Během tréninku bude na střídačce asistovat kustodovi Sparty (dolévání pití, podávání ručníků či hokejek apod.). V rámci svého pobytu dostane dres, na který se mu všichni hráči podepíšou.