9. 9. 2014 HC Sparta

Sparta vyjadřuje podporu Jardovi Zářeckému

Život přináší mnoho radosti, ale bohužel i nepříjemné události. Jednu takovou prožil před nedávnem člen kádru sparťanského staršího dorostu Jaroslav Zářecký. Po dopravní nehodě je již několik týdnů v pražské Fakultní nemocnici v Motole, kde se zotavuje po vážném úrazu. HC Sparta Praha vyjadřuje touto cestou Jardovi i jeho blízkým velkou podporu v nelehké životní situaci.

Sedmnáctiletý sparťan Jaroslav Zářecký je v péči vyhlášeného odborníka, kterým je Prof.PaeDr. Pavel Kolář, Ph.D. „Za celou Spartu přejeme Jardovi a jeho rodičům hodně síly a držíme palce, aby byla léčba úspěšná. Připravujeme pro něj další podporu,“ říká Petr Bříza, předseda představenstva klubu.

„Jardu znám od té doby, co přišel do Sparty, což jsou téměř čtyři roky. Je to velice slušný a pracovitý kluk. Jsme ve spojení s ním i jeho rodiči a držíme jim palce. Jardu samozřejmě často navštěvují i jeho spoluhráči z týmu a jsou s ním v každodenním kontaktu,“ dodává Pavel Geffert, šéftrenér sparťanské mládeže.

Od kamarádů z týmu se Jaroslavu Zářeckému pochopitelně dostává obrovské podpory. „Jarda je náš spoluhráč, ale hlavně dobrý kamarád. O jeho nehodě jsem se dozvěděl při přípravě na sezonu v Letňanech,“ vypráví dorostenec Ondřej Procházka. „Nechtěl jsem uvěřit, že to je pravda. Po jeho první operaci mi říkal, že ho čeká ještě spousta věcí. Všichni věříme, že to zvládne a těším se až si s ním zase zahraju. Držíme palce jemu i celé jeho rodině, ať to dopadne na jedničku.“

K vyjádření podpory se pochopitelně přidává i A-tým. „Zprávu o Jardovi jsme se dozvěděli a zasáhla nás. Pevně věříme, že tenhle nelehký zápas zvládne. Je to přeci sparťan a ti se nikdy nevzdávají. S klukama mu moc držíme palce,“ říká kapitán Tomáš Rolinek.

Jedenáctá Letní hokejová škola v plném proudu

Permanentkářům držíme místo už jen dva týdny

Sparťané v cizině: Juniorské ligy v zámoří

Podělte se o svůj sparťanský rodinný příběh