30. 8. 2015 HC Sparta

Spartu čekají v září nábory dětí a Sporťáček

Září, to je ve sportu měsíc náborů do sportovních klubů pod hlavičkou projektu Praha sportovní. A Sparta se ho opět účastní jak prostřednictvím vlastního náboru malých sparťánků, tak v rámci festivalu sportu pro děti s názvem Sporťáček. Ten proběhne v sobotu 5. září ve sportovním areálu Hamr Braník.

Sporťáček 2015:

Festival sportu pro děti Sporťáček se v Praze koná už popáté, letos proběhne v sobotu 5. září od 10:00 do 18:00 hodin v areálu Hamr v Braníku. Prezentovat se na něm bude na 130 sportovních klubů a svazů, mezi kterými nechybí ani hokejová i fotbalová Sparta. Děti si budou moci vyzkoušet mnoho sportů a vybrat si společně s rodiči ten, který je bude bavit nejvíce.

A co z hokeje děti čeká? Budou si moci zabruslit na umělé ledové ploše z HFL centra v Letňanech pod dohledem mládežnických trenérů HC Sparta Praha a společně se malými sparťanskými hokejisty! Brusle i hokejky si budou moci na místě půjčit.

Sparťanský nábor:

Chcete, aby se vaše ratolesti aktivně věnovaly sportu a hrály hokej v dresu Sparty? Přiveďte je na další ročník sparťanského náboru, který probíhá od září. Zvány jsou všechny děti ve věku od čtyř do sedmi let, které se chtějí stát hokejisty. O vaše děti se na tréninku budou starat vždy minimálně tři profesionální trenéři, výstroj si od nás můžete až na dva první roky zdarma zapůjčit!

NÁBOROVÉ TRÉNINKY PROBÍHAJÍ
KAŽDOU STŘEDU A PÁTEK V TIPSPORT ARENĚ (13.00 - 14.15)
A KAŽDOU NEDĚLI V INCHEBA ARENĚ (10.00 - 11.15)

AKCE ČTVRT ROK ZDARMA!

• Každý nově příchozí sparťánek má 3 měsíce zdarma
  • Následně platí malí sparťánci během prvního roku příspěvky pouze 200 Kč za měsíc
  • Nově příchozím hráčům bude navíc na první dva roky Spartou ZDARMA kompletní hokejová výstroj od Sparty.

Naši mládež vedou bývalí výborní hráči Sparty a zkušení trenéři. Vždy se navíc o Vaše děti budou starat minimálně tři profesionální trenéři,například Jiří Kročák, Pavel Geffert, David Štětina a další.

Těšíme se na sparťanskou budoucnost!

V případě zájmu o další informace kontaktujte trenéra Davida Štětinu:
721 019 605, stetina@hcsparta.cz