29. 8. 2013 HC Sparta

Startuje prodej vstupenek na zářijová utkání

Start sezony se nezadržitelně blíží, už 13. září Sparta doma přivítá Hradec Králové. A proto startuje již v pátek 30. srpna i prodej jednotlivých vstupenek na všechna domácí zářijová utkání. Všechny ceny zůstávají stejné jako v minulé sezoně. Zároveň si můžete stále pořizovat také permanentní vstupenky na celou základní část. Více informací najdete v článku.

U příležitosti prvního domácího zápasu Sparty v letošní European Trophy si můžete pořídit nejen permice na celou sezonu, ale i jednorázové vstupenky na zářijová utkání.

13.9. HC Sparta - Hradec Králové  18:30
20.9. HC Sparta - Plzeň           18:30
27.9. HC Sparta - Třinec          18:30
29.9. HC Sparta - Kladno          17:00

Jednorázové vstupenky - základní část 2013/2014

1. kategorie2. kategorie3. kategorie
dospělí:195 Kč165 Kč115 Kč
dospělí:165 Kč135 Kč85 Kč
na derby se Slávií:+ 30 Kč
děti do 145 cm:20 Kč
ZTP:50 Kč
ZTP/P + doprovod:oba zdarma
stání domácí:85 Kč*
stání hosté:115 Kč

* k zakoupení vstupenky stání domácí je potřeba vlastnit kartu „Sparťanský kotel“. Cena karty je 20 Kč a lze ji zakoupit na pokladnách či v předprodeji HC Sparta.

Poznámky:
- zlevněné vstupné pro děti do 145cm, držitele karet ISIC se vztahují pouze na vstupenky k sezení
- držitelé průkazek ZTP nebo ZTP/P mohou uplatnit své průkazky pouze na vstupenky do sektoru 103

Prodejní místa

TIPSPORT ARENA - zákaznické centrum
Předprodej:HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba:PO - PÁ: 13 - 17:30
v den utkání otevřeno od 13:00 do konce druhé třetiny zápasu
Telefon:+420 266 727 443
E-mail:predprodej@hcsparta.cz

Prodej a rezervace přes prodejní síť Ticketportal - pobočky

Zajímáte se o nákup či rezervaci vstupenek přes prodejní síť Ticketportal, ale nevíte si rady? Máme pro vás podrobný návod.

V rámci sítě Ticketportal lze zakoupit i zlevněné dětské vstupenky (na internetu, i na pobočkách)

Rezervovat a vyzvednout rezervované vstupenky lze nejpozději den před utkáním v Zákaznickém centru TIPSPORT ARENY, tak i na pobočkách sítě Ticketportal. V den utkání všechny rezervace propadají.

Pro případnou rezervaci pokračujte zde, klub telefonické ani emailové rezervace nevyřizuje. Děkujeme za pochopení.

Plánek haly
planek

Permanentky pro sezonu 2013/2014

Typ Pro Kde Cena Ke zlaté kartě

Zlatá karta
kdokoliv sezení 3.750 Kč x

Dámská jízda
ženy sezení 2.500 Kč 1.250 Kč

Sparťan junior
mládež
<18 let
sezení 2.500 Kč 1.250 Kč

Sparťánek
děti <145 cm sezení 500 Kč 300 Kč

Rudá karta
kdokoliv stání 1.550 Kč x

Klub 300
kdokoliv sezení sektor 300 4.950 Kč x

Klub 300 junior
děti <145 cm sezení sektor 300 2.000 Kč x

K úspěšnému zakoupení permanentky je nutné vyplnit a předložit formulář Informace pro držitele permanentky. Můžete si ho stáhnout a vyplnit nebo je k dispozici přímo v Zákaznickém centru HC Sparta Praha.

Prodejní místa

TIPSPORT ARENA - zákaznické centrum
Předprodej:HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba:PO - PÁ: 13:00 - 17:30 (volný prodej)
Telefon:+420 266 727 443
E-mail:predprodej@hcsparta.cz

Platba převodem na účet
Chcete si koupit permanentku na novou sezónu, ale nemáte čas se pro ni zastavit? Máte to na Spartu daleko nebo neradi cestujete? Využijte naší nabídky!

Výhody držitelů permanentek

(Platné pro karty Zlatá karta, Dámská jízda, Sparťan junior, Rudá karta a Klub 300)

• rezervace vašeho místa pro nákup zvýhodněných vstupenek na utkání play off
  • vlastní vchod do arény
  • zvýhodněný nákup ve fanshopu
  • losování o skvělé ceny během zápasů (mobilní telefony, televize, vstupenky na atraktivní akce apod.)
  • exklusivní pozvánka na akce s hráči A-týmu
  • možnost zakoupení fandresu se jménem hráče za zvýhodněnou cenu 700 Kč (platí pouze pro Klub 300 a Rudou kartu)

Důležitá upozornění

• sleva 15% na při zakoupení vstupenky na akci EVL´S PRAGUE PRO v den akce na místě konání
  • ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit v Zákaznickém centru HC Sparta Praha, aby karta mohla být zablokována
  • za vyhotovení nové permanentky (z důvodu ztráty, odcizení nebo nespokojenosti se stávajícím místem) se platí poplatek 100 Kč/ks
  • ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události v Zákaznickém centru HC Sparta Praha
  • o vyhotovení nové permanentky při ztrátě či odcizení může požádat pouze její držitel, který se musí prokázat dokladem totožnosti
  • držitelé VŠECH KARET si musí zaznamenat desetimístné číslo na rubu permanentky (bez tohoto čísla nemůže být permanentka zablokována a znovu vystavena)
  • signalizační zařízení na turniketech upozorňuje obsluhu v případě použití zlevněných permanentek (Dámská jízda, Sparťan junior, Sparťánek) – pokud bude s permanentkou přistižena osoba, která není oprávněna danou kartu užívat, nebude vpuštěna do haly a obsluha turniketu je oprávněna dotyčné osobě permanentku zabavit
  • Držitelé permanentek mají zaručenou stejnou cenu vstupenky ze základní části i na čtvrtfinále.