18. 4. 2014 HC Sparta

Středa bude patřit sparťanským fanouškům

Sezona 2013/2014 je u konce a na řadu přichází tradiční setkání sparťanských fanoušků s extraligovými hráči. To proběhne na ploše holešovické Tipsport areny ve středu, tj. 23. dubna, od 17 hodin a zúčastní se jej sparťanský A-tým, vítěz Prezidentského poháru a bronzové mužstvo play off, a to včetně realizačního týmu. Kromě tradiční autogramiády je připraven i bohatý doprovodný program.

Happening s hráči startuje ve středu v 17 hodin a pro všechny fanoušky je vstup zdarma. Jedním z hlavních center akce bude improvizované pódium, kde vystoupí kapela Replay. Návštěvníci si budou moci prohlédnout na velké obrazovce nejdůležitější momenty této sezony včetně kompletního sestřihu ze Dne sparťana, který byl v prosinci věnován velkolepým oslavám 110 let od založení klubu, i historického mappingu a dalších zajímavostí. Připraveno bude i občerstvení za symbolické ceny, program na ledě v podobě bruslení na nezakryté části plochy či střelba na branku.

Tradičním vrcholem setkání bude autogramiáda mužstva držitele Prezidentského poháru a majitele bronzových medailí. Na ploše bude fungovat i "Play off zóna sparťana", kde si návštěvníci mohou koupit cenné klubové relikvie v podobě dresů, hrané výstroje, puků a dalších hokejových věcí. Návštěvníci se budou také moci vyfotit s Prezidentským pohárem, probíhat bude i prodej permanentek na nadcházející sezonu.

Pro fanoušky, kteří si zakoupí permanentku přímo při středeční akci, jsou připraveny speciální dárky. Budou si moci vybrat, jaký dárek dostanou ke své permanentce: vstupenky na Pražský Majáles 2014, který se koná 30. dubna na Letišti Praha-Letňany, produkty ze sparťanského Fanshopu či komiks "300". Takže si pospěšte, ti nejrychlejší budou mít největší výběr! Všichni držitelé permanentek na příští sezonu budou mít navíc možnost vyhnout se frontám při autogramiádě.