24. 11. 2003 MiG

Zranil se obránce Srdínko, vrátí se Výtisk

Jedenáct hráčů čítá marodka Sparty. V nedělním zápase ve Znojmě odstoupil ve druhé třetině obránce Srdínko s poraněným kotníkem.
O víkendu tak přibyli do lazaretu dva hráči. Jan Marek si v pátečním utkání pootočil loktem a má poškozené vazy. V neděli duel na ledě Orlů nedohrál Jan Srdínko. Pohnul si s kotníkem a má natažené vazy. Bližší diagnózu a dobu léčení určí začátek týdne. Srdínko z kabiny odkulhal do autobusu.

Ke sparťanským problémům, které se v posledním období dotýkaly především útoku, se při odchodech Buzka a Výtiska přidávají i potíže s defenzívou. Sparta hodlá stáhnout z Varů obránce Jan Výtiska, který na západ Čech odešel výměnou za Svobodu, jehož hostování však bylo po jednom zápase v ukončeno.