Rozcestník mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.

Placení příspěvků:

Na účet 5986008/2700; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

SPA - KVA 3:2 - Mladší dorost urval tři body

neděle 19. 11. 2017 | Jan Volf

Sparta po prohře v Chomutově opět najela na vítěznou vlnu a vyhrála třetí z posledních čtyř utkání. Nyní přehrála Karlovy Vary. Zápas začal zhurta, oba týmy se do sebe opřely a předváděly útočný, atraktivní hokej. První třetina nabídla mnoho a také čtyři góly. Ty další už byly na branky chudé. Sparta však udržela vedení od začátku až do konce a přestože Vary byly nebezpečné, nedokázaly vyrovnat. Celý zápas jen dotahovaly, tahaly za kratší konec. Sparta se tlačila více do koncovky a díky tomu vyhrála za tři body. Zobrazit celý text

TRI - SPA 4:3 - Junioři v Třinci prohráli

sobota 18. 11. 2017 | Petr Pavlík

V předchozím zápase sparťané padli, svoje zaváhání mohli odčinit na půdě třineckých Ocelářů. Slezané měli však po celou dobu utkání pod kontrolou a nedovolili Pražanům tento zápas otočit. Ve třetí třetině sparťané prohráli dvougólovým rozdílem, dvakrát se podařilo snížit, vyrovnání ale Oceláři nepřipustili. Porážce 3:4 nezabránily ani dvě trefy útočníka Tomáše Janduse, a svěřenci trenéra Pavla Gefferta tak prohráli potřetí v řadě. Nelichotivou sérii porážek budou mít možnost Holešovičtí zlomit už příští týden, kdy vyjíždějí na led Zlína. Zobrazit celý text

SPA - MBL 5:2 - Starší dorost v derniéře vítězný

sobota 18. 11. 2017 | Vojtěch Martinek

Skupinová fáze letošního ročníku Extraligy staršího dorostu je definitivně za námi. Starší dorost ji uzavřel vítězstvím 5:2 nad celkem z nedaleké Mladé Boleslavi a definitivně si tak pojistil konečné první místo v rámci základní skupiny B. V příštích týdnech ho tak čekají boje v nadstavbě o pořadí v play off. Zobrazit celý text

CHM - SPA 5:4 - Dorost padl góly v závěru

pátek 17. 11. 2017 | HC Sparta

Zajímavé utkání obratů nabídl souboj 15. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu mezi Chomutovem a Spartou, která na severu Čech otočila nejprve na 2:1 a po obratu soupeře i na 4:3 ve svůj prospěch. V posledních minutách ovšem přišla tvrdá rána v podobě dvou tref Stanislava Vrhela, který se prosadil dvakrát během jedenácti vteřin a rozhodl tak o tříbodovém vítězství svého týmu. Zobrazit celý text

VIT - SPA 6:5 - Junioři po bitvě smolně padli

Tak nešťastnou porážku junioři Sparty zřejmě dlouho nepamatují. Pražský celek se v utkání 17. kola DHL Extraligy juniorů představil na půdě Vítkovic, kde smazal ztrátu dvou branek a ve třetí třetině třemi góly během necelých tří minut otočil z 2:4 na 5:4. Moravský celek ovšem vyrovnal, a když už se schylovalo k prodloužení, celkem 28 vteřin před koncem rozhodla trefa Radima Štěpánka o tom, že sparťané odjedou s prázdnou. Zobrazit celý text

SLA - SPA 7:3 - Derby rozhodl domácí Klapka

čtvrtek 16. 11. 2017 | Daniel Ryl

Starší dorostenci Sparty se už se zajištěným postupem představili ve čtvrtečním derby na ledě Slavie, se kterou dlouho drželi krok. Ve třetí třetině si ovšem domácí útočník Adam Klapka otevřel svou střelnici, završil svůj gólový účet na pět branek a zastínil tak svého sparťanského bratrance Tomáše, který musel s celým týmem skousnout vysokou porážku 3:7. zamířili ve čtvrteční na led Slavie, se kterou v derby dlouho drželi krok. Zobrazit celý text