Rozcestník mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka St. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka Ml. dorost B:  V této sezóně není.

Placení příspěvků:

Na účet 5986008/2700; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

Sparťanská mládež má za sebou první zápasy

úterý 19. 9. 2017 | Petra Pilbauerová

Obrátky mládežnické sezony 2017/2018 se pomalu ale jistě roztáčejí i v pražských Holešovicích, kde se mladí sparťané pod dohledem svých trenérů dostávají zpět do zápasového tempa. Prozatímní výsledky nejstarších kategorií jsou vyrovnané a na hlubší bádání je stále příliš brzy. Jedno je však již jisté, všechny sparťanské týmy vstoupily do nového ročníku vítězstvím. Zobrazit celý text

LIT - SPA 8:2 - Mladší dorost podlehl Litvínovu

neděle 17. 9. 2017 | Jakub Borovský

Ve třetím kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu vyzvali sparťané Litvínov. Pražané od začátku tahali za kratší konec, na osm litvínovských gólů dokázali reagovat pouze dvakrát, proto do Prahy nepřivezli ani bod a po třech kolech mají na kontě tři body. Zobrazit celý text

KOM - SPA 3:0 - Junioři padli i v Brně

sobota 16. 9. 2017 | Petr Pavlík

Napravit si svoji reputaci z předešlého zápasu v Jihlavě. S takovým úkolem jeli sparťanští junioři na horký led Komety Brno, kde v utkání s úřadujícím vicemistrem vedl Spartu náhradní kapitán Ondřej Procházka. Pražanům se v Brně příliš nevedlo, domácích byl plný led, což se nakonec odrazilo na konečném skóre. Brněnský výběr udeřil jednou v každé třetině, a sparťané se tak po prohře 0:3 vracejí domů s prázdnou. Odčinit dvě poslední zaváhání budou mít svěřenci trenéra Gefferta možnost příští týden, kdy na svém ledě vyzvou houževnatý Hradec Králové. Zobrazit celý text

SPA - SLA 4:5p - Přetahovaná v derby nakonec pro Slavii

sobota 16. 9. 2017 | Tereza Velikovská

Sparťanští starší dorostenci hostili ve třetím kole pražského rivala ze Slavie. A zápas se sešívanými byl pořádném dramatem, ve kterém se oba týmy přetahovaly o vedení. V 51. minutě vyrovnal na 4:4 sparťan Prymula, další branka už v základní hrací době nepadla. Druhý bod zajistil nakonec Slavii gólem v prodloužení Zderadička. Zobrazit celý text

JIH - SPA 3:1 - Juniorka poprvé bez bodů

pátek 15. 9. 2017 | Petr Pavlík

Tři zápasy, dvě výhry. Ke třetímu vystoupení v novém ročníku jeli sparťanští junioři potvrdit svou formu do Jihlavy, která se pro ně stala vůbec první venkovní zastávkou. Na Vysočině svěřenci trenéra Pavla Gefferta dlouho se svým soupeřem drželi krok, nakonec mu však podlehli a padli poměrem 1:3. O jediný hostující gól se postaral útočník Tomáš Jandus, který je tak nadále se šesti kanadskými body nejproduktivnějším hráčem Sparty. Zobrazit celý text

SPA - PLZ 1:6 - Mladší dorost nestačil na Plzeň

čtvrtek 14. 9. 2017 | Vojtěch Martinek

Po úvodní výhře nad Třemošnou čekal na svěřence Tomáše Hamary další soupeř ze západních Čech, a to Plzeň. Zatímco s nováčkem ligy si sparťané poradili na jedničku, v Malé hale ve čtvrtek bohužel klopýtli – i přes střeleckou převahu nakonec z utkání vyšli bodově na prázdno po prohře 1:6. O jedinou branku domácích se postaral Michal Vitouch. Spravit si chuť mohou mladší dorostenci už v sobotu, kdy vyjíždí na led Litvínova. Zobrazit celý text