Aktuality žáci, 1. třída

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Informace pro přípravku - ročník 2015/2016

1. 12. 2020

V návaznosti na rozvolnění režimu na stupeň 3, začíná tréninkový proces v Holešovické hale i pro naše nejmenší - přípravka ročník 2015 a 2016.

Aktuální seznam hráčů:

Adamec Karel, Černický Adam, Drepin Milan, Fila Dominik, Fošum Nikolas, Koudelka Matouš, Maškarinec Matěj, Prudnikov Artur, Procházka Michal, Řehák Vítek, Salaj Jakub, Trynkav Jan, Wrobel Edward, Vítů, Douda.

Rodiče výše uvedených hráčů prosíme o telefonické kontaktování pana Martina Maškarince, který Vás bude informovat o termínech a režimu nejbližších tréninkových jednotek.

Martin Maškarinec / tel. 739 030 066

Děkuji,

Ladislav Cirus

Informace pro přípravku ( ročník 2015 a mladší )

3. 10. 2020

Dobrý den,

na základě vládních nařízení a přijetí nových krizových opatření kvůli COVID-19 budou v období 5. – 18. 10. 2020 zrušeny tréninky pro kategorii přípravka.

O dalším vývoji Vás budeme informovat.

S pozdravem,

Pravidla pohybu v TA

5. 8. 2020

Dle doporučení hygieny a prevence předcházení nákaze Covid-19, platí v Tipsport aréně tato pravidla:

• všichni hráči mládeže u sebe budou nosit roušky
  • u vstupu do TA si všichni hráči roušky nandají na ústa a nos
  • roušky budou mít hráči nasazené i v šatně při převlékání a stejně tak i při svlékání
  • roušky si hráči sundají až při odchodu na led nebo na suchou
  • při příchodu z ledu a ze suché si hráči roušky v šatně zase nandají
  • odchod z haly je v rouškách, hráči si ji sundají venku před TA
  • na soustředění platí stejné pravidla při pohybu na zimních stadionech – popsána výše
  • pakliže se kategorie dopravuje na soustředění autobusem – budou mít všichni nasazenou roušku
  • dbát na pravidelnou hygienu – umývat si ruce a používat desinfekce rozmístěné po hale
  • platí přísný zákaz navštěvování soukromých individuálních tréninků nad rámec klubového programu – je větší riziko nákazy a zavlečení do klubu

Provozní a parkovací řád 2020

24. 7. 2020

Zdravím,

v příloze emailu najdete provozní a parkovací řád k prostudování. Odráží již dříve avizované úpravy výše hodinové sazby parkovného a postihy za jeho obcházení. Nadále platí, že máte možnost na parkovišti 15min. parkovat zdarma a že pro vjezd a výjezd využíváte parkovacích karet, které jste obdrželi dříve.

Děkujeme za respektování.

HCS

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Hokejové soustředění

25. 6. 2020

Zdravím,

v příloze naleznete veškeré důležité informace k srpnovému hokejovému soustředění v Benátkách nad Jizerou.

Záloha 5.000 Kč by měla být předána na Víťu do konce června.

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Schůzka 11.6.2020

9. 6. 2020

Ve čtvrtek 11.6.2020 od 13h proběhne schůzka rodičů týkající se letního hokejového soustředění v Benátkách nad Jizerou.

Ve čtvrtek 11.6. a pátek 12.6. bude suchá příprava i led v Neratovicích pouze za účasti dětí ročníku 2014.

Informace schůzka 11.5.2020

11. 5. 2020

Zdravím a zasílám souhrn informací z dnešní schůzky.

SUCHÁ PŘÍPRAVA - začíná 12.5. v 13h. a dále pokračuje v režimu úterý/čtvrtek až do jejího skončení na konci června.

- ve 13h. si děti převezmou trenéři a budou rodiče informovat o plánované délce tréninkové jednotky. Po jejím skončení si rodiče děti převezmou na domluveném místě. Rodiče nebudou přítomni na sportovišti.

- probíhat bude dle počasí v tělocvičně / hale / Stromovce

- k dispozici zatím není šatna, tzn. děti přijdou již sportovně ustrojené ( dle počasí ) a to včetně sportovních tenisek na suchý zip.

- sebou budou mít dětský batoh s rouškou, hokejovou lahví s pitím, menší ručník a sálové boty do tělocvičny na suchý zip.

LETNÍ HOKEJOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

- soustředění proběhne v Benátkách nad Jizerou v termínu od 8.8. do 15.8. Toto soustředění probíhá již bez přítomnosti rodičů. Veškeré další podrobnosti budou upřesněny v průběhu letní přípravy.

PŘÍSPĚVKY 1 TŘÍDA ( ročník 2014 )

- výše příspěvků pro 1 třídu je 500 Kč / měsíc.

- 1 třída jsme od května 2020 a první platbu v hodnotě 2000 Kč je třeba odeslat do konce srpna ( první 4 měsíce ) na číslo účtu: 1350512/0800. VS: rodné číslo hokejisty. Do poznámky celé jméno hokejisty a do závorky ( 1 třída )

Mějte prima den,

Start suché přípravy - ročník 2014

29. 4. 2020

Zdravím,

začátek letní přípravy je dle vládních nařízení naplánován na pondělí 11. 5. Situaci i nadále sledujeme a budeme Vás případně informovat o vzniklých změnách. Vše bude probíhat v režimu, který nastolila vláda.

Základní pravidla:

- kategorie rozděleny na skupiny po 10 dětech+ 1 trenér

- každé dítě bude mít z domova svou roušku, desinfekce by měla být k dispozici

- sraz přímo na sportoviště ( Stromovka, hala, tělocvična ) a děti přijdou již ustrojené, režim bude bez sprch a šaten

Náš ročník 2014 začíná suchou přípravu v úterý 12.5.2020 od 13 hodin.

Veškeré další podrobnosti ohledně suché přípravy atd. budou upřesněny o den dříve, 11.5.2020 od 11 hodin na schůzce rodičů a Víťou Zikmundem. Místo setkání - HCS Holešovice.

Mějte fajn den, LC