Ptejte se: Dotazy na vedení

Zde máte prostor pokládat managementu klubu a sportovnímu vedení své otázky a podněty. Na vybrané dotazy dle vlastního uvážení odpoví PR & media oddělení klubu.

Formulář dotazu prosím nevyplňovat
Zobrazují se jen zodpovězené otázky
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4205 odpovědí v této kategorii celkem.

4. 4. 2019, 00:22

Zdravím chci se zeptat, chtěl bych vstoupit do vašeho tu HC Sparta Praha jako hráč, od 7 jsem hrál fotbal a tak bych se chtěl vrátit zpět k fotbalu, šlo by to? Díky za každou odpověď od vedení Sparty.

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, pokud se chcete vrátit k fotbalu, kontaktujte prosím fotbalovou Spartu.

1. 4. 2019, 20:16

Dobrý den,

Chtěli bychom se jit podivat na finale juniorů, ale nevíme jestli můžeme do haly s kočárkem, jednou nas už nepustili ale to bylo na zápas acka, plati to i na juniory?

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, měli byste se do haly bez problémů dostat. S pozdravem Marek Táborský.

31. 3. 2019, 20:36

Dobry vecer chtela bych se zeptat jestli je pravda že Steven Delisle odchazi. Dekuji

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, Stevenovi skončila roční smlouva a o nové se bude ještě jednat. Steven Delisle nyní pouze odletěl domů do Kanady za svou rodinou.

29. 3. 2019, 09:01

Dobrý den, proč nezveřejníte, kdo v týmu pokračuje a kdo končí, jako to udělali Hradec nebo Vary? Děkuji

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, ke konci tohoto týdne vydáme první článek týkající se aktuálních informací o našem kádru.

23. 3. 2019, 21:14

Dobrý večer, kdy se začnou prodávat pernamentky na novou sezonu? Samozrejme včetně play off, ty se vyplatí!

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, permanentky se začnou prodávat 4. dubna.

Totonenísparta (toto@neni.sparta)
19. 3. 2019, 21:49

Dobrý den, to že hráči kolikrát fandí jinému klubu a jsou to v podstatě jen žoldácí, to je bohužel standardní věc i když by to tak být nemělo. Ale jak je možné, že i lidé pracující v klubu jsou fanoušci jiného klubu? Jako třeba slečna Anna Veselá, která fandí Plzni. Pak se není čemu divit, že jako klub jsme tam, kde jsme.

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, slečna Anna Veselá pochází z Karlových Varů, kde se rozhodně Plzni nefandí. Místo narození pak nemá žádnou souvislost se sportovními výsledky. S pozdravem Marek Táborský.

19. 3. 2019, 08:43

Dobrý den, v jakém časovém horizontu vedení klubu potvrdí, kteří hráči ve Spartě po sezóně skončí a odejdou?

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, o změnách v kádru můžeme informovat až 1. května, do 30. dubna mají všichni hráči platné smlouvy. S pozdravem Marek Táborský.

18. 3. 2019, 13:02

Dobrý den dostalo se ke, že údajně máte v případě že skončí Josef Jandač v Magnitogorsku o něj zájem? Sportovním manažerem se má údajně stát František Výborný je to tak?

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, to jsou pouhé spekulace, v tuto chvíli se rozhodně nezakládají na pravdě. S pozdravem Marek Táborský.

17. 3. 2019, 17:46

Dobrý den ,kdy oznamite zmeny v kadru a je pravda že Petr Břiza ma ekonmicke problemy a finacni problemy dekuji

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, o změnách v kádru můžeme informovat až 1. května, do 30. dubna mají všichni hráči platné smlouvy. Petr Bříza ani klub ekonomickými a finančními problémy netrpí. S pozdravem Marek Táborský.

17. 3. 2019, 12:57

Dobrý den, bude po skončení sezóny sparťanská autogramiáda? S pozdravem David Budař.

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, autogramiáda bude jistě součástí akce Sparťanská pětka, poté počítáme s týmovou autogramiádou před startem nové sezony. S pozdravem Marek Táborský.

Další stránky
123456>>