Juniorka nestačila na Havlíčkův Brod a podlehla mu 1:2 po prodl.

7., pátek 1. 10. 2010
Havlíčkův Brod - Sparta HBR - SPA
Havlíčkův Brod: Pešek (Zvolánek) - Novotný "A", Šíma, Ambrož, M. Blažek, Vác. Němec, Musil, Šplíchal, Richter - Varga, J. Milfait "C", Szilva, Wasserbauer, Zdražil, P. Blažek, Havel, Ondráček, M. Novák, J. Doležal, O. Doležal, Hájek.
Sparta: Kocián (Sedláček) - Veselý, Kolář, Sobotka, Drvota, Vítek, Dvořák, Švaříček, Žovinec, Sovík "C", Kučera, Přibyl, Eis, Rubeš, Antončík, Kniazev, Hanták, Forman, Rybalkin, Merta, Puna.
Branky a nahrávky: 28. P. Blažek (Šíma), 64. Ondráček (Szilva) - 12. Přibyl (Sobotka, Rubeš) . Vyloučení: . 4:2 , navíc Sobotka (SPA) 10 min. Využití: 0:1 . Průběh utkání: 0:1 , 2:1 .
Havlíčkův Brod - Černý pátek otřásl i juniorským výběrem. Ten prohrál na hřišti Havlíčkova Brodu 1:2 po prodloužení, což znamená první prohru v nové sezoně. O jedinou branku Sparty se postaral Daniel Přibyl. Junioři budou mít možnost napravit zaváhání již v sobotu, protože zavítají na led Dukly Jihlava.

Junioři Havlíčkova Brodu obrali Spartu o dva body. Na stadionu v Kotlině porazili v dalším extraligovém kole pražský tým 2:1 v prodloužení a pro Spartu to tedy znamená první porážku v sezoně.

Nejdříve ovšem vedli domácí a to díky využité přesilovce 5 na 3, při které se prosadil Daniel Přibyl, čímž poslal hosty do vedení. Do konce první periody další branka nepadla a Sparta tedy po první dvacetiminutovce vedla o jednu branku.

V osmé minutě druhé části kapituloval také hostující brankář, kterého překonal Pavel Blažek a vyrovnal tím stav utkání. Svou houževnatostí se Havlíčkův Brod propracoval až k prodloužení, ve kterém rozhodl ve čtvrté minutě Filip Ondráček. Domácí si tedy připsali bonusový bod a hosté si odváží jeden bodík za remízu. Další utkání čeká sparťanskou juniorku již zítra, když ji v sobotu přivítá jihlavská Dukla.