27. 3. 2011 | Daniel Ryl

Mladší dorostenci deklasovali Chomutov na jeho ledě

29., neděle 27. 3. 2011
Chomutov - Sparta CHM - SPA
Chomutov: Lukeš (od 41. Staněk) - Cestr, Černý, Hlaváček, Kosina, Procházka, Dimitrov, Frajt, Kampf, Kaše O., Klepl, Macháček, Pitra, Strunz, Vlastník, Páleník, Toman, Kaše D., Zedník, Pala, Rohla.
Sparta: Pírs - Groer, Hrdlička, Keller, Knobloch, Kolář, Košťálek, Mikliš, Široký, Vacek, Vokurka, Bartoš, Černoch, Hozák, Krudenc, Lojka, Major, Oždian, Pulkrab, Siadkovský, Slavata.
Branky a nahrávky: 11. Kaše O. (Černý) - 15. Pulkráb (Košťarek, Bartoš), 22. Černoch (Slavata), 28. Košťálek (Bartoš), 36. Pulkrab (Krudenc), 40. Vacek (Hrdlička, Pulkrab), 48. Krudenc (Mikliš), 51. Pulkrab (Bartoš, Košťálek). Vyloučení: 6:5. Využití: 1:4. Diváci: 30. Průběh utkání: 1:0, 1:7.
P r a h a - V dohrávce 29. kola Extraligy mladšího dorostu zavítala Sparta na led Chomutova. Po první třetině, jenž skončila nerozhodně 1:1, přišla kanonáda Sparty. Hlavně díky čtyřgólové druhé periodě hosté odskočili a ve třetí třetině potvrdili své jednoznačné vítězství. Hattrickem přispěl k vítězství Marek Pulkráb.