Hokejová tombola

V pátek 3. března na zápase 52. kola Tipsport extraligy proti Plzni měli sparťanští fanoušci vůbec poprvé možnost zapojit se do Hokejové tomboly, která se konala i při všech domácích zápasech v play off! Tento formát, který je v zámoří dlouhodobě velmi oblíbený, přišel v sezoně 2016/2017 poprvé i do českého hokeje a pokračuje i v ročníku 2017/2018. Cena jednoho tiketu je 50 Kč, celková vybraná částka se dělí na půl. 50 % částky získá vylosovaný výherce, druhá polovina jde na podporu Nadačního fondu HC Sparta Praha. Minimální výhra pro vítěze je 5 000 Kč.

Každý si může zakoupit libovolný počet tiketů, a to jak před zápasem, tak v jeho průběhu. Označené prodejce najdete na chodbách O2 areny a tikety si můžete zakoupit i na mobilní pobočce Tipsportu v hale a na Zákaznickém centru. Prodej tiketů bude ukončen po druhé přestávce utkání, během třetí třetiny proběhne slosování a výherce bude oznámen moderátorem a na multimediální kostce. Výherce se musí o výhru přihlásit do 10 minut po skončení utkání.

Hokejová tombola je určena pouze pro osoby starší 18 let.

Barinka a Gernát ukončili po dohodě smlouvy

Další dny otevřených dveří pro malé sparťany

Permanentky v prodeji už jen do konce září

Náborová akce Týden hokeje v neděli na Spartě