Maskot Sparťák

19. září 2010 se v holešovické Tipsport Areně udála historická událost. Kromě toho, že Sparta nastoupila k prvnímu domácímu utkání v sezoně 2010/2011, se fanoušci dočkali historického momentu. Naše sparťanská rodina se totiž rozrostla o svého nového nepřehlédnutelného člena.

V rámci velké zahajovací Opening party sezony 2010/11 se poprvé představil všem sparťanským fanouškům maskot Sparťák, první oficiální klubový maskot ve více než stoleté historii Sparty. A skočil do toho pořádně po hlavě stejně jako na závěrečné děkovačce po vítězném utkání.

Sparťáka můžete potkat během domácích utkání Sparty v O2 areně a také na klubových akcích či dalších sparťanských programech. Pozorní fanoušci jistě zaznamenali jednu velkou změnu, protože sparťanský maskot dostal před sezonou 2015/2016 novou podobu a stal se novým a výrazným prvkem během domácích zápasů.

Novou roli Sparťáka objasnil Martin Zahálka, režisér a produkční sparťanských utkání. „Chtěli jsme doprovodný program sjednotit. Sparťák je nyní linie, která všechny zábavné složky zápasu propojuje, nejen produkci samotného utkání, ale i zábavný program na kostce.“

Během domácích zápasů Sparty tak můžete zahlédnout Sparťáka na tribuně, nebo vidět jeho animovanou podobu na kostce nad ledem. Sparťák je zde pro vás také proto, aby vám připravil překvapení během domácích zápasů Sparty, nebo zpestřil vaši soukromou či firemní akci.

Wallpapery a tapety se Sparťákem

wallpaper
1920x1080 | 1920x1200
Apple

iPhone 4

iPhone 5

iPhone 6

Android

Android 1080x1920

Chcete se přátelit se Sparťákem?
Spřátelte se na Facebooku, nebo ho sledujte na Instagramu!

SPECIÁLNÍ PŘÁNÍ OD SPARŤÁKA

Chcete někomu blízkému během domácího utkání Sparty popřát vše nejlepší k narozeninám, svátku, výročí nebo poděkovat. Přizvěte si na pomoc Sparťáka. Splní vaše přání za asistence kamer a vaše blahopřání zobrazíme během přerušení hry na kostku nad ledovou plochou.

PARTY SE SPARŤÁKEM

Na vaši party, oslavu, výročí ale třeba i na svatbu, tam všude Sparťák všechny správné sparťany doprovodí svou přítomností. Můžete se spolehnout, že nezkazí žádnou zábavu a pořádně vaši akci nastartuje. Zvěční se vám na podpisové karty, zapózuje pro společné foto nebo doručí speciální sparťanský dáreček.

SPARŤÁK NA VAŠÍ FIREMNÍ AKCI

Napadá vás lepší způsob jak zpestřit slavnostní otevření nové prodejny, účast na výstavě či veletrhu, obchodní prezentaci nebo jinou firemní akci? Co takhle kdyby vašim zaměstnancům pogratuloval za dobře odvedenou práci Sparťák? Na Vaší příští akci to tak může být, domluvte si s námi účast a program společně ušijeme na míru vašim potřebám.

PODMÍNKY:

Pokud máte zájem oslovit Sparťáka ohledně účasti na vaší akci, kontaktujte ohledně podmínek marketingové oddělení Sparty na e-mailu zahalka@hcsparta.cz.

Rezervaci pro přání na kostku nebo návštěvu na vašem místě v aréně je nutno provést s předstihem nejméně pěti pracovních dnů, v případě soukromých a firemních akcí s předstihem 7 pracovních dnů a s ohledem na termínovou dostupnost.

VIDEO: Sestřih z domácí prohry se Zlínem

Musíme podávat lepší výkony, burcuje Michálek

VIDEO: Ohlasy s Dvořákem a koučem Nedvědem

SPA - ZLN 1:3 - Bodovou sérii ukončil Zlín