1. 4. 2011 Lucie Strouhová

Analýza: Daniel Přibyl

V posledním utkání sezóny znovu dostali příležitost především juniorští hokejisté Sparty. Mezi nimi nechyběl ani Daniel Přibyl, klíčový útočník juniorů v uplynulé sezóně. Ačkoliv Holešovičtí prohráli, talentovaný forvard byl u obou branek domácího celku.

Teprve osmnáctiletý hokejista patřil celou sezónu k tomu nejlepšímu, co měl trenér Arnošt k dispozici. Talentovaný křídelník splácel důvěru trenéra vrchovatě, když byl nejproduktivnějším mužem juniorky a v závěru sezóny si svými výkony vysloužil pozvánku do prvního mužstva Sparty.

Ve třech zápasech základní části ještě Přibyl nebodoval, v play out si ale ve čtyřech zápasech připsal tři kanadské body, jeho první mezi seniory. Nastupoval v první formaci s kapitánem Výborným a střelcem Tonem.

V utkání s Brnem se podílel na obou brankách Sparty. Nejprve přesně nahrál Gulašimu, který skóroval a u druhé branky byl rovněž na ledě, když se podílel na kombinaci vedoucí k zásahu Tona. Tentokrát mu však asistence připsána nebyla.

Na ledě strávil šestnáct minut, většinou přesně nahrál a nechyboval. Zda bude mezi seniory nabírat zkušenosti i v příští sezóně je zatím otázkou.

Výsledná známka: 2

Momenty Daniela Přibyla v utkání:

0:25 – Sám před Trvajem mohl vyzkoušet jeho pozornost, puk se mu ale zamotal a mladý útočník nedokázal ani vystřelit.

13:45 – Ve dvojnásobné přesilovce mohl dorážet, střelu Tona však usměrnil mimo tyče.

21:14 – Vybruslil si z rohu kluziště, na krátko nabil Gulašimu, jehož rána se otřela o tyč a zapadla do branky.

50:49 – U mantinelu předal puk Býborného, jehož střílenou přihrávku tečoval do branky Ton.

58:16 – Přibyl pálil z mezikruží, Trvaj pohotově puk vytěsnil.

Daniel Přibyl - zápasové statistiky
Góly: 0