6. 1. 2020 HC Sparta

Artefakt z Drážďan: Pořiďte si hraný dres

Exkluzivní bitva Sparty s Litvínovem na fotbalovém stadionu v Drážďanech přilákala rekordních 32.009 fanoušků. Sparťané odehráli celý zápas ve speciální dresech, které si nyní můžete vydražit v dobročinné aukci.

Naši hokejisté v utkání zvítězili 3:2 po gólech Jana Košťálka, Vladimíra Růžičky a Lukáše Rouska a mohli si užít velkolepé oslavy doplněné ohňostrojem přímo na fotbalovém stadionu v německých Drážďanech. Spolu s fanoušky si užili hned dvě děkovačky a jak sami přiznávají, na tento zápas budou vzpomínat celý život.

VSTUPTE DO AUKCE DRÁŽĎANSKÝCH DRESŮ HC SPARTA PRAHA:

Nezapomeňte na něj i vy a pořiďte si na památku opravdu speciální hokejový artefakt – hraný originální zápasový dres spolu s návleky a štulpnami. Zároveň přispějete na dobrou věc. Výtěžek aukce poputuje na konto Nadačního fondu HC Sparta Praha. Vyvolávací cena dresu je pět tisíc korun a aukce trvá do čtvrtka 23. ledna.

STATISTIKY: Veleli zkušení, dařilo se i bekům

Sparta On Air s Matějem Machovským!

Sparťanská abeceda 2019/2020 - II. díl

Sparťanská abeceda 2019/2020 - I. díl