17. 2. 2020 HC Sparta

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020

Pořiďte si speciální suvenýr z projektu Sparta vzdává #HOLD2020! V dobročinné aukci si můžete vydražit hraný dres ze zápasů s Hradcem Králové a s Karlovými Vary.

Letošní 11. ročník největšího charitativního projektu HC Sparta Praha byl věnován ikonám tuzemské kriminalistiky. Hráči nastoupili do zápasů s Hradcem Králové a Karlovými Vary ve speciálních dresech s motivem otisku prstu. Sparťané v nich ocenili čtyři legendy kriminalistiky - podplukovníka Josefa Lottese, plukovníky Josefa Mareše a Jiřího Markoviče a kapitána Jana Štočka.

VSTUPTE DO AUKCE DRESŮ SPARTA VZDÁVÁ #HOLD 2020

Aukce dresů bude probíhat do 6. března do 22:00 hodin. Vyvolávací cena je 4.000 korun a k dresu každý dostane certifikát pravosti. Výtěžek poputuje na konta vybraných nadací integrovaného záchranného systému a Armády ČR.

​V příští sezoně budeme ještě silnější

Hráči přistoupili na dočasné snížení platu

Jiří Hrdina: Ze Sparty jsem měl dobrý pocit

​Buchtele prodloužil kontrakt se Spartou