22. 12. 2018 HC Sparta

Autogramiáda Klubu legend HCS v Galerii Harfa

Před výročním utkáním s Pardubicemi, které je věnováno sparťanským legendám, se můžete těšit na autogramiádu členů Klubu legend HC Sparta Praha! Při té můžete získat cenné podpisy mnoha slavných hráčů a trenérů z historie pražského klubu. Autogramiáda proběhne v pátek 28. prosince od 16.30 do 17.30 hodin u Síně slávy českého hokeje v Galerii Harfa vedle O2 areny.

Na koho se můžete v pátek na autogramiádě těšit?*

Jan ´Gusta´ Havel
Jiří Holeček
Jaroslav Velechovský
Miroslav Kuneš
Jiří Kochta
Jiří Nikl
Lubomír Pěnička
Pavel Richter
Stanislav Hajdušek
Richard Žemlička
Jiří Zelenka
Jiří Vykoukal

*seznam je předběžný a může se ještě změnit!

Ke knize Legenda Sparta výroční puk jako dárek!

Nová sparťanská publikace Legenda Sparta nemůže chybět v žádné sparťanské knihovně a je skvělým dárkem pro každého správného sparťana. Legenda Sparta, nová kniha od hokejového kronikáře Davida Soeldnera, se na klíčové historické milníky a příběhy klubu pohlíží přímou a osobitou optikou legendárních hráčů, trenérů a dalších pamětníků. Během autogramiády sparťanských legend si ji budete moci zakoupit v blízkém fanshopu HC Sparta Praha v Síni slávy českého hokeje a jako dárek dostanete speciální výroční puk! Pozor, tato akce je omezena pro prvních 50 zákazníků.