7. 5. 2021 Marek Táborský

Do dalších tří sezon se Sobotkou

Zkušený útočník Vladimír Sobotka bude pokračovat ve Spartě i v následujících sezonách. Jeden z klíčových hráčů uplynulé sezony podepsal kontrakt na tři roky.

"Udržení Vládi Sobotky pro nás bylo jednou z posezonních priorit. Jeho všestrannost a zkušenost byla na výkonech týmu citelně znát. Jsme moc rádi, že se rozhodl pokračovat v našem klubu," uvedl sportovní ředitel Petr Ton.

Sobotka ve své kariéře prožil několik sezon v NHL, úspěšný byl rovněž v Kontinentální lize. Šikovný forvard, který nemá problém ani s tvrdou hrou, si v uplynulé sezoně připsal ve 36 zápasech jednatřicet bodů, dalších šest jich přidal v play off.

"Ve Spartě se cítím dobře. Sešla se tu dobrá parta, která má na to útočit na nejvyšší příčky. I v příští sezoně budeme silní. Jsem rád, že mohu být součástí takového týmu," říká Vladimír Sobotka. "S lidmi, kteří jsou hladoví po úspěchu, je radost pracovat," dodává.

Program CHL: start na severu a domácí série

Výborný: Titul 2000? Nejsilnější tým Sparty

​Šrek: Dítě na hokej? Pomůže i charakterově

Mistři světa ze Sparty: legendy i bojovníci