31. 8. 2006 Tadeáš Drahorád

Druhým soupeřem budou sparťanům Curych Lions

V dalším představení na rakouském turnaji v Salcburku se utká pražská Sparta s předním švýcarským týmem Zurich Lions. Od roku 2000 se Lvi dostali 4x do finále švýcarské nejvyšší soutěže! Druhé ze tří sparťanských zápasů na Red Bull Face-Off turnaji započne v sobotu 2. září ve 14:30.
Poslední soutěžní ročník se borcům z Curychu příliš nevyvedl. Po druhém místě ze sezóny 2004/2005 je letošní desátá příčka zklamáním.

Na soupise Švýcarů nalezneme několik známých jmen. Finský brankář Ari Sulander se dnes řadí již mezi legendy, Mathias Seger je zase pravidelným švýcarským reprezentantem, stejně jako slovenské trio Rastislav Pavlikovský, Róbert Petrovický a Radoslav Suchý.

Klub ZSC Lions byl založen v roce 1930 a je pětinásobným švýcarským šamipónem. Curych se stal také prvním poválečným vítězem Spengler Cupu z roku 1944, o rok později byl triumf na domácí půdě zopakován. V letech 2000 a 2001 vyhráli Švýcaři Kontinentální pohár.

Sestava ZSC Lions
Brankáři: