27. 10. 2020 Daniel Ryl, Marek Táborský

Filip Chlapík se prodloužil kontrakt v Ottawě

Útočník Filip Chlapík opouští Spartu a pravděpodobně se vrátí do zámoří. Mladý útočník podepsal se Senators novou roční dvoucestnou smlouvu, proto se na přání klubu vrací zpět do Kanady, kde se bude připravovat na start přípravných kempů. V našem klubu stihl od svého příchodu na konci září odehrát první tři extraligové zápasy, ve kterých jednou skóroval.

"Filipovi přejeme hodně štěstí v jeho zámořské misi. Věříme, že bude dál skvěle reprezentovat Spartu a celý český hokej," říká sportovní manažer Jaroslav Hlinka.

Filip Chlapík se do Sparty vrátil po šesti letech a připsal si extraligový debut. Univerzální centr prokázal svůj velký vztah k našemu klubu, když nastupoval zadarmo i s rizikem případného zranění, které by mu mohlo zkomplikovat jednání o nové smlouvě.

Člen širšího kádru reprezentace nakonec podepsal roční dvoucestnou smlouvu, která mu v případě působení v NHL zajistí 735 tisíc dolarů.

Dnes v 17:20 | Muži
HC Oceláři Třinec

Boj o čelo vrcholí, sparťané hostí Třinec

Zikmund: Machymu musíme víc pomáhat

SPA - LIT 2:4 - Sparta vzdala hold bez bodů

Sparťanská výzva: vzdát největší hold historie!