12. 7. 2021 HC Sparta

Vstupenky na přípravné zápasy v prodeji!

Dlouhé čekání na zápas s fanoušky na tribunách je u konce! Již v srpnu odehrajeme v holešovické Tipsport areně první přípravné utkání, 3. srpna v 17:00 vyzveme Karlovy Vary a 12. srpna od 17:30 českobudějovický Motor! Permanentkáři mají na oba zápasy vstup zdarma.

Volný prodej vstupenek

Odstartoval prodej vstupenek na přípravné zápasy proti Karlovým Varům a Českým Budějovicím. Zakoupit je můžete v prodejní síti Ticketportal. Cena vstupenek na oba zápasy je 150 Kč, děti do 145 centimetrů mají vstupné za 50 Kč (cena vstupenky se upraví až po vložení do nákupního košíku, kde je třeba zvolit nastavení dětské slevy u vybrané vstupenky).
Vstupenky Sparta - Karlovy Vary: bit.ly/PřípravaKVA
Vstupenky Sparta - Motor: bit.ly/PřípravaCEB

Vstupenky pro permanentkáře

Všichni držitelé permanentních karet pro sezonu 2021/2022 mají vstup na přípravná utkání zdarma. Zažádat o ni můžou přes e-mail na predprodej@hcsparta.cz, do zprávy je nutno zahrnout číslo permanentky, ověřovací údaj a usazení. Zpět bude zaslána vstupenka ve formátu PDF k vytištění.

Kapacita Tipsport areny

Holešovickou arénu může dle aktuálních bezpečnostních podmínek navštívit maximálně 3 tisíce osob s platným a negativním testem. Zbytek kapacity celé arény je však možné zaplnit fanoušky, kteří jsou již plně očkovaní nebo prodělali nemoc COVID-19 v posledních 180 dnech.

Upozorňujeme fanoušky, že tyto podmínky se mohou vlivem mimořádných vládních opatření změnit.

Bezpečnostní podmínky vstupu a chování uvnitř arény

Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19. Po vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95. Všichni diváci musí být usazeni tak, že mezi jednotlivými diváky zůstane vždy minimálně jedno neobsazené sedadlo (toto pravidlo neplatí pro osoby ze společné domácnosti).

U vstupu do Tipsport areny bude nutné předložit jeden z těchto dokumentů obsahující vaše jméno nebo pomocí aplikace Tečka:

• negativní RT-PCR test ne starší než 7 dní
  • negativní POC test ne starší než 72 hodin
  • mezinárodní certifikát prokazující očkování nejméně 14 dní od absolvování druhé dávky očkování
  • laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

*Děti do 6 let se prokazovat testem nemusí.

Kern: Nesklápíme hlavy, musíme být lepší!

SLA-SPA 5:2 - Prohra v Edenu

Ligu mistrů odstartujeme v Holešovicích!

Šmerha: Fanoušci byli skvělí, užili jsme si to!