11. 2. 2011 Marcela Volfová

Michal Gulaši: Funkci DJe nepoložím

V pořadu ČT Kamelot odpovídali na dotazy diváků Miloslav Hořava a Michal Broš. Mezi dotazy se objevila jedna nehokejová, ale zajímavá otázka. Jak je to s hudbou v kabině? „Bohužel jsme to nechali na Michalovi Gulašim, který, stejně jako na ledě, střídá špatné výkony s dobrými,“ prozradil divákům Broš. Jak je to s hudbou v kabině opravdu, jsme se na pátečním tréninku zeptali přímo Michala Gulašiho.

„V kabině je pětadvacet kluků, těžko se zalíbí všem, co pouštím,“ pokrčil rameny sparťanský obránce. „Většinou pouštím písničky české, starší, většinou 90. léta. Doufám, že alespoň někomu se to líbí, příští rok to snad bude lepší.“ Gulaši prozradil, že práce DJe v kabině není jednoduchá a spoluhráči mu s výběrem písniček moc nepomáhají. „ Vždycky říkají ´Guli, běž tam něco pustit´, tak se jich ptám, co by chtěli a oni, že je to jedno. Tak pak něco pustím a oni si stěžují,“ pousmál se.

Michal Gulaši

Funkci dýdžeje prý neměl jednoduchou ani ve svém dřívějším působišti, Vítkovicích. „Tam jsem byl ještě hodně mladý, a když jsem se snažil něco pustit, tak mi to brzo vypnuli. Těm už se to vůbec nelíbilo.“ Osobně ve výběru hudby není vybíravý. „Já poslouchám od každého něco. Mně se líbí staré české hity, hip hop, prostě všechno, “prozradil Gulaši.

Pro příští sezónu je podle Gulašiho potřeba udělat v hudbě, která hraje ve sparťanské kabině, pár změn. „Změnu udělat určitě musíme. Hlavně musíme vyměnit iPod, protože ty písničky v něm jsou hrozný. Jak to člověk neobměňuje celý rok a celý rok jsou tam ty samé písničky, tak je potom těžké z toho něco vybírat.“ Gulaši se nebrání ani myšlence, že by s výběrem muziky pomohli i fanoušci. „ To by určitě bodlo a navíc by si kluci nemohli stěžovat, protože by to byl výběr od fanoušků,“ usmíval se. A jaká by podle něj měla v kabině hrát hudba? „Před zápasem by to mělo být něco nabuzujícího, a když je trénink, tak zase něco klidnějšího. Uvidíme, co se vyvrbí.“ A bude příští sezónu i „DJ Guli“? „Funkci DJe nepoložím, nic se nemá vzdávat, takže pokračuji dál,“prohlásil na závěr rozhovoru Michal Gulaši.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Forman: Ve Spartě chci zůstat dlouho

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Sparta na Spengleru: tituly i hvězdné posily

O místo v extralize se musí bojovat