27. 1. 2020 Marek Táborský

Miroslav Forman prodloužil kontrakt ve Spartě

Sparťanský odchovanec Miroslav Forman, který za svou seniorskou kariéru nenastoupil v žádném jiném dresu, prodloužil svou smlouvu ve Spartě o další dvě sezony.

V aktuální sezoně oslavil svůj 400. zápas ve Spartě, za A-tým nastupuje již desátou sezonu. Náš dres by měl hájit minimálně i v dalších dvou následujících. "Měli jsme zájem, aby ve Spartě zůstal, stejně tak i on. Domluva byla velice rychlá, dohodli jsme na spolupráci na následující dvě sezony," uvedl sportovní manažer Jaroslav Hlinka.

Miroslav Forman v aktuální sezoně chyběl pouze v jediném utkání, připsal si 23 bodů za sedm gólů a šestnáct asistencí. "Míra je hráč, který u nás hraje celou svou kariéru. Je to náš odchovanec. Chceme, abychom takové hráče měli v naší kabině," dodal Hlinka. "Jsem moc šťastný, že budu nadále hrát v mém mateřském klubu. Popravdě si už neumím představit, že bych hájil jiný dres," komentoval prodloužení smlouvy Miroslav Forman.

Odehrané 18:30 | Muži
BK Mladá Boleslav

Pech: Pět bodů neřeším, hlavní je výhra

SPA - MBL 6:2 - Návrat na druhé místo!

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020

Dvořák: Skvělý zápas, fanoušci byli úžasní