21. 9. 2020 Barbora Snopková Haberová

Poděkování Barbory Snopkové Haberové fanouškům

Sparťanští fanoušci vzali zodpovědně veškerá nařízení a dodrželi během úvodního domácího zápasu v O2 areně bezpečnostní opatření.

Drazí sparťani,

první domácí utkání této sezony jsme zvládli na jedničku, a to nejen na ledě, ale díky každému jednomu z vás i mimo něj.

Chtěla bych vám za to touto cestou srdečně poděkovat. Děkuji za skvělou atmosféru, kterou jste i přes přísná opatření dokázali v průběhu utkání vytvořit, i za vaše zodpovědné chování. Nosili jste roušky, dodržovali pro hokejové fandění tak nezvyklá pravidla a přitom dokázali hnát kluky k vítězství. Ti při vítězné děkovačce jasně ukázali, jak moc si vaší podpory váží.

Nedělní zápas zároveň ukázal, že situaci společně zvládneme. O2 arena je skvěle připravená a já věřím, že se na příštím domácím utkání sejdeme ve výrazně vyšším počtu.

Jsem hrdá, že jsem členem tak soudržné rodiny, jako je ta sparťanská.

Za všechny sparťany na ledě i mimo něj: Nezastavíš!

Barbora Snopková Haberová
generální manažerka

​Sparťani vyjeli trénovat pod širé nebe

Nové mládežnické trio: Sparta je výzva!

Intro pro sezonu 2020/2021

Soutěž o podepsaný dres Michala Řepíka