9. 8. 2022 HC Sparta

Pojeďte se Spartou do Skandinávie!

I v nadcházející sezoně budeme součástí hokejové Ligy mistrů. Jako první vyzveme dánské Aalborg Pirates a švédský tým Luleå Hockey a vy u toho můžete být s námi! Zaregistrujte se na zájezd do Skandinávie a zažijte jedinečný zážitek po boku našeho A-týmu.

Sparťané vyráží v termínu 9. - 11. září 2022 na výjezd do Skandinávie v rámci Ligy mistrů a my vám přinášíme možnost být na zájezdu s námi! Cena letenek je 18.000 korun a zahrnuje tři lety a vstupenku na každé utkání. V případě zájmu o společný let vyplňte formulář ZDE. Přihláška je závazná. Ubytování a transfery si každý organizuje sám.

Závazné přihlášky můžete zasílat do 25. srpna 15:00 hodin, informace o platbě vám poté budou s dalšími informacemi zaslány newsletterem.

Těšíme se na další společné zážitky!

Dnes v 12:30 | Dor.
HC VERVA Litvínov

Forman: Bod navíc jsme si zasloužili

PCE - SPA 2:3sn - Vítězná bitva gólmanů!

Soutěž s Fortunou o 100 podepsaných dresů

JUN: SPA - MBL 4:6 - První domácí porážka v sezoně