HC Sparta Praha pořádá ve spolupráci s Českým hokejem ve Sportovní hale Fortuna v rámci Týdne hokeje náborovou akci. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Dorazí i sparťanští maskoti!
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Libora Plačka (libor.placek@hcsparta.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.
Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pojedenácté po celé České republice a celkově už podvanácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem více než 40 000 dětí. Více informací najdete na www.tydenhokeje.cz a www.pojdhrathokej.cz.
Program:
15:45 - 16:15 - Registrace
16:15 - 16:30 - Prezentace a prohlídka kabiny s vybranými hráči A-týmu
16:45 - 17:45 - Trénink na ledě