9. 9. 2020 HC Sparta

Organizační informace k domácím zápasům

Je to tady! První domácí zápas sezony odehrajeme již 20. září, kdy v O2 areně vyzveme rivaly ze Zlína. Před zápasem se můžete těšit na program na střeše Galerie Harfa!

• Všichni permanentkáři budou mít vstup do arény umožněn na základě svých karet.
  • Začátek prodeje startuje v síti Ticketportal a Ticketmaster v 10. září v 10:00 hodin.
  • Upřednostněte nákup online a zamezte tak zbytečnému shromažďování fanoušků u pokladen.
  • O2 arena se bude před každým zápasem otevírat 90 minut před jeho začátkem.
  • Každý fanoušek musí pro vstup do arény využít vstup uvedený na vstupence.
  • Aréna bude po celý zápas rozdělena do několika zón se separátními vchody. Zóny jsou dále děleny na jednotlivé sektory.
  • Každá zóna bude mít k dispozici vlastní občerstvení i toalety.
  • Sparťanský kotel zůstává na zápasy nadále otevřený, kvůli bezpečnostním nařízením vlády v něm však bude nutné sedět. K sezení prosím využívejte volná místa v sektoru, který zůstává zaplněný z 50 procent.
  • Kapacita sektorů na stání musí být podle současných hygienických opatření snížena na 50 %. Jelikož už byla naplněna, pro letošní sezonu nebude v prodeji karta kotel. V sektoru na stání prosím dodržujte co největší možné rozestupy.
  • Fanoušci musí mít zakrytý nos a ústa rouškou ve všech vnitřních prostorách O2 areny s výjimkou konzumace občerstvení. Fanoušci bez roušky nebudou do arény vpuštěni.
  • Fanoušci se mohou během zápasu pohybovat pouze ve své zóně a sektoru.
  • U vstupů a ve vnitřních prostorách dodržujte alespoň dvoumetrové rozestupy.
  • Pro hosty bude vyčleněn sektor 118.

Odehrané 12:00 | Jun.
HC Olomouc
Odehrané 12:00 | Dor.
HC Slavia Praha

Sparta jede v neděli do Mladé Boleslavi

Informace pro permanentkáře k nejbližším zápasům

SLA - SPA 2:4 - Vítězné derby dorostu!

Poděkování Barbory Snopkové Haberové fanouškům