21. 12. 2020 HC Sparta

Tisíce perníčků pro zdravotníky

Sparťanští hokejisté a další členové našeho klubu vyrobili před Vánoci téměř tři tisíce perníčků. Důvod byl jediný - udělat alespoň malou radost zdravotníkům ze čtyř nemocnic, se kterými Sparta dlouhodobě spolupracuje a podporuje je!

Do výroby bezmála tří tisíc perníčků se zapojila spousta členů z našeho klubu.

Finální podobu perníčků pomohli dotvořit také naši hokejisté.

Členové našeho sportovního vedení a legendy klubu Petr Ton a Jaroslav Hlinka dovezli perníčky do Ústřední vojenské nemocnice.

Brankář Matěj Machovský s obráncem Adamem Poláškem dovezli sladké dárečky do Všeobecné fakultní nemocnice.

Útočníci Lukáš Pech a Roman Horák navštívili Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM).

Generální manažerka Barbora Snopková Haberová předala perníčky na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole.

"Chtěli jsme touto formou poděkovat zdravotníkům za jejich neuvěřitelné nasazení ve složitém roce 2020 a popřát jim zároveň hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2021," uvedla generální manažerka našeho klubu.