25. 4. 2020 HC Sparta

Ve Spartě nebude pokračovat Vladimír Růžička

Sparta se rozhodla po vzájemné domluvě ukončit spolupráci s centrem Vladimírem Růžičkou. Více informací přineseme 30. dubna v rozsáhlém rozhovoru se sportovním ředitelem Petrem Tonem na našem webu.

Jednatřicetiletý útočník přišel do Sparty před sezonou 2019/2020. V odehraných 39 zápasech nasbíral 26 bodů za 10 gólů a 16 asistencí. S Vláďou a jeho agentem jsme se po dohodě s trenéry v klidu domluvili na ukončení kontraktu. V sezoně se těžko dostával přes další centry do prvních dvou formací, do kterých by se v jiných týmech bez problému probojoval. Přejeme mu hodně štěstí v budoucí kariéře,“ řekla Barbora Snopková Haberová, generální ředitelka klubu.

Dále zůstává otevřená budoucnost angažmá ve Spartě brankáře Jakuba Sedláčka. Jakubovi Sedláčkovi skončilo hostování, zůstáváme nadále v kontaktu a v tuto chvíli nevylučujeme budoucí spolupráci,“ informovala dále Barbora Snopková Haberová.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila

Kouč juniorů Netík: Těší mě, jak kluci rostli