26. 11. 2019 HC Sparta

Vyhraj Xbox turnaj a vyzvi hráče Sparty

Sparta připravila pro své fanoušky napínavý turnaj ve hře NHL 20 na konzoli Xbox! Konat se bude v neděli 1. prosince před utkáním se Zlínem od 13:00 hodin v Galerii Harfa. Vítěz turnaje získá konzoli Xbox One S 1TB se dvěma ovladači od společnosti JRC, navíc bude poté moct vyzvat hráče Sparty přímo v kabině A-týmu v pražské Tipsport areně.

KAPACITA TURNAJE JE JIŽ NAPLNĚNÁ!

Kdy a kde: Turnaj se uskuteční v neděli 1. prosince od 13.00 hodin u hlavního vstupu v Galerii Harfa (vstup z ulice Ocelářská).

Kdo může soutěžit: Každý fanoušek se vstupenkou na utkání se Zlínem, včetně držitelů permanentních vstupenek.

Jak se zúčastnit: Přihlášky můžete zasílat přes webový formulář. Kapacita je omezená na prvních šestnáct přihlášených účastníků.

Propozice turnaje: Zúčastní se jej 16 účastníků a hraje se vyřazovacím způsobem – čtyři čtvrtfinále, dvě semifinále, jedno finále. Zápas se hraje na jednu třetinu v délce šesti minut.

Autogramiáda v Premium Outlet Prague Airport

Jaroslav Šíma – krev a srdce Sparty