21. 12. 2010 Radek Papáček

Yorick Treille prodloužil smlouvu

P r a h a - Francouzský útočník Yorick Treille (30) prodloužil smlouvu s hokejovou Spartou. Stávající kontrakt platný do konce této sezony obě strany po vzájemné dohodě prodloužily o dva roky, tedy do konce hokejového ročníku 2012/2013.

Yorick Treille do holešovického týmu letos v létě. Ve 25 odehraných zápasech si zatím připsal 16 kanadských bodů za 10 vstřelených branek a 6 asistencí.

„Yorick je charakterově výborným hráčem, po svém letním příchodu do našeho týmu dobře zapadl a je jeho důležitou součástí,“ řekl Petr Bříza, generální manažer Sparty.

Po letošní sezoně Yorick Treille navíc završí třetí sezonu v české extralize a pro následující ročník se již nebude pokládat dle regulí za cizince, jejichž počet je v jednom mužstvu omezený.

Pech: Pět bodů neřeším, hlavní je výhra

SPA - MBL 6:2 - Návrat na druhé místo!

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020

Dvořák: Skvělý zápas, fanoušci byli úžasní