David Dvořáček11

27. 9. 2020 MBL SPA 4:2 0 0 0 0
20. 9. 2020 SPA ZLN 3:0 0 0 0 0 0

Statistiky

Odchovanec sparťanského hokeje strávil v Holešovicích svá dorostenecká léta, před sezonou 2010/2011 se rozhodl zkusit štěstí ve finské Tappaře Tampere. Po dvou sezonách v jejím juniorském týmu se vrátil do Česka, kde se dohodl s prvoligovým Havlíčkovým Brodem, který byl jeho kmenovým týmem i v dalším ročníku. David Dvořáček však nastupoval i za juniorský tým Sparty, která se ozvala i před ročníkem 2014/2015.

Mladý útočník absolvoval letní přípravu, během které si řekl o místo v prvním týmu, za který nakonec nastoupil do 40 zápasů základní části a devět startů přidal v play off. První extraligový gól si pak připsal až v 51. kole na ledě Litvínova, kde se v předchozím vzájemném utkání dokonce popral s Jiřím Šlégrem, za což si získal uznání sparťanských fanoušků. Těm se poté ztratil z očí, když se přes Kladno a Havířov dostal do Prostějova.

V dresu Jestřábů nakonec odehrál poslední dvě sezony, v nichž patřil k oporám týmu a dvakrát mu pomohl do play off. Během toho neústupný forvard vypomohl ve třech extraligových zápasech také své Spartě, která se s ním před sezonou 2019/2020 dohodla na novém kontraktu a oznámila ho jako jednu z prvních letních posil. Při svém obnoveném návratu dostal šanci ve 36 duelech, v nichž posbíral devět bodů. Jeho služeb využili také trenéři v Prostějově, kde Dvořáček nastoupil k pěti zápasům.

Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec

ŽIVĚ: Sparťané hrají na ledě v Liberci

Chlapík: Sparta byla jediná volba!

Posila z NHL! Spartě vypomůže Filip Chlapík

Informace pro permanentkáře k nejbližším zápasům