Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 14 odpovědí v této kategorii celkem.

tapir02
12. 3. 2010, 09:04

zdravím. dříve jste dělal skauta.. jak moc toho teď využíváte v trenéřině? liší se to od sebe?

ODPOVĚĎ:
Dlouholetá praxe skauta a zkušenosti ze shlédnutí stovek zápasů mi umožňuje se rychleji orientovat a vyhodnotit vzniklé situace na ledě jak z pohledu individuálního tak kolektivního, i když se obě profese od sebe diametrálně liší.

11. 3. 2010, 14:39

Dobrý den, v jakém stavu (psychický, fyzický) bylo mužstvo, když jste ho tuto sezonu přebírali? Co se od té doby povedlo zlepšit a v čem má naopak mužstvo ještě rezervy? Díky, Ondřej

ODPOVĚĎ:
Nemohu porovnávat psychický stav mužstva před a po, ale ze zkušeností vím, že když se nedaří, tak tým, ani jednotlivci v něm nejsou v pohodě. Fyzicky bylo mužstvo dobře připraveno. V současné době je mužstvo psychicky vyrovnané a připravené bojovat o titul. Rezervy máme všichni.

11. 3. 2010, 14:36

Dobrý den, budete trénovat s Milošem Holaňem Spartu i příští sezonu? Nebo se to snad rozhodne až na základě výsledků z Play-off? Díky, Ondřej

ODPOVĚĎ:
Smlouvu máme do konce této sezóny a o našem dalším působení se včas dozvíte.

patule17 (Praha|Sparta)
11. 3. 2010, 10:46

Dobrý den, pane Volku.
V první řadě bych vám chtěla poděkovat - díky vám se Sparta zvedla a za páté místo v tabulce vděčíme hlavně vám. Dále tedy - co si myslíte o mužstvu Vítkovic? Určitě to je silný soupeř, věříte si na něj? A věříte v brankáře, Petra Přikryla? Jak by mohlo naše mužstvo zlepšit hru? Díky za odpověď, přeji mnoho úspěchů a držím palce :)

ODPOVĚĎ:
Za zlepšením herního projevu a za pátým místem v tabulce stojí hlavně hráči a všichni, kdo v týmu působí. Sama jste si odpověděla, Vítkovice budou nepříjemným soupeřem. Samozřejmě věřím v postup do dalšího kola a v sílu našeho mužstva včetně brankáře Přikryla. Děkujeme za podporu.

cuntik (cuntik@seznam.cz - Praha|Sparta)
10. 3. 2010, 16:58

Nazdárek "Dejve". Já konkrétní dotaz ani připomínku nemám, protože vidím, že s přibývajícím časem Spartička "roste" a sám bych to asi nevymyslel líp. Chtěl bych ale popřát tobě i celému týmu hodně štěstí v play-off, minimální marodku, no a kdyby přibyl "titulíček", tak bychom se my Sparťani určitě nezlobili. Už dlouho jsme v hokeji, ale třeba i ve fotbale neměli pořádnej důvod... no dát si pořádně do nosu no.. Díky a ať se daří !!!!!! S pozdravem Čuntík

ODPOVĚĎ:
Ahoj Cuntíku, děkujeme za fanoušky jako jsi ty a doufám, že letos důvod k oslavám bude.

klhthomas (tom1998@email.cz - J.Hradec)
9. 3. 2010, 09:09

Dobrý den pane Volek kam myslíte že v play-off až postoupíte a kdo si myslíte nebo jaká lajna podle vás hraje nejlépe děkuji za odpověd

ODPOVĚĎ:
Věřím a doufám, že budeme hrát finále.

Hanz
9. 3. 2010, 01:38

Dobrý den pane Volku, chtěl bych se zeptat, jestli si nemyslíte, že je škoda, že nedostává v áčku prostor Pavel Mrňa? Myslím, že ho je škoda že hraje 1. či dokonce až 2.ligu. Dále bych se chtěl zeptat co je s Lukášem Bolfem a Jakubem Vojtou. Když hráli, tak si myslím, že slušně, lépe jak třeba Macholda. Jinak vám přeji hodně štěstí a ať to Spartička dotáhne v play off co nejdál :)

ODPOVĚĎ:
Pavel Mrňa má dost osobních problémů, které mu to neumožňují. Lukáš Bolf je momentálně zraněný a Jakub Vojta je členem A-mužstva.

Dave899
8. 3. 2010, 21:31

Dobrý den pane Volku, rád bych se Vás zeptal, jak jste spokojen s přesilovými hrami mužstva a zdali jste jim v olympijské přestávce věnovali zvláštní prostor v tréninku? Přiznám se, že poslední dva zápasy základní části jsem nemohl sledovat, ale v zápasech před onou přestávkou byly naše přesilovky celkem tragické. Obránci se od modré čáry bojí vystřelit, útočníci si nenajíždějí před bránu, kde by popřípadě clonili brankáři,či doráželi odražené střely, kombinace jsou pomalé, či nepřesné,neustálé motání se v rohu hřiště, střelba všeobecně schází. Jak jste s nimi tedy spokojen? Někdy mi přijde, že hráči neplní taktické pokyny dané pro tuto herní činnost. Trochu zamrzí, když mužstvo s tak kvalitními (hlavně technicky vyspělými )hráči nedokáže vymyslet kloudnou akci při oslabení soupeře. Myslím, že v play off by se nám to mohlo vymstít. Jinak Vaší práci fandím a přeji Vám mnoho úspěchů v play off ;-)

ODPOVĚĎ:
Ano, věnujeme zvláštní prostor přesilovým hrám a jsme si vědomi, že procentuální využití našich přesilových her není ideální.

8. 3. 2010, 21:19

Dobrý den, jak máte s Milošem Holaňem rozdělenou práci? Na tréninku i při zápase to vypadá, že mužstvo řídí spíše on. Díky a držím palce celé Spartě!

ODPOVĚĎ:
Naši práci jsme si rozdělili na začátku našeho působení a tak zůstává rozdělena i nadále.

lahvi27
8. 3. 2010, 20:14

Dobrý den. Jste ještě v "nejakém" bližším kontaktu se zámořím? Hodláte jako vcelku mladý trenér zavést ve hře Sparty nějaké prvky ze zámořského hokeje, případně máte nějaký nápad, čím hru mužstva oproti jiným českým klubům obohatit a přiblížit se tak "tomu" mezinárodnímu hokeji, který nám, jak se dnes všude píše uniká? Přeju vyrovnané výkony, pevné nervy a plnou halu na play-off.

ODPOVĚĎ:
Nejsem v blízkém kontaktu se zámořím. Zámořský i evropský hokej se prolínají. Ne, protože tyto "prvky" se zde již vyskytují. Určitě sledováním mezinárodních zápasů, NHL a sebevzděláváním mohu hru obohatit zajímavým nápadem nebo postřehem.

Další stránky
12>>