Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 16 odpovědí v této kategorii celkem.

tapir02
22. 12. 2009, 15:49

plánuješ už něco po skončení kariéry? máš představu, co budeš dělat?

ODPOVĚĎ:
Zatím nevím, nechávám tomu volný průběh a soustředím se na hokej.

tapir02
22. 12. 2009, 15:47

jirko, moc ti fandíme... hraj ještě co nejdéle... vzpomeneš si někdy na zlatou vídeň

ODPOVĚĎ:
Jenom když mi to někdo připomene, nežiju z toho.

klimis
22. 12. 2009, 15:41

jak vnímáš spartu jako klub? nyní se pořád dělají nějaké akce pro fanoušky a podobně? vnímáte to jako hráči?

ODPOVĚĎ:
Určitě to vnímáme, jsme v akcích také zahrnuti. Je to především proto, aby byli hráči, fanoušci, sponzoři a vedení klubu co nejvíce propojeni.

spartanek07
22. 12. 2009, 15:35

Ahoj Jirko. Četl jsem, že nyní už chceš hlavně předávat svoje zkušenosti dalším... Jak se ti to daří?

ODPOVĚĎ:
Nevím, jestli zkušenosti předávám a jestli se mi to daří. Spíše se snažím dělat vše naplno, aby si z toho mladší hráči mohli vzít ponaučení.

Alessio (Městec Králové)
21. 12. 2009, 16:17

Čus Bačo, chtěl bych se tě zeptat na jakého hráče ze Sparty vzpomínáš nejraději jestli teda nepůsobí v kádru nyní a jestli nevíš kde teď působí Zelí? Dík za odpověď

ODPOVĚĎ:
Spíš než na jednoho hráče vzpomínám nejraději na celou lajnu, ve které jsem hrál s Pavlem Geffertem, Milanem Kastnerem a Láďou Petrovkou. Hrálo se mi s nimi výborně. S Jirkou (Zelím) jsem se párkrát potkal, myslím, že v současné době si hledá angažmá.

rufus (Sparta)
21. 12. 2009, 14:21

Zdravim Jirko, nejdřív musim poděkovat za všechno, co pro Spartu děláš a co jsi pro ni udělal. Mít takovýho hráče v týmu je čest a to neřikám jako žádnou frázi, to je prostě pravda, navíc jako jeden z mála si zasloužíš pochvalu i za letošní sezonu.

K otázce: V sezoně 94-95, kterou jsi odehrál v MoDo, jste v týmu měli v první polovině sezony Petera Forsberga. Jak na něj vzpomínáš a daly by se jeho tehdejší výkony srovnat s nějakým současným českým hokejistou?

Díky za odpověď

ODPOVĚĎ:
Děkuji za uznání. Zažil jsem ho tam jen půl sezóny a musím říct, že to byl opravdu výjimečný hokejista. Na ledě si mohl dovolit co chtěl. Choval se výborně i jako člověk a byl ikonou klubu. Každý takový hráč je výjimečný a nerad bych ho srovnával s nějakým českým hokejistou.

patule17 (Praha|Sparta)
20. 12. 2009, 16:55

Ahoj Jirko, chtěla bych ti vyjádřit velký obdiv za to, co pro mužstvo děláš. Je to něco neuvěřitelného :-) Ráda bych se tě zeptala na jednu věc. Proč myslíš, že se Spartě opět nedaří? Je to kvůli hře na tři pětky? Nebo je v tom něco jiného? Přeji mnoho úspěchů a hlavně s hokejem nekonči, byla by to pro nás velká ztráta. Díky za odpověď, Paty

ODPOVĚĎ:
S hokejem určitě končit nebudu, plánuji hrát i v příští sezóně, pokud to zdraví dovolí. Myslím si, že se nám nedaří proto, že nám na ledě chybí více zodpovědnosti, dochází u nás k častým přečíslením, ztrátám kotoučů na modré čáře. Chybí nám více obětavosti, to znamená jít před bránu soupeře a padat do střel. Nic jiného v tom podle mne není. Pouze tyhle hokejové vlastnosti každého hráče, které jsem vyjmenoval, dokážou každý tým dovést až na vrchol. Talentu máme dost.

20. 12. 2009, 16:09

Ahoj ,Bačo .Předně bych ti chtěl poděkovat za vše ,co jsi pro Spartu odvedl .Doufám ,že brusle na hřebík ještě nepověsíš.
Teď k otázce.:Je pro tebe ,jako pro obránce znát ,když chytá ten či onen golman ? Při posledním zápase jsem si všiml,že se vstupem Binga do branky jste začali být jistější,začli jste více napadat atd.
Díky za odpověď a hodně úspěchů.Honza.

ODPOVĚĎ:
Samozřejmě že když se gólmanům daří, tak je to pro mužstvo velké plus, každý hráč si na ledě víc dovolí. Na druhou stranu když to gólmanům nejde, musíme o to víc hrát do obrany, nesmí docházet k dorážkám a zbytečným přečíslením, musí se více dobruslovat a více padat do střel.

Petr 30 (15pk@seznam.cz - Praha-Czech republic)
20. 12. 2009, 11:25

Ahoj Jirko. Zaprvé bych ti chtěl vyjádřit úctu a dík za to co si pro Spartu udělal a věřím že ještě uděláš. VVřím že ještě pár sezon v našen rudém dresu odehraješ !!! Ještě bych rád připojil gratulaci k tvému 300 bodu !!

Ted k mé otázce:
V posledních zápasech jsme dostávali dost laciných golu. At už třeba trochu zavahal Honza Chabera nebo taky propadali obranci. Tak se te chci zeptat jako nejzkusenejsiho beka v čem vydíš ten problém??? a Jak na tom v treninku pracujete?? Díky a přeju ti do konce sezony co nejvíc bodů a Spoartě samozřejmě taky ;)

Petr

ODPOVĚĎ:
Díky za gratulaci. Myslím, že za bránění je zodpovědná celá pětice hráčů na ledě, nejenom obránci. Je pravda, že inkasujeme laciné góly, ale ne všechno jde na vrub gólmana či obránců. Jak už jsem odpovídal, často u nás dochází k přečíslením, ztrátám kotouče na modré čáře a jisté nezodpovědnosti hráčů na ledě v určitých herních situacích. Vše se samozřejmě snažíme na trénincích odstranit.

Domingo (domingo10@seznam.cz - praha)
20. 12. 2009, 00:23

Dobrý den pane Vykoukal:-) můžu se zeptat, jakým jezdíte autem ? Děkuji.

Jezdím Fordem Mondeo.

Další stránky