Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 35 odpovědí v této kategorii celkem.

Itachi (Znojmak)
6. 11. 2013, 08:41

Čau Tome,
Co si myslíš o Orlech? Myslíš, že kdyby měli licenci, že by měli na to hrát v Extralize?

ODPOVĚĎ:
Musím přiznat, že vůbec nevím. Jak hrají v EBEL lize, tak jsem ztratil přehled. Ani nevím, co tam mají za hráče. Takže těžko říct.

2. 11. 2013, 22:25

Ahoj Tome,
nejprve bych ti chtěla gratulovat k úžasné formě, kterou v letošní sezóně máš. Zpráva o tvém přestupu ze Lva zpět do Sparty mne potěšila snad nejvíce.
Ráda bych se zeptala, je v kabině nějaký pohodář, který si rád utahuje z druhých, uvolňuje atmosféru vtipy a má většinou dobrou náladu ? :)
A poznávají tě lidé na ulici? Osloví tě, vyfotí se s tebou?
A moje poslední otázka směřuje na jednoho tvého spoluhráče. :) Jak bys popsal Jardu Hlinku - ať už jako hráče nebo svého kamaráda?
To je všechno, přeji tobě a Spartě mnoho úspěchů. Snad nám to letos konečně vyjde na titul. Zatím se nám moc daří, za což jsem velmi ráda. :)
Díky moc za tvou odpověď,
Patricie

ODPOVĚĎ:
Děkuji za přání. Momentálně je v kabině celkově hodně dobrá nálada, vtipy tam probíhají pořád a od každého. Na ulici mě lidé moc nepoznávají, nejsme zase takové celebrity. No a Jardu Hlinku bych popsal hlavně jako skvělého hokejistu.

1. 11. 2013, 23:00

Ahoj
Mám 2 otázky: 1.co si říkáš při zápase,když třeba se hraje na opačné straně kluziště,říkáš si něco pro sebe a co,hecuješ se nebo vnímáš fanoušky a nebo prostě jen napjatě sleduješ puk a okolí naopak vůbec nevnímáš?
2.myslíš si,že duo Kumstát + Pech je stále tak stejně produktivní jako v Energii,nebo jsou lepší,nebo naopak se ti zdá,že poněkud bodově zaostávají? a vůbec jak se ti s nimi hraje?

ODPOVĚĎ:
Když se hraje hodně na druhé straně hřiště, tak si musím hlavně dát pozor, ale někam neulétl a neztratil koncentraci. Musím se pořád hecovat a udržet se v zápase. Kumi s Pecháčkem jsou oba pořád výborní hráči, akorát prostoru tady nemají až tolik, jako měli ve Varech. Pořád patří k nejlepším hokejistům v extralize.

Dominik
1. 11. 2013, 21:18

Dobrý den Tomáši, chtěl bych vám popřát k narozeninám a zeptat se vás: Kdo je váš brakářský idol, jestli nějakého máte?
Děkuji moc za odpověď

ODPOVĚĎ:
Díky za blahopřání. Brankářské idoly už teď nemám, ti, které jsem zamlada obdivoval, už nechytají.

1. 11. 2013, 21:14

Ahoj pepi přeju ti hodně nul a výher :))

Díky moc. (úsměv)

david
1. 11. 2013, 21:11

Čau Tome,
chtěl jsem se tě zeptat, jak se ti chytá za tak ofenzivním týmem. Dále, jestli myslíš na repre a tvůk neoblíbený tým v lize. Dík za odpověď a hodně čistých kont...:)

ODPOVĚĎ:
Už jsme se dali trošku do kupy a už i bráníme výborně, na začátku sezony to tak úplně nebylo. Chytá se mi za nimi samozřejmě výborně. Na reprezentaci momentálně nemyslím, to nechávám stranou. A vyloženě neoblíbený tým v lize snad ani žádný nemám.

1. 11. 2013, 19:35

AHOJ TOMÁŠI :-)
FANDÍM SPARTĚ :-)
jakou hudbu posloucháš ?
přeju ti hodně štěstí V HOJEJI !!!:-) MĚJ SE HEZKY.
AHOJ ZUZKA :-)

ODPOVĚĎ:
Děkuji. Poslouchám všechno, co se mi líbí, nemám žádný vyhraněný styl. Beru to podle nálady a toho, co se mi zalíbí.

Jakub
1. 11. 2013, 19:12

Čau Tome. Jaký je podle tebe nový gólman Sparty Král? Má talent? A sleduješ Formule 1? Jestli jo komu fandíš? Hodně štěstí. Titul je náš!!!

ODPOVĚĎ:
Je šikovný, takže nějaký talent tam asi bude. (úsměv) Formuli 1 už nesleduju nějak aktivně, že bych koukal na každý závod. Občas se podívám, ale žádného vyloženého favorita nemám.

martin
1. 11. 2013, 14:26

kdo je váš největší kamarád

ODPOVĚĎ:
V týmu jich je víc, jeden se nedá vybrat. A nejlepší kamarády celkově mám mimo hokej.

Lucie
1. 11. 2013, 10:13

Dobrý den,
především bych Vám chtěla poděkovat za to, co pro Spartu děláte. Je to krásný pocit, když může být člověk hrdý na svého brankáře.
1, Pamatuji si, když nám ještě Michal Broš vyprávěl, že prý nosíte do kabiny nejlepší svačiny. U brankářské jedničky mě to trochu překvapuje. Říkal pravdu?
2, Vy jste se nějak pohádal s tím člověkem, který navrhuje hráče na cenu utkání, že Vás tak zatvrzele odmítá vyhlásit :D (protože jinak už byste těch cen měl doma nejméně deset).
Děkuji a přeji hodně štěstí, Lucie

ODPOVĚĎ:
Tak to Brošák konečně jednou nekecal. (smích) Zařizuju to doteď, okolo jídla se motám. A s cenou pro hráče utkání je to těžké, když kluci dávají spoustu gólů, tak se vždycky najde nějaký útočník, co to dostane. Záleží na tom sbírat body, ne na individuálních cenách.

Další stránky
1234>>