Tiskové zprávy

Para hokejisté budou pevnou součástí Sparty

pátek 20. 9. 2019 | Marek Táborský

S novými sadami dresů a dohodou o hlubším začlenění do sparťanské rodiny vstoupí do nadcházející sezony para hokejisté Sparty. Příjemné novinky představili společně s vedením klubu. Zobrazit celý text

Do sezony s novým vedením i kapitánem

čtvrtek 5. 9. 2019 | HC Sparta

Do nadcházející sezony Tipsport extraligy vstupujeme s těmi nejvyššími cíli a hodláme naplnit hlavní myšlenku nové klubové kampaně NEZASTAVÍŠ. Výrazně posílený kádr nově povede jako kapitán Michal Řepík.

Zobrazit celý text

Na začátku sezony pomůže Marek Ďaloga

pondělí 26. 8. 2019 | Marek Táborský

Minimálně v prvních deseti zápasech sezony vypomůže našemu týmu MAREK ĎALOGA. Zkušený slovenský obránce působil ve Spartě v sezoně 2014/2015 a klubu vypomohl také na konci ročníku 2017/2018. Se Spartou podepsal krátkodobý kontrakt na začátek sezony.

Zobrazit celý text

Podepsáno. Hokejová farma Sparty je v Kadani

úterý 23. 7. 2019 | HC Sparta

Do nadcházející sezony vstupuje HC Sparta Praha s novým partnerem. Kadaňští Trhači působící v Chance lize nově fungují jako klubová farma. První pětice hráčů již Kadaň posílila. „Věříme, že dohoda pomůže s rozvojem našich hráčů i hokeje v Kadani,“ říká generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová.

Zobrazit celý text

Nová posila! Do Sparty se vrací Adam Polášek

pondělí 15. 7. 2019 | HC Sparta

Vítáme do týmu staronovou posilu! Z ruské KHL se k nám vrací čerstvě osmadvacetiletý obránce ADAM POLÁŠEK, který hájil dres Sparty naposledy ve stříbrné sezoně 2015/2016. „Jsem šťastný, že se vracím do Sparty, která vyhověla mým podmínkám. Mám s klubem nadstandardní vztah, který se touto dohodou ještě více upevnil,“ říká spokojený obránce. 

Zobrazit celý text

Marek Kvapil je novou posilou Sparty

úterý 25. 6. 2019 | HC Sparta

Další zvučné jméno posiluje kádr našeho týmu. Do Sparty přichází z Liberce čtyřiatřicetiletý forvard MAREK KVAPIL, druhý nejproduktivnější muž a střelec loňské sezony. „Oblékat dres Sparty vnímám jako obrovskou výzvu ve své kariéře. Moc se na působení v Praze těším, stejně jako na zápasy před tradičně zaplněným hledištěm domácí Oareny,“ říká nová posila, která ve Spartě podepsala víceletou smlouvu.

Zobrazit celý text

Další stránky
123456>>
×
Dnes v 15:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Startuje aukce repliky dresů ze sezony 1989/1990

Sparta pořádá další ročník turnaje o vánoční puk

Vstupenky a informace k Open air v Drážďanech

Pech: Fanoušci jsou od nás zvyklí na lepší výkony