Sparta posiluje útok! Přichází Martin Dočekal

pondělí 3. 6. 2019 | Daniel Ryl, Marek Táborský

Vedení Sparty hlásí čtvrtou letní posilu. Z Komety Brno přichází na roční hostování důrazný útočník MARTIN DOČEKAL, který se stal už čtvrtou ofenzivní posilou sparťanského týmu pod vedením německého trenéra Uweho Kruppa. "Bude důrazným hráčem, které ve Spartě potřebujeme," těší sportovního ředitele Petra Tona.

Jaroslav Hlinka rozšiří sportovní management

středa 29. 5. 2019 | Marek Táborský

Nejefektivnější útočné duo v historii Sparty je opět pohromadě! Sparťanská legenda a nejproduktivnější hráč historie klubu JAROSLAV HLINKA končí hokejovou kariéru a přidává se ke sportovnímu řediteli Petru Tonovi na pozici sportovního manažera.

Novým partnerem Sparty je společnost Daikin

úterý 28. 5. 2019 | HC Sparta

Sparta vítá před novou sezonou významného partnera, kterým se stala společnost Daikin. Lídr v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel rozšířil řadu GOLD partnerů HC Sparta Praha.

Nové vedení! Spartu povedou Haberová a Ton

čtvrtek 9. 5. 2019 | HC Sparta

Hokejová Sparta získala spolu s novým majitelem i nové vedení. Na pozici sportovního ředitele nastupuje nejlepší střelec sparťanské historie PETR TON. Funkci generální ředitelky bude nově zastávat BARBORA SNOPKOVÁ HABEROVÁ.

Novým vlastníkem Sparty je skupina Kaprain

úterý 7. 5. 2019 | HC Sparta

Novým vlastníkem hokejového klubu HC Sparta Praha se stala investiční skupina Kaprain českého finančníka Karla Pražáka.

Odchovanec Pšenička prodloužil smlouvu

pondělí 6. 5. 2019 | HC Sparta

Sparta si pojistila nadějného odchovance TOMÁŠE PŠENIČKU. Dvacetiletý útočník strávil většinu sezony na hostování v prvoligovém Prostějově, kde za patnáct utkání nasbíral 8 bodů.

Další stránky
123456>>

MATÚŠ SUKEĽ: Kluci v kabině mě rychle přijali

Billa i v další sezoně podpoří Spartu