Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CLI DEC JBL KLT KNO KOB MST RIS ROU SOK
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
36 neděle 13.2.2011 Klatovy Most 5:7
36 neděle 13.2.2011 Česká Lípa Řisuty 1:2sn
36 neděle 13.2.2011 Roudnice n/L Kobra Praha 3:6
36 sobota 12.2.2011 Jablonec Klášterec n/O 3:2
36 pátek 11.2.2011 Děčín Sokolov 4:6
 
35 středa 9.2.2011 Řisuty Roudnice n/L 9:1
35 středa 9.2.2011 Klášterec n/O Česká Lípa 11:5
35 středa 9.2.2011 Kobra Praha Klatovy 1:6
35 středa 9.2.2011 Sokolov Jablonec 4:3p
35 středa 9.2.2011 Most Děčín 4:7
 
34 sobota 5.2.2011 Řisuty Jablonec 2:5
34 sobota 5.2.2011 Klášterec n/O Děčín 3:7
34 sobota 5.2.2011 Sokolov Klatovy 8:3
34 sobota 5.2.2011 Roudnice n/L Česká Lípa 1:4
34 sobota 5.2.2011 Kobra Praha Most 3:12
 
33 středa 2.2.2011 Klatovy Klášterec n/O 2:5
33 středa 2.2.2011 Česká Lípa Kobra Praha 4:6
33 středa 2.2.2011 Most Sokolov 7:1
33 středa 2.2.2011 Jablonec Roudnice n/L 3:4
33 středa 2.2.2011 Děčín Řisuty 9:8sn
 
32 neděle 30.1.2011 Klatovy Roudnice n/L 7:4
32 neděle 30.1.2011 Děčín Česká Lípa 3:0
32 sobota 29.1.2011 Řisuty Most 4:3sn
32 sobota 29.1.2011 Sokolov Klášterec n/O 3:7
32 sobota 29.1.2011 Jablonec Kobra Praha 10:3
 
31 středa 26.1.2011 Klášterec n/O Most 8:2
31 středa 26.1.2011 Česká Lípa Jablonec 3:2
31 středa 26.1.2011 Roudnice n/L Děčín 2:3
31 středa 26.1.2011 Řisuty Klatovy 4:5
31 středa 26.1.2011 Kobra Praha Sokolov 4:7
 
30 neděle 23.1.2011 Děčín Kobra Praha 11:3
30 neděle 23.1.2011 Klatovy Jablonec 4:0
30 sobota 22.1.2011 Klášterec n/O Řisuty 2:6
30 sobota 22.1.2011 Sokolov Roudnice n/L 4:3
30 sobota 22.1.2011 Most Česká Lípa 3:0
 
29 středa 19.1.2011 Kobra Praha Klášterec n/O 2:3
29 středa 19.1.2011 Řisuty Sokolov 9:3
29 středa 19.1.2011 Roudnice n/L Most 4:10
29 středa 19.1.2011 Jablonec Děčín 5:1
29 středa 19.1.2011 Česká Lípa Klatovy 0:8
 
28 neděle 16.1.2011 Děčín Klatovy 3:4p
28 neděle 16.1.2011 Česká Lípa Sokolov 5:6sn
28 sobota 15.1.2011 Roudnice n/L Klášterec n/O 1:6
28 sobota 15.1.2011 Jablonec Most 3:6
28 sobota 15.1.2011 Kobra Praha Řisuty 5:4sn
 
27 středa 12.1.2011 Klatovy Kobra Praha 6:1
27 středa 12.1.2011 Děčín Most 3:0
27 středa 12.1.2011 Česká Lípa Klášterec n/O 5:9
27 středa 12.1.2011 Jablonec Sokolov 5:3
27 středa 12.1.2011 Roudnice n/L Řisuty 3:2sn
 
26 sobota 8.1.2011 Klášterec n/O Jablonec 2:1
26 sobota 8.1.2011 Řisuty Česká Lípa 6:4
26 sobota 8.1.2011 Sokolov Děčín 3:4p
26 sobota 8.1.2011 Most Klatovy 7:1
26 sobota 8.1.2011 Kobra Praha Roudnice n/L 1:4
 
25 středa 5.1.2011 Klatovy Sokolov 3:4sn
25 středa 5.1.2011 Česká Lípa Roudnice n/L 3:4sn
25 středa 5.1.2011 Děčín Klášterec n/O 4:2
25 středa 5.1.2011 Jablonec Řisuty 4:0
25 středa 5.1.2011 Most Kobra Praha 5:4sn
 
24 středa 22.12.2010 Řisuty Děčín 6:1
24 středa 22.12.2010 Roudnice n/L Jablonec 7:1
24 středa 22.12.2010 Kobra Praha Česká Lípa 3:4
24 středa 22.12.2010 Klášterec n/O Klatovy 4:3
24 středa 22.12.2010 Sokolov Most 4:6
 
23 neděle 19.12.2010 Česká Lípa Děčín 2:1
23 sobota 18.12.2010 Klášterec n/O Sokolov 10:2
23 sobota 18.12.2010 Roudnice n/L Klatovy 1:4
23 sobota 18.12.2010 Kobra Praha Jablonec 2:6
23 sobota 18.12.2010 Most Řisuty 4:5sn
 
22 středa 15.12.2010 Most Klášterec n/O 4:1
22 středa 15.12.2010 Klatovy Řisuty 3:2p
22 středa 15.12.2010 Děčín Roudnice n/L 3:2p
22 středa 15.12.2010 Sokolov Kobra Praha 3:2
22 středa 15.12.2010 Jablonec Česká Lípa 5:0
 
21 neděle 12.12.2010 Česká Lípa Most 1:5
21 sobota 11.12.2010 Řisuty Klášterec n/O 6:2
21 sobota 11.12.2010 Roudnice n/L Sokolov 1:5
21 sobota 11.12.2010 Kobra Praha Děčín 6:1
21 sobota 11.12.2010 Jablonec Klatovy 9:2
 
11 sobota 11.12.2010 Most Česká Lípa 9:1
 
20 středa 8.12.2010 Klatovy Česká Lípa 3:1
20 středa 8.12.2010 Sokolov Řisuty 6:5
20 středa 8.12.2010 Děčín Jablonec 1:2sn
20 středa 8.12.2010 Most Roudnice n/L 4:9
20 středa 8.12.2010 Klášterec n/O Kobra Praha 6:5
 
19 neděle 5.12.2010 Klatovy Děčín 1:0
19 sobota 4.12.2010 Sokolov Česká Lípa 4:2
19 sobota 4.12.2010 Klášterec n/O Roudnice n/L 8:7p
19 sobota 4.12.2010 Most Jablonec 6:5
19 středa 1.12.2010 Řisuty Kobra Praha 1:3
 
18 sobota 27.11.2010 Řisuty Roudnice n/L 4:0
18 sobota 27.11.2010 Sokolov Jablonec 4:3p
18 sobota 27.11.2010 Klášterec n/O Česká Lípa 4:2
18 sobota 27.11.2010 Most Děčín 6:1
18 sobota 27.11.2010 Kobra Praha Klatovy 3:5
 
17 neděle 21.11.2010 Roudnice n/L Kobra Praha 3:7
17 neděle 21.11.2010 Česká Lípa Řisuty 3:10
17 neděle 21.11.2010 Klatovy Most 3:5
17 neděle 21.11.2010 Děčín Sokolov 5:3
17 sobota 20.11.2010 Jablonec Klášterec n/O 1:2
 
16 středa 17.11.2010 Řisuty Jablonec 5:1
16 středa 17.11.2010 Klášterec n/O Děčín 8:2
16 středa 17.11.2010 Sokolov Klatovy 6:1
16 středa 17.11.2010 Roudnice n/L Česká Lípa 6:2
16 středa 17.11.2010 Kobra Praha Most 1:4
 
15 neděle 14.11.2010 Česká Lípa Kobra Praha 5:2
15 neděle 14.11.2010 Děčín Řisuty 1:2p
15 neděle 14.11.2010 Klatovy Klášterec n/O 2:4
15 sobota 13.11.2010 Most Sokolov 4:7
15 sobota 13.11.2010 Jablonec Roudnice n/L 5:6
 
14 středa 10.11.2010 Kobra Praha Sokolov 1:7
14 středa 10.11.2010 Roudnice n/L Děčín 5:0
14 středa 10.11.2010 Klášterec n/O Most 8:4
14 středa 10.11.2010 Česká Lípa Jablonec 3:7
14 středa 10.11.2010 Řisuty Klatovy 3:4
 
13 neděle 7.11.2010 Děčín Česká Lípa 5:4p
13 neděle 7.11.2010 Klatovy Roudnice n/L 4:3sn
13 sobota 6.11.2010 Sokolov Klášterec n/O 3:6
13 sobota 6.11.2010 Most Řisuty 3:1
13 sobota 6.11.2010 Jablonec Kobra Praha 6:5p
 
12 středa 3.11.2010 Řisuty Sokolov 3:0
12 středa 3.11.2010 Kobra Praha Klášterec n/O 4:6
12 středa 3.11.2010 Jablonec Děčín 7:3
12 středa 3.11.2010 Roudnice n/L Most 2:5
12 středa 3.11.2010 Česká Lípa Klatovy 1:4
 
11 neděle 31.10.2010 Klatovy Jablonec 4:2
11 sobota 30.10.2010 Klášterec n/O Řisuty 6:3
11 sobota 30.10.2010 Sokolov Roudnice n/L 4:9
11 čtvrtek 28.10.2010 Děčín Kobra Praha 5:2
 
10 neděle 24.10.2010 Roudnice n/L Klášterec n/O 3:7
10 neděle 24.10.2010 Česká Lípa Sokolov 4:3
10 neděle 24.10.2010 Děčín Klatovy 3:5
10 sobota 23.10.2010 Kobra Praha Řisuty 4:5
10 sobota 23.10.2010 Jablonec Most 5:6
 
9 neděle 17.10.2010 Děčín Most 2:5
9 neděle 17.10.2010 Roudnice n/L Řisuty 3:1
9 neděle 17.10.2010 Česká Lípa Klášterec n/O 4:6
9 neděle 17.10.2010 Klatovy Kobra Praha 10:4
9 sobota 16.10.2010 Jablonec Sokolov 8:3
 
8 sobota 9.10.2010 Klášterec n/O Jablonec 3:2
8 sobota 9.10.2010 Řisuty Česká Lípa 6:0
8 sobota 9.10.2010 Sokolov Děčín 3:2sn
8 sobota 9.10.2010 Most Klatovy 2:5
8 sobota 9.10.2010 Kobra Praha Roudnice n/L 7:4
 
7 středa 6.10.2010 Most Kobra Praha 8:2
7 středa 6.10.2010 Klatovy Sokolov 6:1
7 středa 6.10.2010 Jablonec Řisuty 4:3p
7 středa 6.10.2010 Děčín Klášterec n/O 4:3
7 středa 6.10.2010 Česká Lípa Roudnice n/L 4:3
 
6 neděle 3.10.2010 Roudnice n/L Jablonec 4:3
6 sobota 2.10.2010 Sokolov Most 5:2
6 sobota 2.10.2010 Klášterec n/O Klatovy 4:2
6 sobota 2.10.2010 Kobra Praha Česká Lípa 0:3
6 sobota 2.10.2010 Řisuty Děčín 3:2sn
 
5 úterý 28.9.2010 Most Klášterec n/O 2:5
5 úterý 28.9.2010 Děčín Roudnice n/L 2:3
5 úterý 28.9.2010 Sokolov Kobra Praha 5:2
5 úterý 28.9.2010 Klatovy Řisuty 2:4
5 úterý 28.9.2010 Jablonec Česká Lípa 4:3sn
 
4 neděle 26.9.2010 Česká Lípa Děčín 1:3
4 neděle 26.9.2010 Roudnice n/L Klatovy 5:3
4 sobota 25.9.2010 Klášterec n/O Sokolov 3:1
4 sobota 25.9.2010 Řisuty Most 3:5
4 sobota 25.9.2010 Kobra Praha Jablonec 5:4
 
3 středa 22.9.2010 Klášterec n/O Kobra Praha 4:2
3 středa 22.9.2010 Most Roudnice n/L 4:3
3 středa 22.9.2010 Sokolov Řisuty 1:4
3 středa 22.9.2010 Děčín Jablonec 1:4
3 středa 22.9.2010 Klatovy Česká Lípa 8:3
 
2 neděle 19.9.2010 Roudnice n/L Sokolov 5:3
2 neděle 19.9.2010 Česká Lípa Most 5:7
2 sobota 18.9.2010 Jablonec Klatovy 5:3
2 sobota 18.9.2010 Kobra Praha Děčín 5:4sn
2 sobota 18.9.2010 Řisuty Klášterec n/O 2:6
 
1 neděle 12.9.2010 Klatovy Děčín 3:6
1 sobota 11.9.2010 Řisuty Kobra Praha 2:1
1 sobota 11.9.2010 Klášterec n/O Roudnice n/L 9:4
1 sobota 11.9.2010 Sokolov Česká Lípa 7:4
1 sobota 11.9.2010 Most Jablonec 3:4sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:13x
3:04x
3:14x
3:24x
3:2pp2x
3:2sn3x
4:03x
4:11x
4:26x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:02x
5:12x
5:24x
5:35x
5:41x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:01x
6:16x
6:22x
6:31x
6:41x
6:53x
6:5pp1x
7:13x
7:31x
7:43x
8:23x
8:33x
8:41x
8:7pp1x
9:12x
9:21x
9:31x
9:41x
9:8sn1x
10:21x
10:31x
10:41x
11:31x
11:51x
0:31x
0:81x
1:21x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:32x
1:47x
1:52x
1:62x
1:71x
2:33x
2:42x
2:56x
2:63x
3:43x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:54x
3:64x
3:75x
3:101x
3:121x
4:52x
4:5sn1x
4:65x
4:73x
4:92x
4:101x
5:62x
5:6sn1x
5:72x
5:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 17:15 | Jun.
HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Jurčina: Umím přitvrdit a být platný v oslabení

Posila obrany! Přichází zkušený Milan Jurčina

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Šafránek: Základem úspěchu je dobrá parta