Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KLA KOM KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pátek 7.3.2014 Plzeň Hr. Králové 1:3
52 pátek 7.3.2014 Kladno Chomutov 1:4
52 pátek 7.3.2014 K. Vary Kometa 3:0
52 pátek 7.3.2014 Třinec Vítkovice 3:1
52 pátek 7.3.2014 Liberec Zlín 4:3sn
52 pátek 7.3.2014 Slavia Litvínov 3:2sn
52 čtvrtek 6.3.2014 Sparta Pardubice 0:3
 
51 úterý 4.3.2014 Slavia K. Vary 9:3
51 úterý 4.3.2014 Vítkovice Litvínov 3:1
51 úterý 4.3.2014 Pardubice Třinec 7:5
51 úterý 4.3.2014 Hr. Králové Liberec 3:4sn
51 úterý 4.3.2014 Zlín Sparta 2:1
51 úterý 4.3.2014 Chomutov Plzeň 1:3
51 úterý 4.3.2014 Kometa Kladno 4:3p
 
50 neděle 2.3.2014 Slavia Sparta 3:2p
50 neděle 2.3.2014 Třinec Kometa 10:2
50 neděle 2.3.2014 Plzeň Zlín 1:2
50 neděle 2.3.2014 Liberec Vítkovice 3:1
50 neděle 2.3.2014 Hr. Králové Chomutov 2:0
50 neděle 2.3.2014 Litvínov Kladno 2:3
50 neděle 2.3.2014 K. Vary Pardubice 1:4
 
49 pátek 28.2.2014 Vítkovice Sparta 4:5
49 pátek 28.2.2014 Zlín Hr. Králové 4:2
49 pátek 28.2.2014 Slavia Třinec 2:3
49 pátek 28.2.2014 Chomutov Liberec 0:1
49 pátek 28.2.2014 Kladno K. Vary 0:2
49 pátek 28.2.2014 Kometa Litvínov 4:1
49 pátek 28.2.2014 Pardubice Plzeň 3:4p
 
48 úterý 25.2.2014 Třinec Kladno 6:0
48 úterý 25.2.2014 Plzeň Slavia 4:1
48 úterý 25.2.2014 Zlín Chomutov 6:3
48 úterý 25.2.2014 Litvínov K. Vary 2:1
48 úterý 25.2.2014 Hr. Králové Vítkovice 2:3sn
48 úterý 25.2.2014 Liberec Pardubice 4:1
48 úterý 25.2.2014 Sparta Kometa 7:0
 
44 čtvrtek 20.2.2014 Vítkovice Slavia 3:2p
 
43 sobota 8.2.2014 Vítkovice Kometa 1:3
 
47 čtvrtek 6.2.2014 Vítkovice Zlín 2:5
47 čtvrtek 6.2.2014 Litvínov Sparta 3:2sn
47 čtvrtek 6.2.2014 K. Vary Třinec 2:6
47 čtvrtek 6.2.2014 Kladno Plzeň 0:1
47 čtvrtek 6.2.2014 Kometa Hr. Králové 2:1
47 čtvrtek 6.2.2014 Pardubice Chomutov 4:2
 
46 úterý 4.2.2014 Třinec Litvínov 6:2
46 úterý 4.2.2014 Zlín Slavia 4:2
46 úterý 4.2.2014 Plzeň Kometa 1:2
46 úterý 4.2.2014 Chomutov Vítkovice 3:8
46 úterý 4.2.2014 Liberec K. Vary 2:0
46 úterý 4.2.2014 Hr. Králové Pardubice 0:1p
46 úterý 4.2.2014 Sparta Kladno 6:0
 
45 neděle 2.2.2014 Pardubice Vítkovice 4:2
45 neděle 2.2.2014 Třinec Sparta 5:4
45 neděle 2.2.2014 K. Vary Plzeň 3:5
45 neděle 2.2.2014 Litvínov Hr. Králové 3:2
45 neděle 2.2.2014 Kladno Liberec 2:4
45 neděle 2.2.2014 Chomutov Slavia 3:4
45 neděle 2.2.2014 Kometa Zlín 0:4
 
44 pátek 31.1.2014 Plzeň Litvínov 4:2
44 pátek 31.1.2014 Chomutov Třinec 3:4
44 pátek 31.1.2014 Zlín Pardubice 1:4
44 pátek 31.1.2014 Hr. Králové Kladno 4:0
44 pátek 31.1.2014 Liberec Kometa 0:3
44 pátek 31.1.2014 Sparta K. Vary 5:0
 
43 úterý 28.1.2014 Třinec Plzeň 5:1
43 úterý 28.1.2014 Litvínov Chomutov 2:1sn
43 úterý 28.1.2014 K. Vary Zlín 2:1
43 úterý 28.1.2014 Hr. Králové Slavia 3:1
43 úterý 28.1.2014 Kladno Pardubice 4:3sn
43 úterý 28.1.2014 Sparta Liberec 3:1
 
42 neděle 26.1.2014 Zlín Třinec 3:2
42 neděle 26.1.2014 Hr. Králové K. Vary 3:4sn
42 neděle 26.1.2014 Pardubice Slavia 3:1
42 neděle 26.1.2014 Chomutov Kometa 1:2
42 neděle 26.1.2014 Plzeň Sparta 1:0
42 neděle 26.1.2014 Liberec Litvínov 3:2p
 
41 pátek 24.1.2014 Třinec Hr. Králové 3:0
41 pátek 24.1.2014 Litvínov Pardubice 2:1
41 pátek 24.1.2014 Plzeň Liberec 5:3
41 pátek 24.1.2014 Kladno Zlín 0:2
41 pátek 24.1.2014 K. Vary Vítkovice 2:3
41 pátek 24.1.2014 Sparta Chomutov 9:0
41 pátek 24.1.2014 Kometa Slavia 4:3sn
 
42 úterý 21.1.2014 Vítkovice Kladno 5:2
 
40 neděle 19.1.2014 Slavia Kladno 4:1
40 neděle 19.1.2014 Vítkovice Plzeň 2:3sn
40 neděle 19.1.2014 Zlín Litvínov 2:1
40 neděle 19.1.2014 Liberec Třinec 2:6
40 neděle 19.1.2014 Pardubice Kometa 3:2
40 neděle 19.1.2014 Chomutov K. Vary 1:2
40 neděle 19.1.2014 Hr. Králové Sparta 3:2sn
 
39 pátek 17.1.2014 Vítkovice Třinec 6:3
39 pátek 17.1.2014 Zlín Liberec 3:4
39 pátek 17.1.2014 Chomutov Kladno 1:2sn
39 pátek 17.1.2014 Litvínov Slavia 4:2
39 pátek 17.1.2014 Kometa K. Vary 2:3
39 pátek 17.1.2014 Hr. Králové Plzeň 3:0
39 pátek 17.1.2014 Pardubice Sparta 2:6
 
47 úterý 14.1.2014 Slavia Liberec 5:6sn
 
34 úterý 14.1.2014 Zlín Vítkovice 0:3
 
38 neděle 12.1.2014 Třinec Pardubice 4:2
38 neděle 12.1.2014 K. Vary Slavia 0:2
38 neděle 12.1.2014 Liberec Hr. Králové 5:2
38 neděle 12.1.2014 Sparta Zlín 2:1
38 neděle 12.1.2014 Kladno Kometa 2:3
38 neděle 12.1.2014 Litvínov Vítkovice 1:2sn
38 neděle 12.1.2014 Plzeň Chomutov 5:3
 
37 pátek 10.1.2014 Vítkovice Liberec 8:4
37 pátek 10.1.2014 Chomutov Hr. Králové 0:2
37 pátek 10.1.2014 Zlín Plzeň 2:4
37 pátek 10.1.2014 Pardubice K. Vary 1:4
37 pátek 10.1.2014 Kometa Třinec 3:4
37 pátek 10.1.2014 Kladno Litvínov 2:0
37 pátek 10.1.2014 Sparta Slavia 4:2
 
36 neděle 5.1.2014 Slavia Třinec 1:4
36 neděle 5.1.2014 K. Vary Kladno 4:1
36 neděle 5.1.2014 Liberec Chomutov 6:0
36 neděle 5.1.2014 Sparta Vítkovice 1:3
36 neděle 5.1.2014 Plzeň Pardubice 2:1
36 neděle 5.1.2014 Hr. Králové Zlín 1:2
36 neděle 5.1.2014 Litvínov Kometa 4:1
 
35 pátek 3.1.2014 Vítkovice Hr. Králové 6:2
35 pátek 3.1.2014 Chomutov Zlín 2:3sn
35 pátek 3.1.2014 Pardubice Liberec 4:1
35 pátek 3.1.2014 K. Vary Litvínov 2:1
35 pátek 3.1.2014 Kladno Třinec 1:2sn
35 pátek 3.1.2014 Slavia Plzeň 3:1
35 pátek 3.1.2014 Kometa Sparta 2:4
 
34 pondělí 30.12.2013 Třinec K. Vary 4:3
34 pondělí 30.12.2013 Plzeň Kladno 4:2
34 pondělí 30.12.2013 Chomutov Pardubice 3:4
34 pondělí 30.12.2013 Liberec Slavia 3:2
34 pondělí 30.12.2013 Hr. Králové Kometa 2:3
34 pondělí 30.12.2013 Sparta Litvínov 5:1
 
33 sobota 28.12.2013 Slavia Zlín 1:2
33 sobota 28.12.2013 K. Vary Liberec 4:3
33 sobota 28.12.2013 Kometa Plzeň 5:1
33 sobota 28.12.2013 Pardubice Hr. Králové 3:5
33 sobota 28.12.2013 Kladno Sparta 5:4p
33 sobota 28.12.2013 Litvínov Třinec 1:0
 
32 čtvrtek 26.12.2013 Slavia Chomutov 3:1
32 čtvrtek 26.12.2013 Sparta Třinec 4:0
32 čtvrtek 26.12.2013 Zlín Kometa 1:4
32 čtvrtek 26.12.2013 Plzeň K. Vary 5:3
32 čtvrtek 26.12.2013 Hr. Králové Litvínov 3:2
32 čtvrtek 26.12.2013 Liberec Kladno 3:2p
32 pondělí 23.12.2013 Vítkovice Pardubice 1:4
 
31 neděle 15.12.2013 Slavia Vítkovice 1:2sn
31 neděle 15.12.2013 K. Vary Sparta 0:4
31 neděle 15.12.2013 Kometa Liberec 4:3
31 neděle 15.12.2013 Třinec Chomutov 2:1
31 neděle 15.12.2013 Kladno Hr. Králové 1:3
31 neděle 15.12.2013 Litvínov Plzeň 2:1
31 neděle 15.12.2013 Pardubice Zlín 1:2sn
 
30 pátek 13.12.2013 Zlín K. Vary 2:4
30 pátek 13.12.2013 Plzeň Třinec 4:0
30 pátek 13.12.2013 Liberec Sparta 5:2
30 pátek 13.12.2013 Pardubice Kladno 5:1
30 pátek 13.12.2013 Hr. Králové Slavia 1:6
30 pátek 13.12.2013 Chomutov Litvínov 0:4
30 čtvrtek 12.12.2013 Kometa Vítkovice 1:3
 
29 neděle 8.12.2013 Slavia Pardubice 5:4sn
29 neděle 8.12.2013 Třinec Zlín 2:1
29 neděle 8.12.2013 K. Vary Hr. Králové 1:2sn
29 neděle 8.12.2013 Kometa Chomutov 4:2
29 neděle 8.12.2013 Litvínov Liberec 8:3
29 neděle 8.12.2013 Kladno Vítkovice 1:2
29 sobota 7.12.2013 Sparta Plzeň 4:2
 
28 pátek 6.12.2013 Vítkovice K. Vary 0:4
28 pátek 6.12.2013 Zlín Kladno 3:2
28 pátek 6.12.2013 Pardubice Litvínov 3:2
28 pátek 6.12.2013 Hr. Králové Třinec 2:0
28 čtvrtek 5.12.2013 Chomutov Sparta 0:7
28 čtvrtek 5.12.2013 Liberec Plzeň 4:2
28 čtvrtek 5.12.2013 Slavia Kometa 3:0
 
27 úterý 3.12.2013 Třinec Liberec 1:4
27 úterý 3.12.2013 Plzeň Vítkovice 3:2
27 úterý 3.12.2013 Kladno Slavia 3:1
27 úterý 3.12.2013 Kometa Pardubice 5:4
27 úterý 3.12.2013 K. Vary Chomutov 2:1
27 úterý 3.12.2013 Litvínov Zlín 1:0sn
27 úterý 3.12.2013 Sparta Hr. Králové 1:2p
 
26 neděle 1.12.2013 Třinec Vítkovice 2:4
26 neděle 1.12.2013 K. Vary Kometa 2:3p
26 neděle 1.12.2013 Plzeň Hr. Králové 2:0
26 neděle 1.12.2013 Liberec Zlín 0:4
26 neděle 1.12.2013 Kladno Chomutov 1:2
26 neděle 1.12.2013 Litvínov Slavia 1:0sn
26 neděle 1.12.2013 Pardubice Sparta 3:5
 
25 pátek 29.11.2013 Vítkovice Litvínov 1:2p
25 pátek 29.11.2013 Zlín Sparta 6:5
25 pátek 29.11.2013 Pardubice Třinec 2:1p
25 pátek 29.11.2013 Hr. Králové Liberec 5:2
25 pátek 29.11.2013 Kometa Kladno 4:0
25 čtvrtek 28.11.2013 Chomutov Plzeň 1:2
 
33 úterý 26.11.2013 Vítkovice Chomutov 8:3
 
23 úterý 26.11.2013 Pardubice Plzeň 3:1
 
22 úterý 26.11.2013 Sparta Kometa 4:1
 
21 úterý 26.11.2013 Slavia Liberec 3:4sn
 
24 neděle 24.11.2013 Třinec Kometa 3:0
24 neděle 24.11.2013 K. Vary Pardubice 6:2
24 neděle 24.11.2013 Liberec Vítkovice 5:2
24 neděle 24.11.2013 Sparta Slavia 3:0
24 neděle 24.11.2013 Litvínov Kladno 5:2
24 neděle 24.11.2013 Hr. Králové Chomutov 4:0
24 neděle 24.11.2013 Plzeň Zlín 3:2
 
23 pátek 22.11.2013 Vítkovice Sparta 2:5
23 pátek 22.11.2013 Kometa Litvínov 2:3
23 pátek 22.11.2013 Zlín Hr. Králové 1:2sn
23 pátek 22.11.2013 Chomutov Liberec 2:0
23 pátek 22.11.2013 Kladno K. Vary 3:0
23 pátek 22.11.2013 Třinec Slavia 5:2
 
22 úterý 19.11.2013 Třinec Kladno 2:3
22 úterý 19.11.2013 Plzeň Slavia 4:2
22 úterý 19.11.2013 Zlín Chomutov 7:1
22 úterý 19.11.2013 Litvínov K. Vary 2:1
22 úterý 19.11.2013 Liberec Pardubice 0:2
22 úterý 19.11.2013 Hr. Králové Vítkovice 2:1p
 
21 neděle 17.11.2013 Pardubice Chomutov 4:2
21 neděle 17.11.2013 Vítkovice Zlín 2:4
21 neděle 17.11.2013 K. Vary Třinec 3:1
21 neděle 17.11.2013 Kometa Hr. Králové 3:0
21 neděle 17.11.2013 Kladno Plzeň 2:1sn
21 neděle 17.11.2013 Litvínov Sparta 2:3
 
20 pátek 15.11.2013 Třinec Litvínov 0:2
20 pátek 15.11.2013 Zlín Slavia 4:3sn
20 pátek 15.11.2013 Plzeň Kometa 4:1
20 pátek 15.11.2013 Chomutov Vítkovice 2:7
20 pátek 15.11.2013 Kladno Sparta 2:5
20 pátek 15.11.2013 Hr. Králové Pardubice 2:1sn
20 pátek 15.11.2013 Liberec K. Vary 1:0p
 
19 středa 13.11.2013 Litvínov Hr. Králové 2:3p
19 středa 13.11.2013 K. Vary Plzeň 1:2
19 středa 13.11.2013 Kladno Liberec 0:3
19 středa 13.11.2013 Kometa Zlín 3:1
19 středa 13.11.2013 Pardubice Vítkovice 1:3
19 středa 13.11.2013 Slavia Chomutov 5:4p
19 středa 13.11.2013 Třinec Sparta 3:2sn
 
18 neděle 3.11.2013 Zlín Pardubice 4:2
18 neděle 3.11.2013 Sparta K. Vary 11:0
18 neděle 3.11.2013 Vítkovice Slavia 4:2
18 neděle 3.11.2013 Liberec Kometa 1:0
18 neděle 3.11.2013 Hr. Králové Kladno 2:0
18 neděle 3.11.2013 Plzeň Litvínov 1:0sn
18 neděle 3.11.2013 Chomutov Třinec 2:5
 
17 pátek 1.11.2013 Třinec Plzeň 3:0
17 pátek 1.11.2013 Litvínov Chomutov 2:1
17 pátek 1.11.2013 Kometa Vítkovice 5:1
17 pátek 1.11.2013 Kladno Pardubice 1:4
17 pátek 1.11.2013 Slavia Hr. Králové 1:2
17 pátek 1.11.2013 K. Vary Zlín 3:4
17 pátek 1.11.2013 Sparta Liberec 5:2
 
25 úterý 29.10.2013 Slavia K. Vary 3:2sn
 
16 neděle 27.10.2013 Vítkovice Kladno 2:1
16 neděle 27.10.2013 Liberec Litvínov 2:1p
16 neděle 27.10.2013 Zlín Třinec 2:3sn
16 neděle 27.10.2013 Pardubice Slavia 4:5
16 neděle 27.10.2013 Chomutov Kometa 0:3
16 neděle 27.10.2013 Hr. Králové K. Vary 1:2
16 neděle 27.10.2013 Plzeň Sparta 1:2sn
 
15 pátek 25.10.2013 Třinec Hr. Králové 3:6
15 pátek 25.10.2013 Litvínov Pardubice 5:1
15 pátek 25.10.2013 Plzeň Liberec 5:2
15 pátek 25.10.2013 Kladno Zlín 3:2p
15 pátek 25.10.2013 K. Vary Vítkovice 1:4
15 pátek 25.10.2013 Slavia Kometa 4:1
15 pátek 25.10.2013 Sparta Chomutov 3:0
 
14 úterý 22.10.2013 Pardubice Kometa 0:1sn
 
9 úterý 22.10.2013 Vítkovice Hr. Králové 2:5
 
14 neděle 20.10.2013 Vítkovice Plzeň 2:4
14 neděle 20.10.2013 Zlín Litvínov 4:1
14 neděle 20.10.2013 Slavia Kladno 1:0
14 neděle 20.10.2013 Liberec Třinec 4:2
14 neděle 20.10.2013 Hr. Králové Sparta 1:5
14 neděle 20.10.2013 Chomutov K. Vary 4:2
 
13 pátek 18.10.2013 Vítkovice Třinec 2:3
13 pátek 18.10.2013 Zlín Liberec 3:0
13 pátek 18.10.2013 Chomutov Kladno 1:4
13 pátek 18.10.2013 Hr. Králové Plzeň 4:1
13 pátek 18.10.2013 Kometa K. Vary 3:1
13 pátek 18.10.2013 Sparta Pardubice 3:0
13 čtvrtek 17.10.2013 Slavia Litvínov 3:1
 
12 středa 16.10.2013 Sparta Zlín 4:2
 
11 úterý 15.10.2013 Kometa Třinec 6:3
 
12 neděle 13.10.2013 K. Vary Slavia 4:2
12 neděle 13.10.2013 Třinec Pardubice 3:0
12 neděle 13.10.2013 Liberec Hr. Králové 6:7p
12 neděle 13.10.2013 Litvínov Vítkovice 1:4
12 neděle 13.10.2013 Plzeň Chomutov 3:2
12 neděle 13.10.2013 Kladno Kometa 5:1
 
11 pátek 11.10.2013 Chomutov Hr. Králové 2:3p
11 pátek 11.10.2013 Kladno Litvínov 3:2
11 pátek 11.10.2013 Pardubice K. Vary 4:2
11 pátek 11.10.2013 Slavia Sparta 0:6
11 čtvrtek 10.10.2013 Zlín Plzeň 4:1
11 úterý 8.10.2013 Vítkovice Liberec 6:5sn
 
10 neděle 6.10.2013 K. Vary Kladno 6:1
10 neděle 6.10.2013 Třinec Slavia 3:2
10 neděle 6.10.2013 Liberec Chomutov 4:2
10 neděle 6.10.2013 Sparta Vítkovice 4:6
10 neděle 6.10.2013 Hr. Králové Zlín 2:1
10 neděle 6.10.2013 Litvínov Kometa 1:4
10 neděle 6.10.2013 Plzeň Pardubice 4:5sn
 
9 pátek 4.10.2013 Chomutov Zlín 3:4sn
9 pátek 4.10.2013 Kladno Třinec 4:5
9 pátek 4.10.2013 Pardubice Liberec 6:4
9 pátek 4.10.2013 K. Vary Litvínov 3:1
9 pátek 4.10.2013 Slavia Plzeň 0:2
9 pátek 4.10.2013 Kometa Sparta 2:1
 
8 úterý 1.10.2013 Třinec K. Vary 3:1
8 úterý 1.10.2013 Plzeň Kladno 3:5
8 úterý 1.10.2013 Chomutov Pardubice 2:5
8 úterý 1.10.2013 Zlín Vítkovice 1:3
8 úterý 1.10.2013 Hr. Králové Kometa 2:1p
8 úterý 1.10.2013 Liberec Slavia 2:1sn
8 úterý 1.10.2013 Sparta Litvínov 7:0
 
7 neděle 29.9.2013 K. Vary Liberec 5:1
7 neděle 29.9.2013 Slavia Zlín 6:0
7 neděle 29.9.2013 Kometa Plzeň 1:4
7 neděle 29.9.2013 Sparta Kladno 3:2
7 neděle 29.9.2013 Vítkovice Chomutov 0:2
7 neděle 29.9.2013 Litvínov Třinec 1:3
7 neděle 29.9.2013 Pardubice Hr. Králové 3:2p
 
6 pátek 27.9.2013 Vítkovice Pardubice 6:5p
6 pátek 27.9.2013 Plzeň K. Vary 4:3sn
6 pátek 27.9.2013 Chomutov Slavia 6:7sn
6 pátek 27.9.2013 Hr. Králové Litvínov 2:3sn
6 pátek 27.9.2013 Liberec Kladno 1:3
6 pátek 27.9.2013 Zlín Kometa 4:3sn
6 pátek 27.9.2013 Sparta Třinec 8:3
 
5 úterý 24.9.2013 Třinec Chomutov 6:4
5 úterý 24.9.2013 Pardubice Zlín 1:2
5 úterý 24.9.2013 Kladno Hr. Králové 1:2
5 úterý 24.9.2013 K. Vary Sparta 1:6
5 úterý 24.9.2013 Kometa Liberec 3:0
5 úterý 24.9.2013 Slavia Vítkovice 2:1
5 úterý 24.9.2013 Litvínov Plzeň 4:1
 
4 neděle 22.9.2013 Zlín K. Vary 3:1
4 neděle 22.9.2013 Pardubice Kladno 4:0
4 neděle 22.9.2013 Slavia Hr. Králové 2:1p
4 neděle 22.9.2013 Vítkovice Kometa 2:3
4 neděle 22.9.2013 Plzeň Třinec 3:2sn
4 neděle 22.9.2013 Chomutov Litvínov 2:3sn
4 neděle 22.9.2013 Liberec Sparta 6:5
 
3 pátek 20.9.2013 Třinec Zlín 3:0
3 pátek 20.9.2013 K. Vary Hr. Králové 0:3
3 pátek 20.9.2013 Litvínov Liberec 3:2sn
3 pátek 20.9.2013 Kometa Chomutov 3:0
3 pátek 20.9.2013 Sparta Plzeň 3:1
3 pátek 20.9.2013 Kladno Vítkovice 6:5sn
3 pátek 20.9.2013 Slavia Pardubice 2:1sn
 
2 úterý 17.9.2013 Pardubice Litvínov 5:0
2 neděle 15.9.2013 Kometa Slavia 0:1
2 neděle 15.9.2013 Liberec Plzeň 1:3
2 neděle 15.9.2013 Vítkovice K. Vary 4:2
2 neděle 15.9.2013 Zlín Kladno 3:4sn
2 neděle 15.9.2013 Chomutov Sparta 3:1
2 neděle 15.9.2013 Hr. Králové Třinec 3:2
 
1 pátek 13.9.2013 Třinec Liberec 1:4
1 pátek 13.9.2013 Kladno Slavia 1:3
1 pátek 13.9.2013 Kometa Pardubice 4:3p
1 pátek 13.9.2013 K. Vary Chomutov 3:2sn
1 pátek 13.9.2013 Sparta Hr. Králové 5:1
1 čtvrtek 12.9.2013 Litvínov Zlín 2:3sn
1 čtvrtek 12.9.2013 Plzeň Vítkovice 5:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0pp1x
1:0sn3x
2:07x
2:119x
2:1pp5x
2:1sn5x
3:016x
3:119x
3:214x
3:2pp6x
3:2sn8x
4:06x
4:114x
4:223x
4:33x
4:3pp2x
4:3sn6x
5:02x
5:19x
5:210x
5:33x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:04x
6:11x
6:23x
6:33x
6:42x
6:52x
6:5pp1x
6:5sn2x
7:02x
7:11x
7:51x
8:33x
8:41x
9:01x
9:31x
10:21x
11:01x
0:13x
0:1pp1x
0:1sn1x
0:28x
0:36x
0:45x
0:61x
0:71x
1:214x
1:2pp2x
1:2sn8x
1:312x
1:415x
1:51x
1:62x
2:311x
2:3pp3x
2:3sn7x
2:47x
2:56x
2:63x
2:71x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn5x
3:54x
3:61x
3:81x
4:53x
4:5sn1x
4:61x
5:6sn1x
6:7pp1x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Další venkovní série! Sparta začne v Litvínově

Smejkal: V kabině zůstáváme nohama na zemi

SPA - MHK 2:1 - Vítězná vlna pokračuje!

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!