Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB HAV JIH KAD KLA LTM MST PRE PRO SLA SUM TRE UNL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 středa 17.2.2016 Č.Budějovice Benátky n/J 1:4
52 středa 17.2.2016 Havířov Jihlava 1:5
52 středa 17.2.2016 Kladno Prostějov 8:7
52 středa 17.2.2016 Přerov Slavia 3:4
52 středa 17.2.2016 Ústí n/L Třebíč 1:0
52 středa 17.2.2016 Šumperk Kadaň 3:0
52 středa 17.2.2016 Litoměřice Most 3:2sn
 
47 pondělí 15.2.2016 Prostějov Havířov 3:1
 
51 sobota 13.2.2016 Slavia Šumperk 4:3
51 sobota 13.2.2016 Benátky n/J Kladno 3:2sn
51 sobota 13.2.2016 Kadaň Ústí n/L 4:6
51 sobota 13.2.2016 Prostějov Přerov 3:2
51 sobota 13.2.2016 Jihlava Č.Budějovice 4:2
51 sobota 13.2.2016 Most Havířov 4:7
51 sobota 13.2.2016 Třebíč Litoměřice 5:3
 
50 středa 10.2.2016 Jihlava Most 1:3
50 středa 10.2.2016 Č.Budějovice Kladno 6:2
50 středa 10.2.2016 Havířov Třebíč 1:2
50 středa 10.2.2016 Šumperk Prostějov 1:2p
50 středa 10.2.2016 Litoměřice Kadaň 3:2sn
50 středa 10.2.2016 Přerov Benátky n/J 5:3
50 středa 10.2.2016 Ústí n/L Slavia 3:4sn
 
49 pondělí 8.2.2016 Most Č.Budějovice 4:2
49 pondělí 8.2.2016 Benátky n/J Šumperk 0:3
49 pondělí 8.2.2016 Třebíč Jihlava 4:2
49 pondělí 8.2.2016 Prostějov Ústí n/L 5:4p
49 pondělí 8.2.2016 Kadaň Havířov 3:4
49 pondělí 8.2.2016 Kladno Přerov 3:4p
49 pondělí 8.2.2016 Slavia Litoměřice 5:4sn
 
48 sobota 6.2.2016 Ústí n/L Benátky n/J 4:0
48 sobota 6.2.2016 Litoměřice Prostějov 2:5
48 sobota 6.2.2016 Šumperk Kladno 3:5
48 sobota 6.2.2016 Havířov Slavia 3:0
48 sobota 6.2.2016 Most Třebíč 3:2
48 sobota 6.2.2016 Jihlava Kadaň 2:0
48 sobota 6.2.2016 Č.Budějovice Přerov 2:4
 
47 středa 3.2.2016 Třebíč Č.Budějovice 4:5
47 středa 3.2.2016 Benátky n/J Litoměřice 3:2sn
47 středa 3.2.2016 Kadaň Most 1:5
47 středa 3.2.2016 Kladno Ústí n/L 2:3p
47 středa 3.2.2016 Slavia Jihlava 1:3
47 středa 3.2.2016 Přerov Šumperk 3:2p
 
42 neděle 31.1.2016 Most Přerov 1:4
 
46 sobota 30.1.2016 Č.Budějovice Šumperk 2:0
46 sobota 30.1.2016 Ústí n/L Přerov 2:3
46 sobota 30.1.2016 Litoměřice Kladno 3:1
46 sobota 30.1.2016 Havířov Benátky n/J 1:2sn
46 sobota 30.1.2016 Třebíč Kadaň 6:1
46 sobota 30.1.2016 Jihlava Prostějov 3:1
46 sobota 30.1.2016 Most Slavia 6:5sn
 
45 středa 27.1.2016 Benátky n/J Jihlava 3:2
45 středa 27.1.2016 Slavia Třebíč 4:2
45 středa 27.1.2016 Prostějov Most 2:1
45 středa 27.1.2016 Kladno Havířov 5:2
45 středa 27.1.2016 Kadaň Č.Budějovice 3:4
45 středa 27.1.2016 Šumperk Ústí n/L 3:4sn
45 středa 27.1.2016 Přerov Litoměřice 3:4sn
 
44 pondělí 25.1.2016 Č.Budějovice Ústí n/L 8:3
44 pondělí 25.1.2016 Jihlava Kladno 2:4
44 pondělí 25.1.2016 Most Benátky n/J 1:4
44 pondělí 25.1.2016 Třebíč Prostějov 1:2
44 pondělí 25.1.2016 Kadaň Slavia 3:4p
44 pondělí 25.1.2016 Havířov Přerov 3:4p
44 pondělí 25.1.2016 Litoměřice Šumperk 2:5
 
43 sobota 23.1.2016 Slavia Č.Budějovice 2:0
43 sobota 23.1.2016 Kladno Most 3:2
43 sobota 23.1.2016 Ústí n/L Litoměřice 3:1
43 sobota 23.1.2016 Benátky n/J Třebíč 4:1
43 sobota 23.1.2016 Prostějov Kadaň 3:5
43 sobota 23.1.2016 Havířov Šumperk 6:5
43 sobota 23.1.2016 Přerov Jihlava 2:4
 
42 středa 20.1.2016 Třebíč Kladno 3:2
42 středa 20.1.2016 Jihlava Šumperk 5:1
42 středa 20.1.2016 Č.Budějovice Litoměřice 9:4
42 středa 20.1.2016 Kadaň Benátky n/J 4:2
42 středa 20.1.2016 Havířov Ústí n/L 4:3
42 středa 20.1.2016 Slavia Prostějov 4:5
 
41 sobota 16.1.2016 Kladno Kadaň 6:1
41 sobota 16.1.2016 Benátky n/J Slavia 3:4
41 sobota 16.1.2016 Ústí n/L Jihlava 3:4
41 sobota 16.1.2016 Litoměřice Havířov 1:3
41 sobota 16.1.2016 Přerov Třebíč 4:2
41 sobota 16.1.2016 Šumperk Most 2:3p
41 sobota 16.1.2016 Prostějov Č.Budějovice 3:4sn
 
40 středa 13.1.2016 Jihlava Litoměřice 0:1
40 středa 13.1.2016 Most Ústí n/L 3:2sn
40 středa 13.1.2016 Třebíč Šumperk 4:3sn
40 středa 13.1.2016 Kadaň Přerov 3:4p
40 středa 13.1.2016 Slavia Kladno 4:2
40 středa 13.1.2016 Prostějov Benátky n/J 6:2
40 neděle 10.1.2016 Č.Budějovice Havířov 4:2
 
39 sobota 9.1.2016 Prostějov Kladno 3:4p
39 sobota 9.1.2016 Kadaň Šumperk 3:2p
39 sobota 9.1.2016 Most Litoměřice 1:4
39 sobota 9.1.2016 Třebíč Ústí n/L 3:1
39 sobota 9.1.2016 Jihlava Havířov 2:4
39 sobota 9.1.2016 Slavia Přerov 4:3
39 sobota 9.1.2016 Benátky n/J Č.Budějovice 4:1
 
38 středa 6.1.2016 Č.Budějovice Jihlava 3:2
38 středa 6.1.2016 Havířov Most 4:1
38 středa 6.1.2016 Kladno Benátky n/J 2:1
38 středa 6.1.2016 Ústí n/L Kadaň 2:0
38 středa 6.1.2016 Šumperk Slavia 1:4
38 středa 6.1.2016 Přerov Prostějov 5:3
38 středa 6.1.2016 Litoměřice Třebíč 4:3p
 
37 pondělí 4.1.2016 Třebíč Havířov 1:4
37 pondělí 4.1.2016 Kladno Č.Budějovice 3:0
37 pondělí 4.1.2016 Slavia Ústí n/L 2:4
37 pondělí 4.1.2016 Kadaň Litoměřice 3:0
37 pondělí 4.1.2016 Přerov Benátky n/J 0:1
37 pondělí 4.1.2016 Most Jihlava 3:2sn
37 pondělí 4.1.2016 Prostějov Šumperk 3:4sn
 
36 středa 30.12.2015 Č.Budějovice Most 8:2
36 středa 30.12.2015 Jihlava Třebíč 3:2p
36 středa 30.12.2015 Havířov Kadaň 4:0
36 středa 30.12.2015 Šumperk Benátky n/J 2:1p
36 středa 30.12.2015 Přerov Kladno 4:5
36 středa 30.12.2015 Litoměřice Slavia 1:2
 
35 pondělí 28.12.2015 Třebíč Most 0:5
35 pondělí 28.12.2015 Slavia Havířov 1:4
35 pondělí 28.12.2015 Prostějov Litoměřice 5:2
35 pondělí 28.12.2015 Kladno Šumperk 6:2
35 pondělí 28.12.2015 Přerov Č.Budějovice 5:3
35 pondělí 28.12.2015 Kadaň Jihlava 3:2sn
 
34 úterý 22.12.2015 Č.Budějovice Třebíč 6:2
34 úterý 22.12.2015 Litoměřice Benátky n/J 1:3
34 úterý 22.12.2015 Ústí n/L Kladno 6:5
34 úterý 22.12.2015 Šumperk Přerov 1:2
 
35 sobota 19.12.2015 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
 
34 pátek 18.12.2015 Havířov Prostějov 0:2
34 středa 16.12.2015 Jihlava Slavia 6:5sn
 
36 úterý 15.12.2015 Ústí n/L Prostějov 3:4
 
34 pondělí 14.12.2015 Most Kadaň 3:4
 
33 sobota 12.12.2015 Slavia Most 4:1
33 sobota 12.12.2015 Kladno Litoměřice 4:7
33 sobota 12.12.2015 Benátky n/J Havířov 1:2
33 sobota 12.12.2015 Kadaň Třebíč 4:1
33 sobota 12.12.2015 Šumperk Č.Budějovice 2:5
33 sobota 12.12.2015 Přerov Ústí n/L 4:2
33 sobota 12.12.2015 Prostějov Jihlava 6:5
 
32 středa 9.12.2015 Most Prostějov 0:3
32 středa 9.12.2015 Jihlava Benátky n/J 3:1
32 středa 9.12.2015 Třebíč Slavia 1:2
32 středa 9.12.2015 Č.Budějovice Kadaň 4:2
32 středa 9.12.2015 Litoměřice Přerov 3:1
32 středa 9.12.2015 Ústí n/L Šumperk 3:4
32 středa 9.12.2015 Havířov Kladno 5:6
 
31 pondělí 7.12.2015 Benátky n/J Most 2:4
31 pondělí 7.12.2015 Kladno Jihlava 5:2
31 pondělí 7.12.2015 Ústí n/L Č.Budějovice 1:4
31 pondělí 7.12.2015 Šumperk Litoměřice 0:3
31 pondělí 7.12.2015 Přerov Havířov 4:1
31 pondělí 7.12.2015 Prostějov Třebíč 2:3p
31 pondělí 7.12.2015 Slavia Kadaň 2:3p
 
30 sobota 5.12.2015 Třebíč Benátky n/J 1:2sn
30 sobota 5.12.2015 Šumperk Havířov 4:2
30 sobota 5.12.2015 Litoměřice Ústí n/L 2:6
30 sobota 5.12.2015 Č.Budějovice Slavia 4:2
30 sobota 5.12.2015 Kadaň Prostějov 3:2sn
30 sobota 5.12.2015 Most Kladno 0:3
30 sobota 5.12.2015 Jihlava Přerov 3:1
 
29 středa 2.12.2015 Benátky n/J Kadaň 3:4
29 středa 2.12.2015 Prostějov Slavia 3:2
29 středa 2.12.2015 Šumperk Jihlava 6:2
29 středa 2.12.2015 Přerov Most 4:0
29 středa 2.12.2015 Ústí n/L Havířov 5:6
29 středa 2.12.2015 Kladno Třebíč 4:3
29 středa 2.12.2015 Litoměřice Č.Budějovice 2:3sn
 
28 pondělí 30.11.2015 Jihlava Ústí n/L 4:1
28 pondělí 30.11.2015 Most Šumperk 3:2
28 pondělí 30.11.2015 Č.Budějovice Prostějov 4:2
28 pondělí 30.11.2015 Třebíč Přerov 5:4p
28 pondělí 30.11.2015 Kadaň Kladno 3:5
28 pondělí 30.11.2015 Slavia Benátky n/J 3:1
28 pondělí 30.11.2015 Havířov Litoměřice 3:4
 
27 sobota 28.11.2015 Kladno Slavia 3:5
27 sobota 28.11.2015 Benátky n/J Prostějov 2:3
27 sobota 28.11.2015 Ústí n/L Most 5:1
27 sobota 28.11.2015 Litoměřice Jihlava 0:2
27 sobota 28.11.2015 Šumperk Třebíč 2:1sn
27 pátek 27.11.2015 Havířov Č.Budějovice 1:3
27 čtvrtek 26.11.2015 Přerov Kadaň 5:3
 
26 středa 25.11.2015 Č.Budějovice Benátky n/J 4:1
26 středa 25.11.2015 Šumperk Kadaň 3:1
26 středa 25.11.2015 Havířov Jihlava 1:4
26 středa 25.11.2015 Kladno Prostějov 5:2
26 středa 25.11.2015 Litoměřice Most 2:0
26 středa 25.11.2015 Ústí n/L Třebíč 5:0
26 středa 25.11.2015 Přerov Slavia 5:2
 
25 sobota 21.11.2015 Slavia Šumperk 5:4p
25 sobota 21.11.2015 Benátky n/J Kladno 3:6
25 sobota 21.11.2015 Kadaň Ústí n/L 4:2
25 sobota 21.11.2015 Prostějov Přerov 3:4sn
25 sobota 21.11.2015 Třebíč Litoměřice 2:3p
25 sobota 21.11.2015 Jihlava Č.Budějovice 4:2
25 sobota 21.11.2015 Most Havířov 2:9
 
24 středa 18.11.2015 Jihlava Most 2:0
24 středa 18.11.2015 Č.Budějovice Kladno 9:7
24 středa 18.11.2015 Litoměřice Kadaň 2:3p
24 středa 18.11.2015 Ústí n/L Slavia 1:2
24 středa 18.11.2015 Šumperk Prostějov 6:2
24 středa 18.11.2015 Havířov Třebíč 2:3
24 úterý 17.11.2015 Benátky n/J Přerov 3:4
 
23 pondělí 16.11.2015 Benátky n/J Šumperk 3:0
23 pondělí 16.11.2015 Třebíč Jihlava 2:3
23 pondělí 16.11.2015 Most Č.Budějovice 4:2
23 pondělí 16.11.2015 Kadaň Havířov 2:5
23 pondělí 16.11.2015 Kladno Přerov 5:3
23 pondělí 16.11.2015 Slavia Litoměřice 6:2
23 pondělí 16.11.2015 Prostějov Ústí n/L 3:4sn
 
22 sobota 14.11.2015 Č.Budějovice Přerov 1:2
22 sobota 14.11.2015 Šumperk Kladno 1:6
22 sobota 14.11.2015 Litoměřice Prostějov 5:2
22 sobota 14.11.2015 Havířov Slavia 5:3
22 sobota 14.11.2015 Ústí n/L Benátky n/J 6:3
22 sobota 14.11.2015 Jihlava Kadaň 7:5
22 sobota 14.11.2015 Most Třebíč 2:6
 
21 středa 11.11.2015 Třebíč Č.Budějovice 2:3sn
21 středa 11.11.2015 Prostějov Havířov 1:4
21 středa 11.11.2015 Benátky n/J Litoměřice 2:3sn
21 středa 11.11.2015 Kadaň Most 8:2
21 středa 11.11.2015 Šumperk Přerov 2:3
21 středa 11.11.2015 Kladno Ústí n/L 6:2
21 středa 11.11.2015 Slavia Jihlava 1:2
 
20 pondělí 9.11.2015 Třebíč Kadaň 4:3
20 pondělí 9.11.2015 Jihlava Prostějov 2:1
20 pondělí 9.11.2015 Č.Budějovice Šumperk 7:0
20 pondělí 9.11.2015 Most Slavia 6:7sn
20 pondělí 9.11.2015 Ústí n/L Přerov 3:1
20 pondělí 9.11.2015 Havířov Benátky n/J 3:2sn
20 pondělí 9.11.2015 Litoměřice Kladno 2:1sn
 
19 sobota 31.10.2015 Kladno Havířov 5:2
19 sobota 31.10.2015 Benátky n/J Jihlava 1:2
19 sobota 31.10.2015 Prostějov Most 4:2
19 sobota 31.10.2015 Kadaň Č.Budějovice 3:1
19 sobota 31.10.2015 Přerov Litoměřice 5:7
19 sobota 31.10.2015 Slavia Třebíč 1:2sn
19 čtvrtek 29.10.2015 Ústí n/L Šumperk 4:2
 
18 středa 28.10.2015 Most Benátky n/J 6:3
18 středa 28.10.2015 Jihlava Kladno 4:2
18 středa 28.10.2015 Třebíč Prostějov 4:2
18 středa 28.10.2015 Č.Budějovice Ústí n/L 6:2
18 středa 28.10.2015 Litoměřice Šumperk 5:3
18 středa 28.10.2015 Havířov Přerov 0:3
18 středa 28.10.2015 Kadaň Slavia 1:2p
 
17 sobota 24.10.2015 Kladno Most 5:3
17 sobota 24.10.2015 Benátky n/J Třebíč 2:4
17 sobota 24.10.2015 Ústí n/L Litoměřice 5:3
17 sobota 24.10.2015 Šumperk Havířov 5:2
17 sobota 24.10.2015 Přerov Jihlava 3:2
17 sobota 24.10.2015 Slavia Č.Budějovice 2:4
17 sobota 24.10.2015 Prostějov Kadaň 5:2
 
16 středa 21.10.2015 Třebíč Kladno 0:3
16 středa 21.10.2015 Most Přerov 3:2
16 středa 21.10.2015 Jihlava Šumperk 7:3
16 středa 21.10.2015 Havířov Ústí n/L 6:4
16 středa 21.10.2015 Slavia Prostějov 1:2
16 středa 21.10.2015 Kadaň Benátky n/J 4:1
16 středa 21.10.2015 Č.Budějovice Litoměřice 4:3sn
 
15 sobota 17.10.2015 Kladno Kadaň 3:5
15 sobota 17.10.2015 Ústí n/L Jihlava 3:4
15 sobota 17.10.2015 Šumperk Most 2:3
15 sobota 17.10.2015 Benátky n/J Slavia 3:1
15 sobota 17.10.2015 Přerov Třebíč 2:5
15 sobota 17.10.2015 Litoměřice Havířov 4:3sn
15 sobota 17.10.2015 Prostějov Č.Budějovice 4:2
 
14 středa 14.10.2015 Most Ústí n/L 5:2
14 středa 14.10.2015 Jihlava Litoměřice 10:1
14 středa 14.10.2015 Třebíč Šumperk 2:3sn
14 středa 14.10.2015 Prostějov Benátky n/J 3:2
14 středa 14.10.2015 Slavia Kladno 2:3sn
14 úterý 13.10.2015 Č.Budějovice Havířov 0:5
14 úterý 13.10.2015 Kadaň Přerov 5:1
 
13 pondělí 12.10.2015 Most Litoměřice 2:3
13 pondělí 12.10.2015 Třebíč Ústí n/L 3:5
13 pondělí 12.10.2015 Jihlava Havířov 2:0
13 pondělí 12.10.2015 Benátky n/J Č.Budějovice 5:0
13 pondělí 12.10.2015 Prostějov Kladno 1:4
13 pondělí 12.10.2015 Kadaň Šumperk 4:3
13 pondělí 12.10.2015 Slavia Přerov 2:1
 
12 sobota 10.10.2015 Kladno Benátky n/J 7:2
12 sobota 10.10.2015 Litoměřice Třebíč 2:4
12 sobota 10.10.2015 Havířov Most 4:3
12 sobota 10.10.2015 Č.Budějovice Jihlava 4:1
12 sobota 10.10.2015 Šumperk Slavia 0:6
12 sobota 10.10.2015 Přerov Prostějov 2:3
12 sobota 10.10.2015 Ústí n/L Kadaň 6:3
 
11 středa 7.10.2015 Benátky n/J Přerov 5:1
11 středa 7.10.2015 Třebíč Havířov 2:4
11 středa 7.10.2015 Most Jihlava 5:6sn
11 středa 7.10.2015 Kadaň Litoměřice 2:1
11 středa 7.10.2015 Slavia Ústí n/L 7:1
11 středa 7.10.2015 Prostějov Šumperk 3:4p
11 středa 7.10.2015 Kladno Č.Budějovice 3:4p
 
10 sobota 3.10.2015 Č.Budějovice Most 3:2
10 sobota 3.10.2015 Havířov Kadaň 3:1
10 sobota 3.10.2015 Litoměřice Slavia 2:6
10 sobota 3.10.2015 Šumperk Benátky n/J 2:6
10 sobota 3.10.2015 Přerov Kladno 1:2sn
10 sobota 3.10.2015 Ústí n/L Prostějov 2:3sn
10 sobota 3.10.2015 Jihlava Třebíč 2:1
 
9 středa 30.9.2015 Benátky n/J Ústí n/L 2:6
9 středa 30.9.2015 Třebíč Most 3:2
9 středa 30.9.2015 Přerov Č.Budějovice 2:0
9 středa 30.9.2015 Kladno Šumperk 3:0
9 středa 30.9.2015 Kadaň Jihlava 3:2
9 středa 30.9.2015 Slavia Havířov 5:1
9 středa 30.9.2015 Prostějov Litoměřice 3:1
 
8 pondělí 28.9.2015 Přerov Šumperk 3:5
8 pondělí 28.9.2015 Jihlava Slavia 2:4
8 pondělí 28.9.2015 Č.Budějovice Třebíč 3:6
8 pondělí 28.9.2015 Most Kadaň 1:2sn
8 pondělí 28.9.2015 Litoměřice Benátky n/J 4:2
8 pondělí 28.9.2015 Ústí n/L Kladno 3:6
8 pondělí 28.9.2015 Havířov Prostějov 3:1
 
7 sobota 26.9.2015 Prostějov Jihlava 0:2
7 sobota 26.9.2015 Kladno Litoměřice 4:3sn
7 sobota 26.9.2015 Kadaň Třebíč 1:0
7 sobota 26.9.2015 Benátky n/J Havířov 4:0
7 sobota 26.9.2015 Šumperk Č.Budějovice 1:3
7 sobota 26.9.2015 Slavia Most 6:1
7 pátek 25.9.2015 Přerov Ústí n/L 6:4
 
6 čtvrtek 24.9.2015 Šumperk Ústí n/L 2:3
6 středa 23.9.2015 Třebíč Slavia 1:7
6 středa 23.9.2015 Jihlava Benátky n/J 2:4
6 středa 23.9.2015 Č.Budějovice Kadaň 3:2
6 středa 23.9.2015 Most Prostějov 1:2sn
6 středa 23.9.2015 Havířov Kladno 2:1sn
6 středa 23.9.2015 Litoměřice Přerov 7:6
 
5 sobota 19.9.2015 Kladno Jihlava 3:1
5 sobota 19.9.2015 Přerov Havířov 3:2
5 sobota 19.9.2015 Benátky n/J Most 4:2
5 sobota 19.9.2015 Šumperk Litoměřice 2:5
5 sobota 19.9.2015 Ústí n/L Č.Budějovice 2:3p
5 sobota 19.9.2015 Slavia Kadaň 3:2sn
5 sobota 19.9.2015 Prostějov Třebíč 4:1
 
4 středa 16.9.2015 Třebíč Benátky n/J 2:1
4 středa 16.9.2015 Most Kladno 4:5
4 středa 16.9.2015 Č.Budějovice Slavia 4:1
4 středa 16.9.2015 Jihlava Přerov 2:3sn
4 středa 16.9.2015 Kadaň Prostějov 7:2
4 středa 16.9.2015 Havířov Šumperk 1:5
4 středa 16.9.2015 Litoměřice Ústí n/L 5:4sn
 
3 pondělí 14.9.2015 Benátky n/J Kadaň 5:2
3 pondělí 14.9.2015 Přerov Most 4:1
3 pondělí 14.9.2015 Šumperk Jihlava 4:5p
3 pondělí 14.9.2015 Kladno Třebíč 1:2sn
3 pondělí 14.9.2015 Ústí n/L Havířov 7:4
3 pondělí 14.9.2015 Prostějov Slavia 2:3sn
3 pondělí 14.9.2015 Litoměřice Č.Budějovice 5:4sn
 
2 sobota 12.9.2015 Kadaň Kladno 4:2
2 sobota 12.9.2015 Havířov Litoměřice 6:2
2 sobota 12.9.2015 Slavia Benátky n/J 2:0
2 sobota 12.9.2015 Jihlava Ústí n/L 4:1
2 sobota 12.9.2015 Most Šumperk 8:2
2 sobota 12.9.2015 Třebíč Přerov 3:1
2 čtvrtek 10.9.2015 Č.Budějovice Prostějov 7:2
 
1 středa 9.9.2015 Benátky n/J Prostějov 1:0sn
1 středa 9.9.2015 Havířov Č.Budějovice 2:5
1 středa 9.9.2015 Litoměřice Jihlava 1:4
1 středa 9.9.2015 Ústí n/L Most 3:1
1 středa 9.9.2015 Šumperk Třebíč 2:3sn
1 středa 9.9.2015 Přerov Kadaň 3:2
1 středa 9.9.2015 Kladno Slavia 3:2sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0sn1x
2:09x
2:17x
2:1pp1x
2:1sn3x
3:06x
3:119x
3:217x
3:2pp3x
3:2sn11x
4:04x
4:114x
4:224x
4:37x
4:3pp1x
4:3sn4x
5:02x
5:15x
5:211x
5:310x
5:4pp3x
5:4sn3x
6:13x
6:210x
6:33x
6:42x
6:53x
6:5sn2x
7:01x
7:11x
7:23x
7:31x
7:41x
7:51x
7:61x
8:23x
8:31x
8:71x
9:41x
9:71x
10:11x
0:12x
0:23x
0:36x
0:52x
0:61x
1:211x
1:2pp2x
1:2sn7x
1:36x
1:412x
1:53x
1:61x
1:71x
2:39x
2:3pp7x
2:3sn9x
2:412x
2:57x
2:65x
2:91x
3:412x
3:4pp7x
3:4sn7x
3:57x
3:63x
4:54x
4:5pp1x
4:62x
4:72x
5:62x
5:6sn1x
5:71x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
Mountfield HK
×
Dnes v 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Opět doma! Sparta přivítá Mountfield HK

Forman: Být v čele tabulky je krásný pocit

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Dočekal se vrací zpátky do Brna