Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CGD DAS KLT KOB KOL PIS PRI TAB
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
22 středa 4.12.2019 Klatovy Kobra Praha 2:4
22 středa 4.12.2019 DS Č.Budějovice Kolín 1:7
22 středa 4.12.2019 Tábor China GD 9:1
22 středa 4.12.2019 Písek Příbram 2:10
 
38 pondělí 2.12.2019 DS Č.Budějovice China GD 9:1
 
21 sobota 30.11.2019 Písek China GD 5:3
21 sobota 30.11.2019 Kobra Praha DS Č.Budějovice 6:2
21 sobota 30.11.2019 Tábor Kolín 3:5
21 sobota 30.11.2019 Klatovy Příbram 3:2sn
 
20 středa 27.11.2019 Kolín Písek 5:3
20 středa 27.11.2019 DS Č.Budějovice Tábor 3:2
20 středa 27.11.2019 Příbram Kobra Praha 8:1
20 středa 27.11.2019 China GD Klatovy 3:6
 
19 sobota 23.11.2019 Příbram DS Č.Budějovice 4:2
19 sobota 23.11.2019 Klatovy Kolín 6:2
19 sobota 23.11.2019 Písek Tábor 2:9
19 sobota 23.11.2019 Kobra Praha China GD 14:0
 
18 středa 20.11.2019 Tábor Klatovy 5:2
18 středa 20.11.2019 DS Č.Budějovice Písek 5:2
18 středa 20.11.2019 Kolín Kobra Praha 3:2
18 středa 20.11.2019 China GD Příbram 4:5
 
17 sobota 16.11.2019 China GD DS Č.Budějovice 4:8
17 sobota 16.11.2019 Příbram Kolín 3:1
17 sobota 16.11.2019 Klatovy Písek 2:1p
17 sobota 16.11.2019 Kobra Praha Tábor 2:8
 
40 středa 13.11.2019 Kobra Praha China GD 9:2
 
16 sobota 9.11.2019 Kolín China GD 10:2
16 sobota 9.11.2019 Písek Kobra Praha 6:4
16 sobota 9.11.2019 DS Č.Budějovice Klatovy 5:4
16 sobota 9.11.2019 Tábor Příbram 0:2
 
15 středa 6.11.2019 Kobra Praha Klatovy 1:8
15 středa 6.11.2019 Kolín DS Č.Budějovice 4:3
15 středa 6.11.2019 Příbram Písek 8:2
15 středa 6.11.2019 China GD Tábor 3:7
 
14 sobota 2.11.2019 Kolín Tábor 2:1
14 sobota 2.11.2019 Příbram Klatovy 9:6
14 sobota 2.11.2019 DS Č.Budějovice Kobra Praha 5:7
14 sobota 2.11.2019 China GD Písek 3:4
 
13 středa 30.10.2019 Písek Kolín 1:5
13 středa 30.10.2019 Klatovy China GD 6:3
13 středa 30.10.2019 Tábor DS Č.Budějovice 1:4
13 středa 30.10.2019 Kobra Praha Příbram 5:2
 
12 sobota 26.10.2019 China GD Kobra Praha 3:17
12 sobota 26.10.2019 Kolín Klatovy 3:4p
12 sobota 26.10.2019 Tábor Písek 5:1
12 sobota 26.10.2019 DS Č.Budějovice Příbram 3:5
 
11 středa 23.10.2019 Kobra Praha Kolín 5:1
11 středa 23.10.2019 Klatovy Tábor 4:5sn
11 středa 23.10.2019 Příbram China GD 11:1
11 středa 23.10.2019 Písek DS Č.Budějovice 1:3
 
10 sobota 19.10.2019 Kolín Příbram 4:2
10 sobota 19.10.2019 Písek Klatovy 2:3
10 sobota 19.10.2019 DS Č.Budějovice China GD 13:1
10 sobota 19.10.2019 Tábor Kobra Praha 2:4
 
9 čtvrtek 17.10.2019 China GD Kolín 1:12
9 středa 16.10.2019 Kobra Praha Písek 4:3p
9 středa 16.10.2019 Klatovy DS Č.Budějovice 3:0
9 středa 16.10.2019 Příbram Tábor 3:6
 
22 sobota 12.10.2019 Tábor China GD 7:1
 
8 sobota 12.10.2019 Klatovy Kobra Praha 5:3
8 sobota 12.10.2019 DS Č.Budějovice Kolín 3:4sn
8 sobota 12.10.2019 Písek Příbram 5:2
8 úterý 8.10.2019 Tábor China GD 16:0
 
7 sobota 5.10.2019 Klatovy Příbram 3:6
7 sobota 5.10.2019 Kobra Praha DS Č.Budějovice 7:0
7 sobota 5.10.2019 China GD Písek 2:5
7 sobota 5.10.2019 Tábor Kolín 2:3
 
6 čtvrtek 3.10.2019 China GD Klatovy 1:16
6 středa 2.10.2019 DS Č.Budějovice Tábor 1:4
6 středa 2.10.2019 Kolín Písek 3:2
6 středa 2.10.2019 Příbram Kobra Praha 7:2
 
5 sobota 28.9.2019 Písek Tábor 0:6
5 sobota 28.9.2019 Příbram DS Č.Budějovice 8:3
5 sobota 28.9.2019 Klatovy Kolín 5:2
5 sobota 28.9.2019 Kobra Praha China GD 11:2
 
4 středa 25.9.2019 Tábor Klatovy 2:0
4 středa 25.9.2019 DS Č.Budějovice Písek 7:4
4 středa 25.9.2019 Kolín Kobra Praha 4:6
4 středa 25.9.2019 China GD Příbram 2:19
 
42 pondělí 23.9.2019 Písek China GD 6:5sn
 
3 neděle 22.9.2019 China GD DS Č.Budějovice 1:8
3 sobota 21.9.2019 Příbram Kolín 5:7
3 sobota 21.9.2019 Klatovy Písek 6:1
3 sobota 21.9.2019 Kobra Praha Tábor 4:3
 
39 středa 18.9.2019 Příbram China GD 11:1
 
2 sobota 14.9.2019 Kolín China GD 10:0
2 sobota 14.9.2019 Písek Kobra Praha 2:5
2 sobota 14.9.2019 DS Č.Budějovice Klatovy 3:8
2 sobota 14.9.2019 Tábor Příbram 1:0
 
1 středa 11.9.2019 Příbram Písek 3:2p
1 středa 11.9.2019 China GD Tábor 0:7
1 středa 11.9.2019 Kobra Praha Klatovy 4:2
1 středa 11.9.2019 Kolín DS Č.Budějovice 3:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:11x
2:1pp1x
3:01x
3:12x
3:23x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:23x
4:32x
4:3pp1x
5:12x
5:25x
5:33x
5:41x
6:11x
6:22x
6:31x
6:41x
6:5sn1x
7:01x
7:11x
7:21x
7:41x
8:11x
8:21x
8:31x
9:12x
9:21x
9:61x
10:01x
10:21x
11:12x
11:21x
13:11x
14:01x
16:01x
0:21x
0:61x
0:71x
1:31x
1:42x
1:51x
1:71x
1:82x
1:121x
1:161x
2:32x
2:42x
2:52x
2:81x
2:91x
2:101x
2:191x
3:41x
3:4pp1x
3:4sn1x
3:52x
3:63x
3:71x
3:81x
3:171x
4:51x
4:5sn1x
4:61x
4:81x
5:72x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 15:00 | Jun.
EC Red Bull Salzburg (AUT)
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

​Uwe Krupp: Vždy je prostor na zlepšení

Vstupenky a informace k Open air v Drážďanech

Výroční utkání: speciální dres a účast mistrů

​Sparťanská krev letos přilákala opět více dárců