Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CGD DAS KLT KOB KOL PIS PRI TAB
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
42 středa 4.3.2020 DS Č.Budějovice Kobra Praha 1:4
42 středa 4.3.2020 Kolín Tábor 7:4
42 středa 4.3.2020 Příbram Klatovy 5:1
 
41 sobota 29.2.2020 Tábor DS Č.Budějovice 6:3
41 sobota 29.2.2020 Kobra Praha Příbram 7:4
 
40 středa 26.2.2020 DS Č.Budějovice Příbram 4:2
40 středa 26.2.2020 Kolín Klatovy 3:2
40 středa 26.2.2020 Tábor Písek 9:2
 
39 sobota 22.2.2020 Písek DS Č.Budějovice 4:7
39 sobota 22.2.2020 Klatovy Tábor 3:4
39 sobota 22.2.2020 Kobra Praha Kolín 0:5
 
41 středa 19.2.2020 Písek Kolín 2:5
 
38 sobota 15.2.2020 Kolín Příbram 1:4
38 sobota 15.2.2020 Písek Klatovy 1:8
38 sobota 15.2.2020 Tábor Kobra Praha 4:3
 
37 středa 12.2.2020 Klatovy DS Č.Budějovice 3:2
37 středa 12.2.2020 Kobra Praha Písek 12:1
37 středa 12.2.2020 Příbram Tábor 3:2
 
36 sobota 8.2.2020 Klatovy Kobra Praha 2:1p
36 sobota 8.2.2020 Písek Příbram 2:6
36 sobota 8.2.2020 DS Č.Budějovice Kolín 1:10
 
35 sobota 1.2.2020 Klatovy Příbram 7:4
35 sobota 1.2.2020 Tábor Kolín 6:1
35 sobota 1.2.2020 Kobra Praha DS Č.Budějovice 2:4
 
34 středa 29.1.2020 DS Č.Budějovice Tábor 0:1
34 středa 29.1.2020 Kolín Písek 11:1
34 středa 29.1.2020 Příbram Kobra Praha 6:5
34 úterý 28.1.2020 China GD Klatovy 0:12
 
33 sobota 25.1.2020 China GD Kobra Praha 3:6
33 sobota 25.1.2020 Příbram DS Č.Budějovice 7:2
33 sobota 25.1.2020 Klatovy Kolín 2:4
33 sobota 25.1.2020 Písek Tábor 4:7
 
32 středa 22.1.2020 Tábor Klatovy 2:3
32 středa 22.1.2020 Kolín Kobra Praha 4:3
32 středa 22.1.2020 DS Č.Budějovice Písek 2:1p
32 středa 22.1.2020 China GD Příbram 1:14
 
31 sobota 18.1.2020 Příbram Kolín 10:2
31 sobota 18.1.2020 Klatovy Písek 7:2
31 sobota 18.1.2020 Kobra Praha Tábor 5:6sn
31 sobota 18.1.2020 China GD DS Č.Budějovice 0:11
 
35 středa 15.1.2020 Písek China GD 5:3
 
30 sobota 11.1.2020 Písek Kobra Praha 2:8
30 sobota 11.1.2020 DS Č.Budějovice Klatovy 2:3
30 sobota 11.1.2020 Tábor Příbram 4:3
30 sobota 11.1.2020 China GD Kolín 1:11
 
29 čtvrtek 9.1.2020 China GD Tábor 1:15
29 středa 8.1.2020 Kobra Praha Klatovy 2:1
29 středa 8.1.2020 Kolín DS Č.Budějovice 6:2
29 středa 8.1.2020 Příbram Písek 8:3
 
37 pondělí 6.1.2020 Kolín China GD 7:0
 
28 sobota 4.1.2020 Kolín Tábor 2:3
28 sobota 4.1.2020 Příbram Klatovy 1:2sn
28 sobota 4.1.2020 DS Č.Budějovice Kobra Praha 6:4
28 sobota 4.1.2020 China GD Písek 2:7
 
27 sobota 28.12.2019 Tábor DS Č.Budějovice 6:2
27 sobota 28.12.2019 Klatovy China GD 6:4
27 sobota 28.12.2019 Kobra Praha Příbram 8:5
 
26 sobota 21.12.2019 Kolín Klatovy 4:1
26 sobota 21.12.2019 DS Č.Budějovice Příbram 2:9
26 sobota 21.12.2019 China GD Kobra Praha 4:13
26 sobota 21.12.2019 Tábor Písek 7:4
 
41 středa 18.12.2019 Klatovy China GD 11:1
 
27 středa 18.12.2019 Písek Kolín 0:6
 
25 sobota 14.12.2019 Písek DS Č.Budějovice 2:4
25 sobota 14.12.2019 Klatovy Tábor 3:2
25 sobota 14.12.2019 Kobra Praha Kolín 2:5
25 sobota 14.12.2019 Příbram China GD 13:1
 
24 středa 11.12.2019 DS Č.Budějovice China GD 7:2
24 středa 11.12.2019 Tábor Kobra Praha 3:5
24 středa 11.12.2019 Kolín Příbram 3:4
24 středa 11.12.2019 Písek Klatovy 3:4
 
23 sobota 7.12.2019 Příbram Tábor 1:5
23 sobota 7.12.2019 Klatovy DS Č.Budějovice 2:1p
23 sobota 7.12.2019 China GD Kolín 3:7
23 sobota 7.12.2019 Kobra Praha Písek 4:8
 
22 středa 4.12.2019 Klatovy Kobra Praha 2:4
22 středa 4.12.2019 DS Č.Budějovice Kolín 1:7
22 středa 4.12.2019 Tábor China GD 9:1
22 středa 4.12.2019 Písek Příbram 2:10
 
38 pondělí 2.12.2019 DS Č.Budějovice China GD 9:1
 
21 sobota 30.11.2019 Písek China GD 5:3
21 sobota 30.11.2019 Kobra Praha DS Č.Budějovice 6:2
21 sobota 30.11.2019 Tábor Kolín 3:5
21 sobota 30.11.2019 Klatovy Příbram 3:2sn
 
20 středa 27.11.2019 Kolín Písek 5:3
20 středa 27.11.2019 DS Č.Budějovice Tábor 3:2
20 středa 27.11.2019 Příbram Kobra Praha 8:1
20 středa 27.11.2019 China GD Klatovy 3:6
 
19 sobota 23.11.2019 Příbram DS Č.Budějovice 4:2
19 sobota 23.11.2019 Klatovy Kolín 6:2
19 sobota 23.11.2019 Písek Tábor 2:9
19 sobota 23.11.2019 Kobra Praha China GD 14:0
 
18 středa 20.11.2019 Tábor Klatovy 5:2
18 středa 20.11.2019 DS Č.Budějovice Písek 5:2
18 středa 20.11.2019 Kolín Kobra Praha 3:2
18 středa 20.11.2019 China GD Příbram 4:5
 
17 sobota 16.11.2019 China GD DS Č.Budějovice 4:8
17 sobota 16.11.2019 Příbram Kolín 3:1
17 sobota 16.11.2019 Klatovy Písek 2:1p
17 sobota 16.11.2019 Kobra Praha Tábor 2:8
 
40 středa 13.11.2019 Kobra Praha China GD 9:2
 
16 sobota 9.11.2019 Kolín China GD 10:2
16 sobota 9.11.2019 Písek Kobra Praha 6:4
16 sobota 9.11.2019 DS Č.Budějovice Klatovy 5:4
16 sobota 9.11.2019 Tábor Příbram 0:2
 
15 středa 6.11.2019 Kobra Praha Klatovy 1:8
15 středa 6.11.2019 Kolín DS Č.Budějovice 4:3
15 středa 6.11.2019 Příbram Písek 8:2
15 středa 6.11.2019 China GD Tábor 3:7
 
14 sobota 2.11.2019 Kolín Tábor 2:1
14 sobota 2.11.2019 Příbram Klatovy 9:6
14 sobota 2.11.2019 DS Č.Budějovice Kobra Praha 5:7
14 sobota 2.11.2019 China GD Písek 3:4
 
13 středa 30.10.2019 Písek Kolín 1:5
13 středa 30.10.2019 Klatovy China GD 6:3
13 středa 30.10.2019 Tábor DS Č.Budějovice 1:4
13 středa 30.10.2019 Kobra Praha Příbram 5:2
 
12 sobota 26.10.2019 China GD Kobra Praha 3:17
12 sobota 26.10.2019 Kolín Klatovy 3:4p
12 sobota 26.10.2019 Tábor Písek 5:1
12 sobota 26.10.2019 DS Č.Budějovice Příbram 3:5
 
11 středa 23.10.2019 Kobra Praha Kolín 5:1
11 středa 23.10.2019 Klatovy Tábor 4:5sn
11 středa 23.10.2019 Příbram China GD 11:1
11 středa 23.10.2019 Písek DS Č.Budějovice 1:3
 
10 sobota 19.10.2019 Kolín Příbram 4:2
10 sobota 19.10.2019 Písek Klatovy 2:3
10 sobota 19.10.2019 DS Č.Budějovice China GD 13:1
10 sobota 19.10.2019 Tábor Kobra Praha 2:4
 
9 čtvrtek 17.10.2019 China GD Kolín 1:12
9 středa 16.10.2019 Kobra Praha Písek 4:3p
9 středa 16.10.2019 Klatovy DS Č.Budějovice 3:0
9 středa 16.10.2019 Příbram Tábor 3:6
 
22 sobota 12.10.2019 Tábor China GD 7:1
 
8 sobota 12.10.2019 Klatovy Kobra Praha 5:3
8 sobota 12.10.2019 DS Č.Budějovice Kolín 3:4sn
8 sobota 12.10.2019 Písek Příbram 5:2
8 úterý 8.10.2019 Tábor China GD 16:0
 
7 sobota 5.10.2019 Klatovy Příbram 3:6
7 sobota 5.10.2019 Kobra Praha DS Č.Budějovice 7:0
7 sobota 5.10.2019 China GD Písek 2:5
7 sobota 5.10.2019 Tábor Kolín 2:3
 
6 čtvrtek 3.10.2019 China GD Klatovy 1:16
6 středa 2.10.2019 DS Č.Budějovice Tábor 1:4
6 středa 2.10.2019 Kolín Písek 3:2
6 středa 2.10.2019 Příbram Kobra Praha 7:2
 
5 sobota 28.9.2019 Písek Tábor 0:6
5 sobota 28.9.2019 Příbram DS Č.Budějovice 8:3
5 sobota 28.9.2019 Klatovy Kolín 5:2
5 sobota 28.9.2019 Kobra Praha China GD 11:2
 
4 středa 25.9.2019 Tábor Klatovy 2:0
4 středa 25.9.2019 DS Č.Budějovice Písek 7:4
4 středa 25.9.2019 Kolín Kobra Praha 4:6
4 středa 25.9.2019 China GD Příbram 2:19
 
42 pondělí 23.9.2019 Písek China GD 6:5sn
 
3 neděle 22.9.2019 China GD DS Č.Budějovice 1:8
3 sobota 21.9.2019 Příbram Kolín 5:7
3 sobota 21.9.2019 Klatovy Písek 6:1
3 sobota 21.9.2019 Kobra Praha Tábor 4:3
 
39 středa 18.9.2019 Příbram China GD 11:1
 
2 sobota 14.9.2019 Kolín China GD 10:0
2 sobota 14.9.2019 Písek Kobra Praha 2:5
2 sobota 14.9.2019 DS Č.Budějovice Klatovy 3:8
2 sobota 14.9.2019 Tábor Příbram 1:0
 
1 středa 11.9.2019 Příbram Písek 3:2p
1 středa 11.9.2019 China GD Tábor 0:7
1 středa 11.9.2019 Kobra Praha Klatovy 4:2
1 středa 11.9.2019 Kolín DS Č.Budějovice 3:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:12x
2:1pp4x
3:01x
3:12x
3:27x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:11x
4:24x
4:35x
4:3pp1x
5:13x
5:25x
5:34x
5:41x
6:12x
6:24x
6:32x
6:43x
6:51x
6:5sn1x
7:02x
7:11x
7:24x
7:45x
8:11x
8:21x
8:32x
8:51x
9:12x
9:22x
9:61x
10:01x
10:22x
11:14x
11:21x
12:11x
13:12x
14:01x
16:01x
0:11x
0:21x
0:51x
0:62x
0:71x
0:111x
0:121x
1:2sn1x
1:31x
1:44x
1:52x
1:71x
1:83x
1:101x
1:111x
1:121x
1:141x
1:151x
1:161x
2:35x
2:45x
2:54x
2:61x
2:71x
2:82x
2:92x
2:101x
2:191x
3:44x
3:4pp1x
3:4sn1x
3:53x
3:64x
3:72x
3:81x
3:171x
4:51x
4:5sn1x
4:61x
4:72x
4:82x
4:131x
5:6sn1x
5:72x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

ŽIVĚ: Sparťané hrají na ledě Třince

Řepík: Musíme se rapidně zlepšit

Leo Gudas: Radka bych ve Spartě viděl rád

Mistři 2007 - II. díl: Co dělají šampioni?