Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
28 sobota 7.3.2020 Přerov Vsetín 4:3sn
28 sobota 7.3.2020 Prostějov Ústí n/L 4:2
28 sobota 7.3.2020 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:4p
28 sobota 7.3.2020 Havířov Chomutov 5:1
28 sobota 7.3.2020 Kadaň Třebíč 5:6
28 sobota 7.3.2020 Č.Budějovice Poruba 8:1
28 sobota 7.3.2020 Litoměřice Slavia 6:3
28 sobota 7.3.2020 Jihlava Sokolov 3:1
 
27 středa 4.3.2020 Benátky n/J Prostějov 3:4
27 středa 4.3.2020 Poruba Havířov 3:4
27 středa 4.3.2020 Vsetín Č.Budějovice 2:5
27 středa 4.3.2020 Chomutov Litoměřice 4:2
27 středa 4.3.2020 Sokolov Kadaň 8:0
27 středa 4.3.2020 Třebíč Frýdek-Místek 4:3sn
27 středa 4.3.2020 Ústí n/L Jihlava 3:7
27 středa 4.3.2020 Slavia Přerov 2:4
 
26 pondělí 2.3.2020 Havířov Litoměřice 4:3
26 pondělí 2.3.2020 Jihlava Benátky n/J 5:0
26 pondělí 2.3.2020 Poruba Vsetín 3:2
26 pondělí 2.3.2020 Č.Budějovice Slavia 12:1
26 pondělí 2.3.2020 Sokolov Ústí n/L 3:1
26 pondělí 2.3.2020 Prostějov Třebíč 2:3
26 pondělí 2.3.2020 Kadaň Frýdek-Místek 1:9
 
25 sobota 29.2.2020 Slavia Poruba 2:3
25 sobota 29.2.2020 Ústí n/L Kadaň 6:4
25 sobota 29.2.2020 Chomutov Č.Budějovice 1:2
25 sobota 29.2.2020 Frýdek-Místek Prostějov 6:3
25 sobota 29.2.2020 Vsetín Havířov 2:5
25 sobota 29.2.2020 Benátky n/J Sokolov 3:2sn
25 sobota 29.2.2020 Litoměřice Přerov 5:4sn
25 sobota 29.2.2020 Třebíč Jihlava 3:1
 
13 čtvrtek 27.2.2020 Třebíč Frýdek-Místek 3:2sn
 
24 středa 26.2.2020 Havířov Přerov 3:1
24 středa 26.2.2020 Vsetín Slavia 4:1
24 středa 26.2.2020 Ústí n/L Benátky n/J 4:2
24 středa 26.2.2020 Sokolov Třebíč 2:5
24 středa 26.2.2020 Kadaň Prostějov 1:6
24 středa 26.2.2020 Jihlava Frýdek-Místek 6:5p
24 úterý 25.2.2020 Č.Budějovice Litoměřice 3:1
 
5 pondělí 24.2.2020 Benátky n/J Jihlava 3:0
 
17 neděle 23.2.2020 Chomutov Poruba 3:2
 
23 sobota 22.2.2020 Benátky n/J Kadaň 7:1
23 sobota 22.2.2020 Litoměřice Poruba 6:3
23 sobota 22.2.2020 Slavia Havířov 2:3
23 sobota 22.2.2020 Prostějov Jihlava 2:5
23 sobota 22.2.2020 Přerov Č.Budějovice 4:2
23 sobota 22.2.2020 Třebíč Ústí n/L 6:2
23 sobota 22.2.2020 Chomutov Vsetín 3:5
23 pátek 21.2.2020 Sokolov Frýdek-Místek 2:6
 
22 středa 19.2.2020 Havířov Č.Budějovice 2:4
22 středa 19.2.2020 Benátky n/J Třebíč 0:1
22 středa 19.2.2020 Poruba Přerov 8:1
22 středa 19.2.2020 Vsetín Litoměřice 6:4
22 středa 19.2.2020 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2
22 středa 19.2.2020 Slavia Chomutov 3:4
22 středa 19.2.2020 Sokolov Prostějov 3:5
22 úterý 18.2.2020 Kadaň Jihlava 2:4
 
21 úterý 18.2.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:1
21 pondělí 17.2.2020 Vsetín Přerov 2:3
21 pondělí 17.2.2020 Poruba Č.Budějovice 1:8
21 pondělí 17.2.2020 Třebíč Kadaň 11:1
21 pondělí 17.2.2020 Chomutov Havířov 3:1
21 pondělí 17.2.2020 Sokolov Jihlava 2:6
21 pondělí 17.2.2020 Ústí n/L Prostějov 4:1
21 pondělí 17.2.2020 Slavia Litoměřice 3:4
 
20 sobota 15.2.2020 Č.Budějovice Vsetín 3:2
20 sobota 15.2.2020 Prostějov Benátky n/J 3:1
20 sobota 15.2.2020 Frýdek-Místek Třebíč 2:3
20 sobota 15.2.2020 Kadaň Sokolov 2:1
20 sobota 15.2.2020 Přerov Slavia 2:3p
20 sobota 15.2.2020 Havířov Poruba 2:6
20 sobota 15.2.2020 Jihlava Ústí n/L 5:1
20 sobota 15.2.2020 Litoměřice Chomutov 4:3p
 
19 středa 12.2.2020 Vsetín Poruba 5:1
19 středa 12.2.2020 Benátky n/J Jihlava 1:2
19 středa 12.2.2020 Litoměřice Havířov 1:5
19 středa 12.2.2020 Třebíč Prostějov 5:2
19 středa 12.2.2020 Přerov Chomutov 2:0
19 středa 12.2.2020 Frýdek-Místek Kadaň 5:3
19 středa 12.2.2020 Ústí n/L Sokolov 3:5
19 středa 12.2.2020 Slavia Č.Budějovice 3:6
 
26 úterý 11.2.2020 Přerov Chomutov 3:1
 
5 úterý 11.2.2020 Frýdek-Místek Kadaň 9:0
 
4 pondělí 10.2.2020 Sokolov Benátky n/J 5:6p
 
3 neděle 9.2.2020 Frýdek-Místek Jihlava 6:1
 
6 pondělí 3.2.2020 Frýdek-Místek Třebíč 0:5
 
18 sobota 1.2.2020 Č.Budějovice Chomutov 4:3
18 sobota 1.2.2020 Poruba Slavia 3:6
18 sobota 1.2.2020 Kadaň Ústí n/L 4:2
18 sobota 1.2.2020 Havířov Vsetín 4:1
18 sobota 1.2.2020 Přerov Litoměřice 3:1
18 sobota 1.2.2020 Prostějov Frýdek-Místek 3:4p
18 sobota 1.2.2020 Sokolov Benátky n/J 2:1p
18 sobota 1.2.2020 Jihlava Třebíč 3:0
 
17 středa 29.1.2020 Benátky n/J Ústí n/L 2:1p
17 středa 29.1.2020 Litoměřice Č.Budějovice 0:3
17 středa 29.1.2020 Třebíč Sokolov 3:1
17 středa 29.1.2020 Přerov Havířov 3:2
17 středa 29.1.2020 Prostějov Kadaň 6:1
17 středa 29.1.2020 Slavia Vsetín 4:2
17 středa 29.1.2020 Frýdek-Místek Jihlava 5:7sn
 
24 úterý 28.1.2020 Poruba Chomutov 3:0
 
16 pondělí 27.1.2020 Havířov Slavia 2:7
16 pondělí 27.1.2020 Vsetín Chomutov 2:0
16 pondělí 27.1.2020 Poruba Litoměřice 3:2
16 pondělí 27.1.2020 Č.Budějovice Přerov 3:2p
16 pondělí 27.1.2020 Jihlava Prostějov 5:4
16 pondělí 27.1.2020 Kadaň Benátky n/J 5:1
16 pondělí 27.1.2020 Ústí n/L Třebíč 2:4
16 neděle 26.1.2020 Frýdek-Místek Sokolov 7:2
 
15 sobota 25.1.2020 Chomutov Slavia 1:4
15 sobota 25.1.2020 Prostějov Sokolov 6:2
15 sobota 25.1.2020 Přerov Poruba 3:1
15 sobota 25.1.2020 Litoměřice Vsetín 2:6
15 sobota 25.1.2020 Č.Budějovice Havířov 7:1
15 sobota 25.1.2020 Jihlava Kadaň 0:2
15 sobota 25.1.2020 Třebíč Benátky n/J 5:3
 
1 pátek 24.1.2020 Třebíč Benátky n/J 2:3sn
 
15 čtvrtek 23.1.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 5:3
 
14 středa 22.1.2020 Havířov Chomutov 1:3
14 středa 22.1.2020 Jihlava Sokolov 5:0
14 středa 22.1.2020 Litoměřice Slavia 3:4
14 středa 22.1.2020 Č.Budějovice Poruba 4:2
14 středa 22.1.2020 Prostějov Ústí n/L 6:1
14 středa 22.1.2020 Kadaň Třebíč 3:2sn
14 středa 22.1.2020 Přerov Vsetín 3:2sn
14 úterý 21.1.2020 Frýdek-Místek Benátky n/J 4:1
 
3 pondělí 20.1.2020 Litoměřice Č.Budějovice 4:6
 
13 sobota 18.1.2020 Slavia Přerov 4:2
13 sobota 18.1.2020 Ústí n/L Jihlava 3:6
13 sobota 18.1.2020 Poruba Havířov 1:2
13 sobota 18.1.2020 Chomutov Litoměřice 3:1
13 sobota 18.1.2020 Benátky n/J Prostějov 2:5
13 sobota 18.1.2020 Vsetín Č.Budějovice 0:3
13 sobota 18.1.2020 Sokolov Kadaň 4:3p
 
12 středa 15.1.2020 Havířov Litoměřice 1:2
12 středa 15.1.2020 Jihlava Benátky n/J 4:1
12 středa 15.1.2020 Č.Budějovice Slavia 2:3p
12 středa 15.1.2020 Poruba Vsetín 1:0p
12 středa 15.1.2020 Sokolov Ústí n/L 4:1
12 středa 15.1.2020 Prostějov Třebíč 7:2
12 středa 15.1.2020 Kadaň Frýdek-Místek 3:6
12 úterý 14.1.2020 Chomutov Přerov 1:2p
 
11 pondělí 13.1.2020 Benátky n/J Sokolov 4:3p
11 pondělí 13.1.2020 Vsetín Havířov 4:1
11 pondělí 13.1.2020 Litoměřice Přerov 3:4
11 pondělí 13.1.2020 Chomutov Č.Budějovice 3:6
11 pondělí 13.1.2020 Třebíč Jihlava 4:3
11 pondělí 13.1.2020 Ústí n/L Kadaň 4:0
11 pondělí 13.1.2020 Frýdek-Místek Prostějov 3:2
11 pondělí 13.1.2020 Slavia Poruba 4:3
 
10 sobota 11.1.2020 Ústí n/L Benátky n/J 4:5
10 sobota 11.1.2020 Sokolov Třebíč 1:3
10 sobota 11.1.2020 Havířov Přerov 3:4
10 sobota 11.1.2020 Kadaň Prostějov 3:0
10 sobota 11.1.2020 Vsetín Slavia 6:2
10 sobota 11.1.2020 Č.Budějovice Litoměřice 5:4
10 sobota 11.1.2020 Jihlava Frýdek-Místek 5:1
 
9 čtvrtek 9.1.2020 Frýdek-Místek Sokolov 3:1
 
3 čtvrtek 9.1.2020 Chomutov Poruba 3:1
 
9 středa 8.1.2020 Benátky n/J Kadaň 5:2
9 středa 8.1.2020 Třebíč Ústí n/L 4:3
9 středa 8.1.2020 Litoměřice Poruba 8:4
9 středa 8.1.2020 Chomutov Vsetín 6:4
9 středa 8.1.2020 Prostějov Jihlava 1:3
9 středa 8.1.2020 Přerov Č.Budějovice 4:5
9 středa 8.1.2020 Slavia Havířov 4:6
 
8 úterý 7.1.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 7:3
8 pondělí 6.1.2020 Havířov Č.Budějovice 2:5
8 pondělí 6.1.2020 Benátky n/J Třebíč 2:6
8 pondělí 6.1.2020 Poruba Přerov 1:2
8 pondělí 6.1.2020 Vsetín Litoměřice 4:3sn
8 pondělí 6.1.2020 Sokolov Prostějov 2:4
8 pondělí 6.1.2020 Slavia Chomutov 1:3
8 pondělí 6.1.2020 Kadaň Jihlava 3:2sn
 
7 neděle 5.1.2020 Poruba Č.Budějovice 1:2
7 sobota 4.1.2020 Slavia Litoměřice 3:4
7 sobota 4.1.2020 Ústí n/L Prostějov 5:6
7 sobota 4.1.2020 Chomutov Havířov 2:4
7 sobota 4.1.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:1
7 sobota 4.1.2020 Vsetín Přerov 2:0
7 sobota 4.1.2020 Sokolov Jihlava 2:4
7 sobota 4.1.2020 Třebíč Kadaň 6:1
 
6 pondělí 30.12.2019 Havířov Poruba 2:1
6 pondělí 30.12.2019 Litoměřice Chomutov 3:4p
6 pondělí 30.12.2019 Jihlava Ústí n/L 7:2
6 pondělí 30.12.2019 Prostějov Benátky n/J 5:1
6 pondělí 30.12.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:2
6 pondělí 30.12.2019 Přerov Slavia 4:1
6 pondělí 30.12.2019 Kadaň Sokolov 2:1sn
 
5 sobota 28.12.2019 Ústí n/L Sokolov 5:2
5 sobota 28.12.2019 Chomutov Přerov 3:1
5 sobota 28.12.2019 Litoměřice Havířov 5:6
5 sobota 28.12.2019 Vsetín Poruba 3:1
5 sobota 28.12.2019 Třebíč Prostějov 0:7
5 sobota 28.12.2019 Slavia Č.Budějovice 4:2
 
4 čtvrtek 26.12.2019 Poruba Slavia 2:5
4 čtvrtek 26.12.2019 Přerov Litoměřice 4:1
4 čtvrtek 26.12.2019 Prostějov Frýdek-Místek 2:3p
4 čtvrtek 26.12.2019 Kadaň Ústí n/L 9:4
4 čtvrtek 26.12.2019 Č.Budějovice Chomutov 2:5
4 čtvrtek 26.12.2019 Havířov Vsetín 2:3sn
 
3 sobota 21.12.2019 Slavia Vsetín 3:5
3 sobota 21.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 5:4p
3 sobota 21.12.2019 Přerov Havířov 1:3
3 sobota 21.12.2019 Prostějov Kadaň 3:6
3 sobota 21.12.2019 Třebíč Sokolov 3:4p
 
10 pátek 20.12.2019 Poruba Chomutov 4:2
 
2 čtvrtek 19.12.2019 Havířov Slavia 3:0
2 čtvrtek 19.12.2019 Poruba Litoměřice 9:1
2 čtvrtek 19.12.2019 Vsetín Chomutov 4:3p
2 čtvrtek 19.12.2019 Jihlava Prostějov 3:4p
2 čtvrtek 19.12.2019 Č.Budějovice Přerov 9:3
2 čtvrtek 19.12.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:7
2 čtvrtek 19.12.2019 Kadaň Benátky n/J 2:4
2 čtvrtek 19.12.2019 Ústí n/L Třebíč 2:3sn
 
1 středa 18.12.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 6:2
1 úterý 17.12.2019 Jihlava Kadaň 3:2
1 úterý 17.12.2019 Č.Budějovice Havířov 2:1
1 úterý 17.12.2019 Litoměřice Vsetín 3:4p
1 úterý 17.12.2019 Chomutov Slavia 3:2
1 úterý 17.12.2019 Prostějov Sokolov 1:4
1 úterý 17.12.2019 Přerov Poruba 1:2
 
4 sobota 14.12.2019 Jihlava Třebíč 2:3sn
 
30 sobota 7.12.2019 Slavia Kadaň 4:3
30 sobota 7.12.2019 Chomutov Havířov 3:2
30 sobota 7.12.2019 Poruba Frýdek-Místek 0:3
30 sobota 7.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 1:3
30 sobota 7.12.2019 Č.Budějovice Prostějov 6:0
30 sobota 7.12.2019 Přerov Sokolov 3:1
30 sobota 7.12.2019 Litoměřice Vsetín 2:1
30 sobota 7.12.2019 Jihlava Třebíč 3:1
 
29 středa 4.12.2019 Vsetín Poruba 3:2
29 středa 4.12.2019 Třebíč Slavia 4:1
29 středa 4.12.2019 Havířov Přerov 1:2
29 středa 4.12.2019 Kadaň Benátky n/J 5:4
29 středa 4.12.2019 Frýdek-Místek Chomutov 3:2
29 středa 4.12.2019 Sokolov Č.Budějovice 1:6
29 středa 4.12.2019 Ústí n/L Litoměřice 4:2
29 středa 4.12.2019 Prostějov Jihlava 4:3sn
 
28 pondělí 2.12.2019 Benátky n/J Třebíč 3:2p
28 pondělí 2.12.2019 Jihlava Sokolov 6:4
28 pondělí 2.12.2019 Litoměřice Poruba 6:1
28 pondělí 2.12.2019 Č.Budějovice Havířov 5:3
28 pondělí 2.12.2019 Chomutov Vsetín 6:2
28 pondělí 2.12.2019 Přerov Frýdek-Místek 1:2p
28 pondělí 2.12.2019 Slavia Prostějov 3:1
 
27 sobota 30.11.2019 Poruba Chomutov 4:5
27 sobota 30.11.2019 Prostějov Benátky n/J 3:4p
27 sobota 30.11.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:4
27 sobota 30.11.2019 Kadaň Litoměřice 2:6
27 sobota 30.11.2019 Sokolov Slavia 3:5
27 sobota 30.11.2019 Vsetín Přerov 1:2sn
27 sobota 30.11.2019 Třebíč Ústí n/L 1:2
27 sobota 30.11.2019 Havířov Jihlava 3:1
 
26 středa 27.11.2019 Benátky n/J Sokolov 4:1
26 středa 27.11.2019 Jihlava Frýdek-Místek 2:0
26 středa 27.11.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:0
26 středa 27.11.2019 Litoměřice Chomutov 8:3
26 středa 27.11.2019 Přerov Poruba 6:1
26 středa 27.11.2019 Kadaň Třebíč 1:3
26 středa 27.11.2019 Ústí n/L Prostějov 4:5sn
26 úterý 26.11.2019 Slavia Havířov 5:0
 
28 pondělí 25.11.2019 Ústí n/L Kadaň 3:0
 
25 neděle 24.11.2019 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
25 sobota 23.11.2019 Poruba Č.Budějovice 1:3
25 sobota 23.11.2019 Havířov Benátky n/J 3:1
25 sobota 23.11.2019 Sokolov Ústí n/L 8:2
25 sobota 23.11.2019 Vsetín Jihlava 3:2
25 sobota 23.11.2019 Prostějov Kadaň 6:3
25 sobota 23.11.2019 Třebíč Litoměřice 3:2sn
25 pátek 22.11.2019 Chomutov Přerov 5:2
 
24 čtvrtek 21.11.2019 Litoměřice Přerov 2:4
24 čtvrtek 21.11.2019 Jihlava Poruba 2:4
24 středa 20.11.2019 Č.Budějovice Chomutov 6:4
24 středa 20.11.2019 Třebíč Prostějov 1:3
24 středa 20.11.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 4:5p
24 středa 20.11.2019 Kadaň Sokolov 4:3
24 středa 20.11.2019 Slavia Vsetín 5:4p
 
9 úterý 19.11.2019 Havířov Ústí n/L 3:2
 
23 pondělí 18.11.2019 Vsetín Benátky n/J 8:0
23 pondělí 18.11.2019 Poruba Slavia 4:1
23 pondělí 18.11.2019 Chomutov Jihlava 1:3
23 pondělí 18.11.2019 Sokolov Třebíč 3:4
23 pondělí 18.11.2019 Havířov Kadaň 4:0
23 pondělí 18.11.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
23 pondělí 18.11.2019 Prostějov Litoměřice 4:5p
23 pondělí 18.11.2019 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
 
22 sobota 16.11.2019 Slavia Chomutov 1:4
22 sobota 16.11.2019 Ústí n/L Vsetín 2:3p
22 sobota 16.11.2019 Kadaň Frýdek-Místek 2:7
22 sobota 16.11.2019 Benátky n/J Poruba 6:2
22 sobota 16.11.2019 Prostějov Sokolov 4:2
22 sobota 16.11.2019 Litoměřice Č.Budějovice 5:8
22 sobota 16.11.2019 Jihlava Přerov 0:1p
22 sobota 16.11.2019 Třebíč Havířov 4:3
 
21 středa 13.11.2019 Poruba Ústí n/L 6:2
21 středa 13.11.2019 Vsetín Kadaň 5:2
21 středa 13.11.2019 Chomutov Benátky n/J 1:2p
21 středa 13.11.2019 Č.Budějovice Jihlava 3:2
21 středa 13.11.2019 Havířov Prostějov 3:2
21 středa 13.11.2019 Frýdek-Místek Třebíč 3:5
21 středa 13.11.2019 Přerov Slavia 2:4
21 středa 13.11.2019 Sokolov Litoměřice 2:3sn
 
20 sobota 2.11.2019 Slavia Č.Budějovice 2:7
20 sobota 2.11.2019 Sokolov Havířov 3:5
20 sobota 2.11.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
20 sobota 2.11.2019 Kadaň Poruba 3:2
20 sobota 2.11.2019 Litoměřice Jihlava 3:1
20 sobota 2.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
20 sobota 2.11.2019 Třebíč Vsetín 2:3
20 pátek 1.11.2019 Ústí n/L Chomutov 1:3
 
19 čtvrtek 31.10.2019 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
19 čtvrtek 31.10.2019 Poruba Třebíč 4:2
19 středa 30.10.2019 Vsetín Prostějov 3:2
19 středa 30.10.2019 Chomutov Kadaň 4:0
19 středa 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
19 středa 30.10.2019 Havířov Litoměřice 1:2
19 středa 30.10.2019 Frýdek-Místek Sokolov 5:3
19 středa 30.10.2019 Přerov Ústí n/L 5:2
 
18 sobota 26.10.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 1:8
18 sobota 26.10.2019 Sokolov Vsetín 2:6
18 sobota 26.10.2019 Benátky n/J Jihlava 1:3
18 sobota 26.10.2019 Kadaň Přerov 1:2
18 sobota 26.10.2019 Litoměřice Slavia 6:4
18 sobota 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
18 sobota 26.10.2019 Třebíč Chomutov 3:1
18 sobota 26.10.2019 Havířov Frýdek-Místek 4:2
 
17 čtvrtek 24.10.2019 Slavia Benátky n/J 3:2
17 středa 23.10.2019 Č.Budějovice Kadaň 5:2
17 středa 23.10.2019 Vsetín Havířov 3:1
17 středa 23.10.2019 Chomutov Prostějov 3:1
17 středa 23.10.2019 Jihlava Ústí n/L 2:1
17 středa 23.10.2019 Poruba Sokolov 7:0
17 středa 23.10.2019 Přerov Třebíč 3:2
 
16 pondělí 21.10.2019 Třebíč Č.Budějovice 1:5
16 pondělí 21.10.2019 Litoměřice Benátky n/J 4:2
16 pondělí 21.10.2019 Kadaň Jihlava 2:1
16 pondělí 21.10.2019 Havířov Poruba 3:2
16 pondělí 21.10.2019 Frýdek-Místek Vsetín 5:2
16 pondělí 21.10.2019 Ústí n/L Slavia 2:4
16 pondělí 21.10.2019 Prostějov Přerov 0:3
16 pondělí 21.10.2019 Sokolov Chomutov 4:2
 
15 sobota 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 sobota 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 sobota 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 sobota 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 sobota 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 sobota 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 sobota 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
15 čtvrtek 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
 
14 čtvrtek 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
14 středa 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 středa 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 středa 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 středa 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 středa 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 středa 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 středa 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
 
17 neděle 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
 
13 sobota 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 sobota 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 sobota 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 sobota 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 sobota 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 sobota 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 sobota 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 sobota 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
 
12 čtvrtek 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
12 středa 9.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 středa 9.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 středa 9.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 středa 9.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 středa 9.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 středa 9.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 středa 9.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
 
11 pondělí 7.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 pondělí 7.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 pondělí 7.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 pondělí 7.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 pondělí 7.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 pondělí 7.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 pondělí 7.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 pondělí 7.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
 
10 sobota 5.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 sobota 5.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 sobota 5.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 sobota 5.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 sobota 5.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 sobota 5.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 sobota 5.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 sobota 5.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
 
9 čtvrtek 3.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
9 středa 2.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 středa 2.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 středa 2.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 středa 2.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 středa 2.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 středa 2.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
 
24 neděle 29.9.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
 
8 sobota 28.9.2019 Slavia Poruba 6:2
8 sobota 28.9.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 sobota 28.9.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 sobota 28.9.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 sobota 28.9.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 sobota 28.9.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 sobota 28.9.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 sobota 28.9.2019 Jihlava Chomutov 4:0
 
7 středa 25.9.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 středa 25.9.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 středa 25.9.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 středa 25.9.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 středa 25.9.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 středa 25.9.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 středa 25.9.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 středa 25.9.2019 Přerov Jihlava 1:3
 
6 pondělí 23.9.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 pondělí 23.9.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 pondělí 23.9.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 pondělí 23.9.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 pondělí 23.9.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 pondělí 23.9.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 pondělí 23.9.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 pondělí 23.9.2019 Slavia Přerov 3:0
 
5 sobota 21.9.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 sobota 21.9.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 sobota 21.9.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 sobota 21.9.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 sobota 21.9.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 sobota 21.9.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 sobota 21.9.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 sobota 21.9.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
 
4 středa 18.9.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 středa 18.9.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 středa 18.9.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 středa 18.9.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 středa 18.9.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 středa 18.9.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 středa 18.9.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 středa 18.9.2019 Slavia Jihlava 2:1
 
3 pondělí 16.9.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 pondělí 16.9.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 pondělí 16.9.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 pondělí 16.9.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 pondělí 16.9.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 pondělí 16.9.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 pondělí 16.9.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 pondělí 16.9.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
 
2 sobota 14.9.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 sobota 14.9.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 sobota 14.9.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 sobota 14.9.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 sobota 14.9.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 sobota 14.9.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 sobota 14.9.2019 Třebíč Přerov 4:5p
2 pátek 13.9.2019 Prostějov Chomutov 4:3
 
1 středa 11.9.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 středa 11.9.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 středa 11.9.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 středa 11.9.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 středa 11.9.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 středa 11.9.2019 Poruba Havířov 4:2
1 středa 11.9.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 středa 11.9.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:05x
2:112x
2:1pp2x
2:1sn5x
3:08x
3:133x
3:227x
3:2pp3x
3:2sn9x
4:06x
4:119x
4:229x
4:39x
4:3pp5x
4:3sn6x
5:05x
5:18x
5:213x
5:38x
5:44x
5:4pp3x
5:4sn2x
6:01x
6:17x
6:28x
6:35x
6:47x
6:5pp1x
7:02x
7:12x
7:23x
7:31x
8:03x
8:12x
8:21x
8:33x
8:41x
9:01x
9:12x
9:32x
9:41x
11:11x
12:11x
0:11x
0:1pp1x
0:21x
0:34x
0:42x
0:52x
0:61x
0:71x
1:211x
1:2pp5x
1:2sn3x
1:315x
1:47x
1:53x
1:62x
1:72x
1:82x
1:91x
2:312x
2:3pp5x
2:3sn6x
2:418x
2:511x
2:68x
2:74x
2:81x
3:410x
3:4pp9x
3:4sn1x
3:59x
3:66x
3:71x
3:91x
4:55x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:62x
4:71x
5:63x
5:6pp1x
5:7sn1x
5:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mácha: Starší kluci týmu pomůžou

Vyhrajte podepsaný dres Lukáše Pecha!

Hlaváč: Možná se do Sparty vrátím

Sparťané po nákaze darovali krevní plazmu