- Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
- Tučně je vyznačen tým soupeře
Kolo | Datum | Domácí | Hosté | Skore |
28 |
sobota 7.3.2020 |
Prostějov |
Ústí n/L |
4:2 |
27 |
středa 4.3.2020 |
Ústí n/L |
Jihlava |
3:7 |
26 |
pondělí 2.3.2020 |
Sokolov |
Ústí n/L |
3:1 |
25 |
sobota 29.2.2020 |
Ústí n/L |
Kadaň |
6:4 |
24 |
středa 26.2.2020 |
Ústí n/L |
Benátky n/J |
4:2 |
23 |
sobota 22.2.2020 |
Třebíč |
Ústí n/L |
6:2 |
22 |
středa 19.2.2020 |
Ústí n/L |
Frýdek-Místek |
3:2 |
21 |
pondělí 17.2.2020 |
Ústí n/L |
Prostějov |
4:1 |
20 |
sobota 15.2.2020 |
Jihlava |
Ústí n/L |
5:1 |
19 |
středa 12.2.2020 |
Ústí n/L |
Sokolov |
3:5 |
18 |
sobota 1.2.2020 |
Kadaň |
Ústí n/L |
4:2 |
17 |
středa 29.1.2020 |
Benátky n/J |
Ústí n/L |
2:1p |
16 |
pondělí 27.1.2020 |
Ústí n/L |
Třebíč |
2:4 |
15 |
čtvrtek 23.1.2020 |
Frýdek-Místek |
Ústí n/L |
5:3 |
14 |
středa 22.1.2020 |
Prostějov |
Ústí n/L |
6:1 |
13 |
sobota 18.1.2020 |
Ústí n/L |
Jihlava |
3:6 |
12 |
středa 15.1.2020 |
Sokolov |
Ústí n/L |
4:1 |
11 |
pondělí 13.1.2020 |
Ústí n/L |
Kadaň |
4:0 |
10 |
sobota 11.1.2020 |
Ústí n/L |
Benátky n/J |
4:5 |
9 |
středa 8.1.2020 |
Třebíč |
Ústí n/L |
4:3 |
8 |
úterý 7.1.2020 |
Frýdek-Místek |
Ústí n/L |
7:3 |
7 |
sobota 4.1.2020 |
Ústí n/L |
Prostějov |
5:6 |
6 |
pondělí 30.12.2019 |
Jihlava |
Ústí n/L |
7:2 |
5 |
sobota 28.12.2019 |
Ústí n/L |
Sokolov |
5:2 |
4 |
čtvrtek 26.12.2019 |
Kadaň |
Ústí n/L |
9:4 |
3 |
sobota 21.12.2019 |
Benátky n/J |
Ústí n/L |
5:4p |
2 |
čtvrtek 19.12.2019 |
Ústí n/L |
Třebíč |
2:3sn |
1 |
středa 18.12.2019 |
Ústí n/L |
Frýdek-Místek |
6:2 |
30 |
sobota 7.12.2019 |
Benátky n/J |
Ústí n/L |
1:3 |
29 |
středa 4.12.2019 |
Ústí n/L |
Litoměřice |
4:2 |
27 |
sobota 30.11.2019 |
Třebíč |
Ústí n/L |
1:2 |
26 |
středa 27.11.2019 |
Ústí n/L |
Prostějov |
4:5sn |
28 |
pondělí 25.11.2019 |
Ústí n/L |
Kadaň |
3:0 |
25 |
sobota 23.11.2019 |
Sokolov |
Ústí n/L |
8:2 |
9 |
úterý 19.11.2019 |
Havířov |
Ústí n/L |
3:2 |
23 |
pondělí 18.11.2019 |
Frýdek-Místek |
Ústí n/L |
4:2 |
22 |
sobota 16.11.2019 |
Ústí n/L |
Vsetín |
2:3p |
21 |
středa 13.11.2019 |
Poruba |
Ústí n/L |
6:2 |
20 |
pátek 1.11.2019 |
Ústí n/L |
Chomutov |
1:3 |
19 |
středa 30.10.2019 |
Přerov |
Ústí n/L |
5:2 |
18 |
sobota 26.10.2019 |
Ústí n/L |
Č.Budějovice |
1:8 |
17 |
středa 23.10.2019 |
Jihlava |
Ústí n/L |
2:1 |
16 |
pondělí 21.10.2019 |
Ústí n/L |
Slavia |
2:4 |
15 |
čtvrtek 17.10.2019 |
Ústí n/L |
Benátky n/J |
4:3p |
14 |
středa 16.10.2019 |
Litoměřice |
Ústí n/L |
6:3 |
13 |
sobota 12.10.2019 |
Kadaň |
Ústí n/L |
2:5 |
12 |
čtvrtek 10.10.2019 |
Ústí n/L |
Třebíč |
1:4 |
11 |
pondělí 7.10.2019 |
Prostějov |
Ústí n/L |
5:4 |
10 |
sobota 5.10.2019 |
Ústí n/L |
Sokolov |
4:2 |
24 |
neděle 29.9.2019 |
Ústí n/L |
Havířov |
2:3p |
8 |
sobota 28.9.2019 |
Ústí n/L |
Frýdek-Místek |
4:2 |
7 |
středa 25.9.2019 |
Vsetín |
Ústí n/L |
3:1 |
6 |
pondělí 23.9.2019 |
Ústí n/L |
Poruba |
2:4 |
5 |
sobota 21.9.2019 |
Chomutov |
Ústí n/L |
5:2 |
4 |
středa 18.9.2019 |
Ústí n/L |
Přerov |
1:7 |
3 |
pondělí 16.9.2019 |
Č.Budějovice |
Ústí n/L |
9:1 |
2 |
sobota 14.9.2019 |
Ústí n/L |
Jihlava |
2:3 |
1 |
středa 11.9.2019 |
Slavia |
Ústí n/L |
1:2p |
Četnost výsledků
výhry UNL | | remízy | | prohry UNL |
---|
| | |
Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.